Idiokracja – czyli głosowanie na idoli takich jak Kukiz

Oglądałem wieszczy futurystyczny film ”Idiokracja (2006)”, gdzie było pokazane, do czego prowadzi głosowanie na idoli, prezydentem był tak zwany idol tłumów wybrany nie dlatego że był mądry i miał dobry sposób na rządzenie, ale dlatego, że był znany z tego, że był znany. Może idole tłumów w swojej dziedzinie są dobrzy albo byli dobrzy, ale do rządzenia potrzebne są specjalne predyspozycje.

Szczególnie nie podoba mi się idol, który ukrywa swoje plany i gra z wyborcami w kotka i myszkę, dla mnie jest to lekceważenie wyborców i traktowanie ich jak idiotów.
 
Nikt nie sprawdzi predyspozycji do kierowania krajem, jeśli jest to kandydat niezależny i żadna poważna partia nie świadczy za nim. Głosowanie na takiego kandydata to jest tak jak by się kupowało kota w worku, nigdy nie wiadomo co się znajdzie w środku.
 
 Polski nie stać na koleiny eksperyment Polska znajduje się w stanie upadku, tylko sprawdzeni ludzie tacy jak Andrzej Duda, który pomagał Lechowi Kaczyńskiemu w prezydenturze i popierający go PiS Jarosława Kaczyńskiego, który pokazał, że potrafi sobie poradzić w zarządzaniu kraju nawet w bardzo trudnej sytuacji, jest gwarantem sukcesu. Dla dobra Polski jest tylko jedno wyjście w tym momencie zagłosować na Andrzeja Dudę a w wyborach parlamentarny na koalicję z PiS-em.

Na moim blogu "MATRIX — przebudzanie" znajdują się pliki z ulotkami w formacie PDF wspomagające prezydenturę Andrzeja Dudy i kampanię parlamentarną PiS-u Jarosława Kaczyńskiego, z koalicją. Proszę o polecanie znajomym tego linku, im nas więcej się zaangażuje, tym szybciej zakończymy niszczenie Polski. Link pod spodem;
http://naszeblogi.pl/54142-mat...

Porównanie klasy i wiarygodności politycznej kandydatów na prezydenta.
Czarna teczka Kukiza-Jak czarna teczka Tymińskiego.

Andrzej Duda: Panie Premierze! Panowie Ministrowie! Panie Prokuratorze Generalny! Kariera..
 

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

03-05-2015 [15:20] - NASZ_HENRY | Link:

Kukiz POwinien POprzestać na funkcji prezesa klubu Anonimowych Alkoholików ;-)

Obrazek użytkownika Krystyna R-M

03-05-2015 [15:42] - Krystyna R-M | Link:

K U K I Z jest NUDNY... Ziew.... jak flaki z olejem... Ziew.... Tymi swoimi opowieściami, że PO go uwiodła JOWami to je obrzydzi KOMPLETNIE... innych opowieści nie ma? ŻADNEGO PROGRAMU??? Nic tylko JOWy???

Obrazek użytkownika Gniewko

03-05-2015 [19:32] - Gniewko | Link:

JOW-y to najgorszy pomysł ostatniego czasu. To byłby całkowity koniec demokracji w Polsce.

Obrazek użytkownika Gniewko

03-05-2015 [15:51] - Gniewko | Link:

Też tak myślę, zaoszczędziłby sobie obciachu i mógł bez obrzydzenia spojrzeć w lustro.

Obrazek użytkownika taki-tam

04-05-2015 [18:05] - taki-tam | Link:

Oba zarzuty są totalnymi bzdurami.
Dlaczego ktoś znany musi być od razu wykreślany jako "nie mający predyspozycji"? Przypominam, że Ronald Reagan, zanim został prezydentem, był aktorem. Gdyby Amerykanie w wyborach z 1980r. kierowali się tym samym co pan, to prezydentem zostałby na kolejne 4 lata Jimmy Carter.
A argument z tym, że nie stoi za nim "żadna poważna partia" jest jeszcze bardziej idiotyczny i brzmi jakby został wyjęty z ust Komorowskiego. W końcu, według Bula, ludzie powinni głosować tylko na poważne partie, a wiadomo, że PiS jest partią niepoważną i podpala Polskę.
Poza tym, czy gdyby doszło do sytuacji w której do drugiej tury wchodzi Komorowski i jakiś antysystemowiec, to głosowałby pan za Komorowskim, bo stoi za nim duża partia?

Przepraszam bardzo, ale pisze pan tutaj o jakichś "egzorcyzmach na lemingach", a sam pan używa argumentów niczym leming.

Obrazek użytkownika Gniewko

08-05-2015 [12:30] - Gniewko | Link:

Ronald Reagan miała poparcie poważnej partii, która sprawdziła jego predyspozycje do rządzenia, to po pierwsze a po drugie popieranie JOW to jest granie w jednej drużynie z POpaprańcami, którym to na rękę. JOW-y to właśnie idiokracja. Po trzecie Kukiz popierał POpaprańców to dla mnie całkowicie go dyskredytuje.