Izolować „Zdradzieckie Mordy”, a nie się dogadywać.

Cała ta dyskusja w Polsce o zasypywaniu podziałów i dogadywaniu się z Totalną Targowicą jest bardzo szkodliwa. Myślę, że większość patriotycznych wyborców PiS-u i pozostałej części prawicy czuje się zdegustowana. Przez takie dyskusje podtrzymuje się przy życiu antypolskie elementy w Polsce. Całe ta tolerancja dla zdrajców Polski spowodowała w przeszłości wymazania jej z mapy Europy. To samo dotyczy tolerancji w stosunku do lewaków, których ideologie takie jak komunizm, socjalizm i nazizm odpowiedzialne są za największe zbrodnie ludzkości. Lewactwo jest nie tylko zdrajcami Polski, ale także ludzkości. Widzimy to teraz na przykładzie zachodniej europy i kryzysu imigracyjnego wywołanego przez lewaków dążących do przebudowania społeczeństw na swoją zdegenerowaną modłę, że taka tolerancja może doprowadzić do zagłady Europy i zachodniej cywilizacji. Nie możemy do tego dopuścić. Ze zdrajcami się walczy i ich izoluje jak zakaźnie chorych na śmiertelną chorobę. Pod spodem zamieszczam wideo niezależnego zachodniego prawicowego publicysty społecznego Stefana Molyneux, który jest uzupełnieniem mojego wpisu.

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika xena2012

18-12-2017 [10:35] - xena2012 | Link:

Myślę,że wyciaganie ręki do opozycji ,budowanie mostów,zasypywanie podziałów  dogadywanie się nie ma wiekszego sensu.Wyraźnie widać że im nie zależy na żadnym porozumieniu,owo porozumiewanie się uważają za słabość,którą dodatkowo obśmieją przy kazdej okazji.Znamienne,ze na prośby i apele prezydenta czy premiera o jedność odpowiadają atakami na biura poselskie,plują  na tych zwolenników PiS-u którzy nawet nie są  członkami tej partii,szczują na dziennikarzy.Poziom agresji wzrósł,w tej chwili wielu polityków i ich rodziny obawiają się o swoje zycie. To już nie tylko płatne bojówki chcą rozprawić się z dobrą zmianą,ale politycy i publicyści deptając resztki kultury w misji wyśmiewania znienawidzonych osób.Oto Radosław Sikorski mierny polityk o rozdetym ego nazywa Kaczyńskiego wstretnym dziadygą,wtóruje mu bloger z NB okreslając Kaczyńskiego starym capem. 

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

18-12-2017 [10:47] - wielkopolskizdzichu | Link:

"Poziom agresji wzrósł,w tej chwili wielu polityków i ich rodziny obawiają się o swoje zycie."
Kto sieje wiatr ten zbiera burzę. Zresztą nikt na siłę do polityki ich nie wciągał.

 

Obrazek użytkownika Gniewko

18-12-2017 [14:24] - Gniewko | Link:

No właśnie, Platformę Terrorystyczną może spotkać burza jak teraz sieją wiatr. Normalnych ludzi jest dużo więcej niż POpaprańców.

Obrazek użytkownika xena2012

18-12-2017 [14:52] - xena2012 | Link:

Naturalnie wg Jabe walka z korupcją i aferami,z nieuczciwym sądownictwem to ,,sianie wiatru''. 

Obrazek użytkownika Jabe

18-12-2017 [16:47] - Jabe | Link:

?

Obrazek użytkownika ruisdael

18-12-2017 [11:29] - ruisdael | Link:

wielkopolski... Co to znaczy "kto sieje..".itd ? Jeszcze raz powtarzam- co masz na myśli? Wierzycie lewackie ści...wa, że ta strona zawsze będzie emanować miłosierdziem? Myślicie, że po ewentualnie udanym puczu będziecie mogli objąć władzę? Nie widzicie, że DUŻA WIĘKSZOŚĆ społeczeństwa może was rozszarpać lub nabić na kosy!!! Skąd wasza pewność siebie, że przegrane wybory to była pomyłka całego społeczeństwa a sondaże są nieprawdziwe?

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

18-12-2017 [16:39] - wielkopolskizdzichu | Link:

Jak zabraknie środków na korumpowanie ludu, to lud na kosy weźmie każdego łącznie z politykami pisowskimi. A do tego by zabrakło środków wystarczy zmiana miejsc produkcji na rynek niemiecki. W przeciągu kwartału finanse Polski legną w gruzach. Z efektów czego tzw międzymorze będzie bardzo zadowolone.

Obrazek użytkownika Jan1797

18-12-2017 [21:17] - Jan1797 | Link:

@ wielkopolskizdzichu nie jest tu wyrocznią to, że gastarbeiterów karmi się takimi enuncjacjami
jest wiadome i brane pod uwagę, zapewniam. Tak więc zawsze zostanie majątek a poznańscy
włodarze i biznesmeni, przyzwyczajeni do 14 stówek miesięcznie to zagospodarują.
http://www.dw.com/pl/gastarbei...
Nie będę Zdzicha dołował, ale po kolejnym zakręcie w lewo pozostaną wam i nam, tylko długi i mit.
Na krakowskim Ludwinowie jest knajpka z tarotem, polecam.;)

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

18-12-2017 [22:23] - wielkopolskizdzichu | Link:

"Tak więc zawsze zostanie majątek" Majątkiem nie są ani linie produkcyjne Volkswagena ani hale Amazonu. Majątek to know how, uzależnienie innych rynków, zgromadzony kapitał czyli lata mrówczej pracy i wykorzystywania innych narodów. Korumpowanie Polaków przez Polaków by przejąć pełnie władzy której nie będzie można krytykować bez narażenia się na zarzut bycia zdrajcą, żadnej perspektywy na zmianę sytuacji Polaków nie zmienia.

