Idiotkę atakują kabany a Żakowskiego kolędy i czarne ludziki

   Najpierw facet z tytułem profesora chcąc dowalić "polskiemu chamowi" i znaleźć źródła jego chamstwa wytropił je w wersetach Pięcioksięgu Mojżesza (pisałem o tym tutaj).
   Potem jakaś idiotka bredziła coś o kabanach.
   A teraz kolejne objawy przychodzącej wiosny u tzw. elit czeciej erpe. Tym razem niejaki Żakowski (autor tezy, że Kaczyński jest gorszy niż Putin - pisałem o tym tutaj) na swoim blogu na łamach Polityki postanowił opowiedzieć o bożonarodzeniowych (przede wszystkim bożonarodzeniowych, bo nie tylko bożonarodzeniowych) torturach, których stał się ofiarą. W tle wątku doświadczanych i opisywanych przez autora cierpień pojawia się też wątek czarnych ludzików, Indian oraz wszechobecnego Kościoła:
   "Bo torturowanie słuchaczy kolędami i utworami kolędopodobnymi osiągnęło w Polsce sadystyczny poziom. W torturowaniu słuchaczy świąteczną atmosferą przodują media państwowe, niesłusznie zwane publicznymi. Z okazji Wielkanocy i Bożego Narodzenia do „świątecznej playlisty” dokładają one równie intensywną i nie mniej wkurzającą inwazję „czarnych ludzików” w koloratkach oraz osób księżopodobnych i tematów okołoksiężowskich. Gdyby chodziło tylko o kilka przedświątecznych tygodni w roku, toby było pół biedy. Ale inwazja katolickości trwa w mediach publicznych dwanaście miesięcy. (...) Kościół rzymskokatolicki skolonizował polskie media państwowe przynajmniej równie skutecznie, jak kiedyś skolonizował świat Indian."
   Ciekawymi drogami myśli elit podążają... Swoją ostatnią produkcję Żakowski zatytułował "Inwazja katolickości". Pomijam już fakt, że kolędy należą do tradycji nie tylko katolickiej, ale prawosławnej czy protestanckiej (nie mówiąc nawet o wielu przywiązanych w jakiś sposób do tradycji bożonarodzeniowej osobach niewierzących). Zastanawiam się natomiast, czy tego rodzaju patologiczna nienawiść do - powiedzmy wprost - podstaw kultury europejskiej, przybliża takich Żakowskich bardziej do intelektualnego poziomu Czarli Ebdooo czy może raczej do intelektualnego poziomu Państwa Islamskiego?

   Na temat produkcji Żakowskiego m.in. Wpolityce.pl

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Aandy

20-03-2015 [12:41] - Aandy | Link:

A czy po tym bolszewickim politruku można się spodziewać czegokolwiek innego niż nienawiści do religii i polskiego patriotyzmu.
Przecież oni tę nienawiść wręcz wysysają z każdej złotówki - zrabowanej Polsce przez nich oraz ich postsowiecką mafię w PRL-bis...

Obrazek użytkownika StachMaWielkieOczy

20-03-2015 [13:08] - StachMaWielkieOczy | Link:

"Inwazja katolickości"

Najwazniejsze ze na powazkach w czasie pogrzebow tych czerwienszych niz cegla ..
koloratki nikogo nie denerwuja.
A wrecz im "czarny ludzik w koloratce " na pogrzebie wyzszy ranga w hierarchii tym milej widziany

Się Popiełuszko chyba niezle dziwi kogo to koloratki probuja za plecami sw.Piotra przez brame niebios
przemycic. Jeszcze kiszczak do kompletu i rozwalą niebo od srodka

Obrazek użytkownika manko1492

20-03-2015 [21:49] - manko1492 | Link:

hartchamy i żakowskie bydło, jak mówi prof. niezwyczajny bydłoszewski, to ostatnie stadium odoru kloaki szechteropodobnych kanalii. Nie czytam, w Krakowie omijam z daleka.

Obrazek użytkownika Baco-Goral

21-03-2015 [11:11] - Baco-Goral | Link:

Panie Poller.

Pragnę się odnieść do pańskiej troski o moją i naszą katolicką reputacje i obrażanie nas ,oraz nieustannego pańskiego przywłaszczania sobie prawa aby mówić w naszym Katolików imieniu.
Posłuże się fragmentem pańskiej opini : "Zastanawiam się, którzy z Was są bardziej interesującą OSOBLIWOŚCIĄ ? NIBY -KATOLICY, których ANTYPATIA do ŻYDÓW prowadzi wprost ku poglądom na temat Biblii, które z punktu widzenia katolicyzmu są po prostu HEREZJĄ? "..Czyli Katolicki Antysemityzm oraz Herezja którą pan Żyd wytyka nam Katolikom publicznie.Można by rzec Klasyka..Ale tutaj na NB ?
W świetle tej pańskiej opini ,Ja i moi Katoliccy przyjaciele nie widzimy jakiejś szczególnej różnicy między Żakowskim a panem..
Jest pan Żydem i ,nie należy pan do naszego Świetego Kościoła Katolickiego.Z wcześniejszej polemiki wynika jasno fakt ,że nie rozumie pan naszej Wiary oraz Doktryny KK.
Dedykuję więc panu fragment kazań Ks.P.Skargi może to pazwoli panu coś zrozumieć :"Znajmyż szczerość wiary katolickiej, a uwodzić się wy­mysły i pochlebstwy heretyckiemi nie dajmy, którzy o wierze wiele mówiąc, wiarę zgubili; nie mają jej, jedno swoje obierki, mniemania, rozsądki pojedynkowe ludzi śmiałych, hardych w ro­zumie, i omylnych"..

