Odzyskać Telewizję dla Polaków albo polec !!!

Już Popaprańcy krzyczą, w „natemat” i innych szmatławych tytułach, że PiS planuje skok na media. Jak oni tak się tego tak boją, to znaczy, że to jest jedna z najważniejszych rzeczy, jaką musi zrobić PiS, to pozbawić ich TVP jako ich partyjnej tuby propagandowej i przez to uniemożliwić im w przeszkadzaniu w naprawie Polski. Jak się dowiadujemy z rozmowy Aleksandra Kwaśniewskiego i Ryszarda Kalisza. Byłego prezydenta i lewicowego posła podsłuchanych w restauracji „Sowa i Przyjaciele” w październiku 2013 roku jest to najbardziej skorumpowane środowisko w Polsce.
http://dorzeczy.pl/id,6664/Roz...
Ostatni spreparowany atak na Jerzego Zelnika jedynie potwierdza to, że oni uważają, że bez przychylnych im mediów nic nie powstrzyma kompletnego rozpadu ich POpapranych złodziejskich partii. Telewizję publiczną trzeba odzyskać dla społeczeństwa polskiego i zatwierdzić instytucjonalnie zabezpieczenia zapobiegające przed przejęciem kontroli przez środowiska, które działają przeciwko oczekiwaniom polskich widzów. Płacący abonament powinni mieć możliwość odwoływania nieuczciwych dziennikarzy i usuwania programów o bulwersujących i nie zgodnych z oczekiwaniami społecznymi treściach.

Poza zabezpieczeniem TVP przed zakusami lewaków przejęcia nad nią kontroli obóz patriotyczny powinien przystąpić do budowania własnej popularnorozrywkowej telewizji, która będzie promować patriotyzm i Polski punkt widzenia w przystępny sposób i przez cały rok, a nie tylko przed wyborami. Tylko telewizja popularnorozrywkowa może przełamać blokadę informacji, jaka jest wprowadzona teraz przez reżimowe telewizje. Żadne telewizje informacyjne takie jak „TV Republika” czy religijne jak „TV Trwam” nie przełamią tej blokady, w każdym razie nie na tyle skutecznie, żeby to miało jakiś decydujący wpływ, 90% ludzi ogląda tylko telewizje popularnorozrywkowe. Jeśli taka telewizja nie zostanie utworzona, to wcześniej czy później obóz patriotyczny zostanie zmieciony z powierzchni ziemi. To jest niezbędne dla przetrwania !!!

Ulotki wspierające Prezydenta, PiS i wolne media link poniżej;
http://naszeblogi.pl/54142-mat...

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

18-10-2015 [13:50] - NASZ_HENRY | Link:

TVP przejąć!
TVN i POlsat puścić z torbami!
POrada gratis ;-)

Obrazek użytkownika Gniewko

18-10-2015 [16:01] - Gniewko | Link:

Nie chodzi mi o to, żeby PiS się upodobnił do POpaprańców, tylko żeby wyczyścił TVP z nierzetelnych i przekupnych dziennikarzy i oddał decyzje widzom. Co do Polsatu i TVN ja bym wprowadził totalny bojkot.

Obrazek użytkownika Lektor

18-10-2015 [20:34] - Lektor | Link:

Jak pan potrafi takie coś zrobić, to spróbuj pan wprowadzić totalny bojkot głosowania na PO.

Obrazek użytkownika Gniewko

19-10-2015 [15:11] - Gniewko | Link:

Naprawdę staram się, jak mogę.

Obrazek użytkownika Lektor

18-10-2015 [14:28] - Lektor | Link:

Jeśli PIS uzyska większość w parlamencie, to jedną z pierwszych rzeczy którą planuje zrobić to likwidacja spółki TVP poprzez nową ustawę sejmową, co będzie się łączyć z podziękowaniami dla pracowników za ich "pracę" w tej spółce. W to miejsce ma powstać nowa instytucja o nazwie Instytut informacji, kultury i ..... (jeszcze trwają prace).

