Polskie Obozy, Jedwabne — Jak walczyć z kłamstwami

Ostatnio nasiliły się ataki oczerniających Polskę przez odwiecznych wrogów Polski Niemcy i Rosję, które chcą zwalić odpowiedzialność za swoje zbrodnie na Polskę i Polaków. Myślę, że najlepszą obroną jest atak. Możemy starać się udawadniać, że nie jesteśmy wielbłądami albo trzeba przypomnieć Światu i Niemcom, kto stworzył nazizm i jest odpowiedzialny za rzezie w Europie. Na moim blogu „MATRIX — przebudzanie” albo bezpośrednio na http://chomikuj.pl/Gniewko_Ulotki są do pobrania dwa plakaty w PDF zrobione przez „Ruch Higieny Moralnej”, o tytule „Nazism-Made in Germany” trzeba przypomnieć światu, do czego Niemcy są zdolne. Najlepiej rozklejać je poza granicami Polski przy lotniskach, dworcach, na przystankach autobusowych oraz innych ruchliwych miejscach, w Polsce oczywiście też.
Trzeba bronić dobrego imienia Polski i Polaków, to jest obowiązek nas wszystkich.

Ulotki wspierające Prezydenta, PiS i wolne media link poniżej;
http://naszeblogi.pl/54142-mat...

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika StachMaWielkieOczy

26-09-2015 [19:27] - StachMaWielkieOczy | Link:

Zacznij Ty !

"Najlepiej rozklejać je poza granicami Polski przy lotniskach, dworcach, na przystankach autobusowych oraz innych ruchliwych miejscach"

mieszkasz w Angli ... porozklejaj ... daj przykład porób zdjęcia i wklej tu na blogach ...

Pieprzyc każdy może ....nawet ostatnia sierota

"Ostatnio nasiliły się ataki oczerniających Polskę"

jak myślisz ...dlaczego ostatnio?

Zamiast pieprzyc 3 po 3 lepiej skoncentrować się na wygraniu wyborów ...

Obrazek użytkownika Gniewko

26-09-2015 [22:23] - Gniewko | Link:

No to się koncentruj, powiedz mi co takiego zrobiłeś, żeby wygrać wybory. Chyba właśnie ty pieprzysz 3 po 3, wszystkich krytykujesz a nic nie zrobiłeś.