Obrazek użytkownika Jan1797

20-12-2017 [19:50] - Jan1797 | Link:

„Majątkiem nie są ani linie produkcyjne Volkswagena, ani hale Amazonu. Majątek to know how uzależnienie innych
rynków”
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Volkswagen, poczytaj proszę o „AdBlue — wodny roztwór mocznika niezbędny do przekształcania tlenków
azotu w azot i wodę” a Amazon to zupełnie inna bajka zza oceanu z planami ekspansji wyłącznie na wschód, vide;
http://www.propertynews.pl/mag...
Kapitał ludzki a dokładnie nasze zasoby ludzkie, to jest majątek.
Pozdrawiam

 

Obrazek użytkownika Jabe

18-12-2017 [11:56] - Jabe | Link:

Toć z recydywą socjalizmu właśnie mamy do czynienia.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

18-12-2017 [12:38] - Imć Waszeć | Link:

Tak, tak. Jak król sięga głębiej do kiesy, by sypnąć złotem na gwiazdkę poddanym, to też jest ten obrzydliwy socjalizm. Kiedy król podnosi pensje szambelanowi i błaznom, to też jest socjalizm i rozdawnictwo nadwornym urzędasom. Upraszczając, wszystko jest socjalizmem, co nie jest libertalizmem ;)

Obrazek użytkownika Dorota M

18-12-2017 [13:55] - Dorota M | Link:

Dodając po prostu: wszystko jest złe, co nie jest lewackie. A' propos Kiedy rząd wymówi UE deklarację odnośnie przemocy wobec kobiet, która zmusza Polskę do wprowadzania gender do szkół i przedszkoli oraz do wszystkich dziedzin życia. Twierdzenie min. Edukacji, że jej nie stosujemy, jest niewiarygodne. Każdy kraj, który podpisał tę deklarację, nawet jeżeli jej nie ratyfikował, to będzie sprawdzany czy jej zapisy są stosowane. Zresztą zarówno do przedszkoli, jak i szkół są wprowadzani edukatorzy seksualni i rząd z tym nic nie robi. Wiadomo, że kadra nauczycielska w swojej większości jest lewacka. 

Obrazek użytkownika xena2012

18-12-2017 [14:49] - xena2012 | Link:

No właśnie -przemoc wobec kobiet wg UE to opór przed wprowadzeniem gender do szkół i przedszkoli. Polskie idiotki-feministki też głośno krzyczą o tej przemocy.

Obrazek użytkownika Jan1797

18-12-2017 [18:15] - Jan1797 | Link:

Rozwijając,
Oczywiście nie jest socjalizmem, kiedy klakier, rozpychając się przy korycie
decydował by żyło się lepiej obcym, vide; https://www.youtube.com/watch?...
Przy okazji coś dla przedstawicieli, vide; (http://zmianynaziemi.pl/wiadom...)
Pozdrawiam serdecznie

Obrazek użytkownika Jabe

18-12-2017 [17:12] - Jabe | Link:

Dodajmy, że powszechną przywarą lewicy jest przeinaczanie pojeć. Podawanie się za prawicę jest tego jaskrawym przykładem.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

18-12-2017 [18:32] - Imć Waszeć | Link:

Skoro libertalizm widzi wszystkie inne ustroje, włącznie z monarchią, na lewo od siebie, to o jakim przeinaczaniu my tu mówimy? Chyba raczej o odwróceniu obrazu świata z tendencją na lewo jak w zwichrowanej soczewce.

Obrazek użytkownika Jabe

18-12-2017 [19:35] - Jabe | Link:

Do mnie ta uwaga? Pisałem o przywarze lewicy, nie o „libertalizmie”. Fundowanie obywatelom udogodnień na ich koszt jest cechą lewicową, zwykle towarzyszy jej rozbudowa administracji, urzędnicza przedsiębiorczość i umiłowanie do projektów wielkich i centralnych. Trzeba zrobić niezłą sieczkę pojęciową, by te cechy powiązać z prawicowością. Na bardziej podstawowym poziomie chodzi o relację państwo – obywatel. Lewica dąży do hegemonii państwa, a z tym wiąże się tendencja do kontrolowania i szpiegowania obywateli, czego przykładem może być choćby wymóg rejestracji telefonów. PiS jest klasyczną lewicą.

Obrazek użytkownika Jan1797

18-12-2017 [20:44] - Jan1797 | Link:

Nie wiem Jabciu, czy do mnie piszesz? Ale jeżeli, to od 82' ścigał mnie „spawacz”, lecz z obrony
maluczkich nikt mnie dotąd nie zwolnił, tyle historii. W twojej wyobraźni prawica nie ma prawa do
wprowadzania programów socjalnych.;)) Nie chcesz chyba być tytułowany onetowym smoczkiem?
Więc umyj ząbki i smaruj do książek i bądź grzeczny dla pań.

Obrazek użytkownika Gniewko

18-12-2017 [14:28] - Gniewko | Link:

Według ciebie trollu kto zabiera UBeką i SBekom nienależne emerytury to lewica. A kto ich broni to prawica. Jak ty przebywasz wśród idiotów, to myślisz, że wszyscy są idiotami ?

Obrazek użytkownika Gniewko

18-12-2017 [14:31] - Gniewko | Link:

@Jobe Według ciebie trollu kto zabiera UBeką i SBekom nienależne emerytury to lewica. A kto ich broni to prawica. Jak ty przebywasz wśród idiotów, to myślisz, że wszyscy są idiotami ?

Obrazek użytkownika Jabe

18-12-2017 [16:46] - Jabe | Link:

Co ma piernik do wiatraka?