Lis zostanie wyrzucony z telewizji na zbity łeb, a żydowskiej gazecie dla Polaków zostaną zabrane dotacje na państwowe reklamy i ogłoszenia sejmowe i rządowe. Jak zadeklarował redaktor naczelny tej gazety, po przejęciu władzy przez PIS, on wyjedzie do Izraela - tzrymamy za słowo, bo żygać mi się chce jak widzę tego szmatławca !!!

Reszta za paszkwile na twitterach czy facebookach będzie odpowiadała przed sądami.

Inaczej tej psełdo-medialnej jątrzącej hydrze łba nie ukręcimy. Tego ich skowyczenia, tej nieprawdy, tych manipulacji już słuchać nie idzie !

Obrazek użytkownika Jabe

18-10-2015 [15:28] - Jabe | Link:

Zmiana jednej instytucji na inną jest oklepanym manewrem, pozwalającym obsadzić instytucję swoimi ludźmi. Podobnie jest z notorycznym dłubaniem przy ustawie o Krajowej Radzie Radiofonii i Telewizji.

Zamiast pogrążać Agorę, taktycznie opłacałoby się poprostu wykorzystać wpływy w niej, by głosiła swoim wyznawcom nowe niezmienne prawdy. Myślę, że ten wariant zostanie wybrany.

Wolałbym, żeby PiS się nie zajmował pacyfikowaniem facebooków itp. To się zemści.

Obrazek użytkownika Gniewko

18-10-2015 [16:07] - Gniewko | Link:

Dlatego że "zmiana jednej instytucji na inną jest oklepanym manewrem" powinien być to jednorazowy manewr i jak napisałem, trzeba oddać władzę tym co płacą abonament, czyli Polakom. Nie będzie krzyku, że PiS przejął TVP dla siebie i trzeba się zabezpieczyć się przed takimi manewrami na później.

Obrazek użytkownika Lektor

18-10-2015 [19:01] - Lektor | Link:

Nie będzie krzyku, bo ci nowi zatrudnieni nie będą krzyczeć tylko mówić prawdę.

Obrazek użytkownika Lektor

18-10-2015 [18:59] - Lektor | Link:

Przyznaję, że nie rozumię co znaczy "nowe niezmienne prawdy".

Po co zaraz pacyfikować facebooki - wręcz odwrotnie: za każdą nieprawdę, czy oszustwo, czy manipulacje krótka sprawa sądowa a wyrokiem porządna grzywna. Dwie pieczenie na jednym ogniu (zamkniecie ryjów i dod. wpływy do budżetu).

Z TVP nie ma innego wyjścia jak wyrzucić tych gnojków na pysk i zastąpienie ich normalnymi ludzmi.

Obrazek użytkownika Gniewko

18-10-2015 [16:13] - Gniewko | Link:

Słyszałem o tym i w całej pełni popieram, ale oprócz tego trzeba tworzyć własną telewizję, jestem pewny, że jak się dobrze poszuka to się znajdą sponsorzy. Ja myślę także o spółce akcyjnej o ograniczonej ilości udziałów dla poszczególnych osób i podmiotów. TV Trwam powstała ze składek i jakoś się udało.

Obrazek użytkownika kwintesencja

18-10-2015 [14:46] - kwintesencja | Link:

Chcieć i móc. Chęciami podobno piekło jest wybrukowane. Aby móc, trzeba aby obóz prawicowy zdecydował o 315 mandatach w Sejmie. I będzie bez problemu. Oby Polak to zrozumiał.

Obrazek użytkownika Gniewko

18-10-2015 [16:27] - Gniewko | Link:

Jak obóz patriotyczny nie zrozumie, że bez telewizji nie da się na dłuższą metę rządzić, to zawsze będzie miał problem, nawet przy najlepszych rządach.

