Najbardziej wiarygodny sondaż

Sondażowniom w Polsce wierzyć nie można, ale jest taka instytucja, która trafnie i uczciwie przewiduje wyniki przyszłych wydarzeń. Bukmacherzy, bo to o nich mowa stawiają na zwycięstwo Andrzeja Dudy! Tam pracują prawdziwi specjaliści od statystyki, w których żywotnym interesie jest poprawne przewidywanie, dla nich to chleb powszedni i nieczęsto się mylą. Miejmy nadzieję, że i tym razem będą mieli rację. Nie należy jednak spoczywać na laurach, trzeba przekonywać kogo się da do zagłosowania na Andrzeja Dudę!

Na moim blogu "MATRIX — przebudzanie" znajdują się pliki z ulotkami w formacie PDF wspomagające prezydenturę Andrzeja Dudy i kampanię parlamentarną PiS-u Jarosława Kaczyńskiego, z koalicją. Proszę o polecanie znajomym tego linku, im nas więcej się zaangażuje, tym szybciej zakończymy niszczenie Polski. Link pod spodem;
http://naszeblogi.pl/54142-mat...
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

21-05-2015 [09:35] - NASZ_HENRY | Link:

Gadający Grzyb pisał w poprzedniej notce, że bukmacherzy też POtrafią POmataczyć ;-)

Obrazek użytkownika Gniewko

21-05-2015 [10:39] - Gniewko | Link:

Przewaga medialna Komorowskiego jest tak duża, że się im nie dziwie, że się pomylili co do pierwszej tury, oni po prostu nie docenili determinacji zwolenników Andrzeja Dudy w celu zlikwidowanie tej przewagi. Teraz oni wiedzą, że jest wielka mobilizacja i wiele inicjatyw społecznych informujących wyborców o prawdziwej sytuacji w Polsce, a nie tej kreowanej przez reżimowe telewizje.Byle tak dalej i będzie PO Bulu.

Obrazek użytkownika Gniewko

21-05-2015 [10:55] - Gniewko | Link:

Przewaga medialna Komorowskiego jest tak duża, że się im nie dziwie, że się pomylili co do pierwszej tury, oni po prostu nie docenili determinacji zwolenników Andrzeja Dudy w celu zlikwidowanie tej przewagi. Teraz oni wiedzą, że jest wielka mobilizacja i wiele inicjatyw społecznych informujących wyborców o prawdziwej sytuacji w Polsce, a nie tej kreowanej przez reżimowe telewizje. Byle tak dalej i będzie PO Bulu.