Przegrywający globaliści dążą do wojny !!!

Ta cała sytuacja w Syrii z użyciem broni chemicznej to jest próba powstrzymania rewolucji konserwatystów w USA i na Świecie. Lewactwo nie wacha się zaryzykować doprowadzenie nawet do III Wojny Światowej, żeby nie dopuścić do upadku ich planów ustanowienia lewackiego rządu światowego. Trump wybrnął z tej sytuacji i zaatakował opuszczone budynki. Tak że lepiej się tak nie podniecać całą tą sytuacją.

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Marek1taki

15-04-2018 [09:34] - Marek1taki | Link:

"rewolucji konserwatystów w USA i na Świecie." - to jest tylko faza w rewolucji globalistycznej.

Obrazek użytkownika MrLunatic

15-04-2018 [10:40] - MrLunatic | Link:

100/100
Niestety, dokładnie tak... Proszę zwrócić uwagę kto stoi w cieniu Trumpa. Bo tu jest sedno sprawy. Np. taki John Robert Bolton, który miesiąc temu został doradcą ds. bezpieczeństwa narodowego prezydenta. Przypadek? Chyba nie. Bolton był gorącym zwolennikiem inwazji na Irak gdzie Amerykanie poszukiwali broni chemicznej, a zupełnie niechcący znaleźli pola naftowe. 

Obrazek użytkownika Jan1797

15-04-2018 [14:55] - Jan1797 | Link:

Zdecydowanie nie o to chodzi. Marek, nie sądzę by nie wiedział, pisze o tym, vide;
https://reporters.pl/9716/lewa...
https://reporters.pl/10409/ant...
Pozdrawiam
 

Obrazek użytkownika paparazzi

15-04-2018 [15:43] - paparazzi | Link:

I siedli na te pola naftowe i  ssali, ssaaaali i ssać nie przestali Lunatyku.

Obrazek użytkownika Czesław2

15-04-2018 [12:14] - Czesław2 | Link:

W końcu wojna to tylko realizacja polityki innymi metodami jak mawiał pruski teoretyk.