Obrazek użytkownika Jabe

18-10-2015 [15:04] - Jabe | Link:

Pan wyraźnie oczekuje, że PiS planuje skok na media. Z panem Kwaśniewskim et consortes różnicie się tylko oceną motywów. Przy okazji nasuwa się pytanie, czy po przejęciu państwowych mediów przez „obóz patriotyczny”, do głosu zostaną dopuszczeni np. narodowcy.

W jaki sposób płacący abonament mają uzyskać wpływ na odwoływanie nieuczciwych dziennikarzy? (Ja bym wolał, żeby ten podatek od radia i telewizora został zniesiony, nawiasem mówiąc)

Ciekaw jestem, jak Pan sobie wyobraża budowanie własnej popularno-rozrywkowej telewizji. Kto to zorganizuje i kto za to zapłaci? Kupiłby Pan akcje takiego przedsięwzięcia?

Obrazek użytkownika Gniewko

18-10-2015 [16:22] - Gniewko | Link:

Właśnie że nie oczekuję, bo jak bym oczekiwał, to bym nie proponował utworzenia własnej telewizji. Oczyszczenie TVP z szamba powinno być jednorazową akcją, a następnie przekazać władzę widzom przez odpowiednie ustawy i przy obecnym rozwoju elektroniki i internetu nie widzę problemu w usuwaniu nieuczciwych dziennikarzy. Co do zakupu akcji jak ta telewizja będzie nastawiona także na zysk, to ja się na te akcje piszę.

Obrazek użytkownika Gniewko

18-10-2015 [16:47] - Gniewko | Link:

Do głosu mają być dopuszczeni widzowie i o to w tym wszystkim chodzi, nie ma żadnego problemu, żeby przy pomocy internetu i numeru abonamentu wydać swoją opinię, to ma być telewizja publiczna, a nie partyjna. Co do patriotycznej telewizji, jeśli będzie nastawiona także na zysk, to nie widzę problemu, żebym sam zainwestował.

Obrazek użytkownika TvM

18-10-2015 [19:31] - TvM | Link:

Jeśli się chce przekonać nieprzekonanych/uśpionych Polaków, którzy tak na prawdę nie interesują się polityką, to nie zrobi się tego budując media polityczne tylko rozrywkowe, które niejako przy okazji przedstawiać będą prawicową wizję świata. Ostatni przykład z tego weekendu. Skaczę sobie rano po kanałach, a tam Kopacz w Pytaniu na Śniadanie.
Albo stacje radiowe z muzyką, w których prowadzący muszą sobie przynajmniej raz dziennie zażartować z PiS...

Obrazek użytkownika Gniewko

19-10-2015 [08:54] - Gniewko | Link:

Dziękuje za komentarz, który jest właściwie uzupełnieniem mojego wpisu dotyczącego punktu tworzenia własnej stacji telewizyjnej. Mieszkam teraz w Anglii i nie ma tutaj dosłownie żadnej stacji bez nachalnej propagandy gender. Tak że to dotyczy także innych krajów.

Obrazek użytkownika Deidara

19-10-2015 [14:50] - Deidara | Link:

Pytanie brzmi, czy prawica byłaby w stanie zbudować telewizję rozrywkową. I prawdę mówiąc, wątpię.
Muzyka pop? Odpada, bo nie jest prawicowa. Popularne seriale? Odpadają, bo nie są prawicowe. Kreskówki? Tak samo. Talent-show? Tak samo.
Co zostaje? Nadawanie w kółko Czasu Honoru i utworów Rosiewicza, przeplatanych Hortynicą?

Obrazek użytkownika Gniewko

19-10-2015 [16:01] - Gniewko | Link:

No nie przesadzajmy, można znaleźć jeszcze seriale, które będą odpowiednie do nadawania na przykład „Big Bang Theory” czy „Domek na Prerii” albo „30 Rock”, czy Polskie. Początki są zawsze trudne, trzeba zacząć tworzyć własne seriale z życia wzięte. Teraz są takie, jakie zamawiają lewackie stacje, jak będą prawicowe stacje, to będą produkowane pod ich gust. To nie ma być religijna stacja tylko taka, która przedstawia rzeczywistość z promowaniem tradycyjnej rodziny, a nie zakłamywaniem rzeczywistości.

Obrazek użytkownika Jabe

19-10-2015 [18:54] - Jabe | Link:

Bolek i Lolek zdecydowanie odpadają.

Obrazek użytkownika Kaśka

19-10-2015 [16:47] - Kaśka | Link:

Jeśli PIS ma dokonać skoku na TVP .....to jaka różnica będzie między nimi a PO? Chyba inne zadania ma telewizja niż bycie tubą propagandową jakiejś partii. Ja mimo iż teraz jestem za PIS nie zgadzam się na przejmowanie czegokolwiek przez partię.

Obrazek użytkownika Gniewko

19-10-2015 [18:08] - Gniewko | Link:

Niech Pani nie sieje tutaj propagandy POpaprańców, skok na TVP zrobiła PO, teraz chodzi, żeby ją przywrócić Polakom, jako telewizję powszechną z kontrolą widzów, a nie partii jak obecnie. Nawet pani nie potrafi czytać ze zrozumieniem.

Obrazek użytkownika Jabe

19-10-2015 [18:59] - Jabe | Link:

Po to jest telewizja państwowa. Gdyby demokrację traktowano poważnie, państwowe media byłyby zakazane, jak w USA.

Obrazek użytkownika Gniewko

19-10-2015 [19:49] - Gniewko | Link:

Co za głupoty Pan opowiada. Wprowadźmy wszystko, co w USA i będziemy mieli Amerykę. Obudź się pan i nie opowiadaj bajek. Jak mówić to z sensem.

Obrazek użytkownika Jabe

19-10-2015 [20:34] - Jabe | Link:

Proszę jaśniej.

Obrazek użytkownika Gniewko

19-10-2015 [21:43] - Gniewko | Link:

Wszystko prywatne nic społecznego. To wróćmy do feudalizmu, który pan proponuje. Chodzi, żeby TVP była społeczna, a nie prywatna czy partyjna i wtedy się może rozwijać demokracja. Jak będzie społeczna to i pana partyjka będzie mogła się wypowiedzieć. To chyba jest konkretnie, prościej się nie da.

Obrazek użytkownika Jabe

19-10-2015 [22:19] - Jabe | Link:

Chodzi o to, że państwo mówi narodowi, co ma myśleć. Nie na odwrót.

A może by tak koncesje znieść?

Obrazek użytkownika Kaśka

19-10-2015 [23:45] - Kaśka | Link:

A państwo to kto?

Obrazek użytkownika Jabe

20-10-2015 [11:57] - Jabe | Link:

Państwo jest instytucją dysponującą środkami przymusu, która zakazuje i nakazuje. Państwo to nie naród. Nie wiem, czy dotyczy to również Pani, ale zauważam że wiele osób nie wyobraża sobie bytu narodowego poza biurokratyczną machiną państwową. Na garnuszku państwa są dziś nawet organizacje charytatywne i partie polityczne. Naród nie jest machiną.

Obrazek użytkownika Gniewko

20-10-2015 [06:58] - Gniewko | Link:

Panie Jabe widzę, że jest pan „V kolumną Putina” i nie ma co z panem dyskutować. Zadymiarz.

Obrazek użytkownika Jabe

20-10-2015 [11:49] - Jabe | Link:

Zamiast zajmować się widzeniami o mojej skromnej osobie, proszę łaskawie skupić się na tym, co rzeczywiście zostało powiedziane.

Obrazek użytkownika Gniewko

20-10-2015 [06:41] - Gniewko | Link:

Skok na media dokonała, PO - wcześniej TVP było Komorowski. info, teraz z kolei jest Kopacz.info. Proszę więc komentujących nie powielać propagandy POpaprańców. Teraz chodzi o przywróceniu kontroli nad TVP widzom. POpaprańcy chcą teraz udawać pokrzywdzonych.