Obrazek użytkownika Chatar Leon

21-03-2015 [11:59] - Chatar Leon | Link:

Ale jaja!

Obrazek użytkownika Baco-Goral

21-03-2015 [22:59] - Baco-Goral | Link:

Może dla pana Poller to są "jaja".
Dla nas to co pan zrobił to publiczne obrażanie naszych uczuć religijnych i brak tolerancji.
Na Blog-n-roll (pisze tam pan pod innym pseudonimem" pańskie poglądy i jawny anty-katolicyzm znajduje uznanie..
Ale tutaj mityguj się pan i wstydż.
Żyjesz pan w kraju gdzie 85 % ludności deklaruje Katolicyzm jako wyznawaną religię.
Sugeruję więcej dla nas szacunku a mniej prowokacji.
Zapraszamy do naszych Kościołów i parafi.Będzie pan miał okazję poznać Nasz życie Katolickie.Taki pobyt czy kontakt pozwoli panu formułować bardziej kompetentne i racjonalne opinie na Nasz temat.

Obrazek użytkownika alchymista

22-03-2015 [10:40] - alchymista | Link:

@Baco-Goral
Drogi Baco, kolega Chatar jest teologiem i filozofem. Przydałoby się przejśc na grunt dyskusji z tekstem, a nie dyskusji z własną projekcją.

Obrazek użytkownika cassiodorus

21-03-2015 [12:50] - cassiodorus | Link:

''W związku z tym rozszerzył się też zakres spraw, które domagają się pokuty: świadomość istnienia pewnych podziałów, które ranią braterską miłość, przejawów nieumiejętności przebaczenia, pychy i antyewangelicznego, nieprzejednanego potępienia „innych”, pogardy płynącej z chorobliwej pewności siebie. ''
[Ut Unum Sint 15]

Obrazek użytkownika Baco-Goral

22-03-2015 [12:36] - Baco-Goral | Link:

Panie Brodacki.
Rozumiem ,że to pańskia przyjażń z Panem Pollerem oraz etniczne asocjacje zobowiązuje pana do polemiki w jego imieniu.
Przeczytałem..." kolega Chatar jest teologiem i filozofem. Przydałoby się przejśc na grunt dyskusji z tekstem"
Mogę tylko zauważyć,że bycie Filozofem i nie-katolickim Teologiem nie uchroniło przed anty-katolickim resentementem pańskiego kolegę równie jak nie-filozoficznego Żakowskiego.
Co do dyskusji z tekstem ,ma pan przed sobą duże pole do "popisu" bowiem nie zauważyłem tutaj pańskiej opini .
Zarzucam Żakowskiemu jak i pańskiemu koledze Pollerowi we własnym imieniu i srodowiska ,które reprezentuje brak naszej (Katolickich Obywateli Polski)zgody i aprobacji w prezentowaniu i artykułowaniu przez nich naszego Katolickiego "punktu widzenia".
Samo zaś uzurpowanie sobie przez pana Pollera prawa determinowania kto jest a kto nie Katolikiem oraz oskarżeń o Herezje jest nadużyciem i nie będzie tolerowane.
Pozwolę sobie na głębszą refleksję.
Pan,Poller i inni wasi koledzy z Blog-n-roll sa silnie i stale reprezentowani tutaj na NB.Można metaforycznie mówić o Waszym tutaj Apostolacie.
Prezentujecie opinie oraz poglądy ,które eufemistycznie można określić jako pozycje Patriotycznych Żydowskich Ateistów .
Moje i mojego środowiska pozycję można określić jako Patriotycznych Polskich Katolików.
Czy nie widzi tutaj pan pewnego Dysonansu ,w uzurpowaniu sobie przez Was bycia publiczna tubą i interpretatorem nas Katolików i naszych żywotnych interesów a brakiem naszej zgody na przywłaszczanie sobie przez Was tego mandatu ?
Wasza obecność i polityczne aspiracje posiadaja zasadnicze braki programowe (lub całkowity ich brak) i cechuje ja reaktywna agresja.Brak jakiejkolwiek pro-kreatywności w propozycjach .
Może wasze srodowisko zaprezentuje i wyartykułuje je tutaj ? bowiem ukrywanie się za jakimś niezbyt jasno sprecyzowanym przez was Patriotyzmem jest w mojej opini i mojego srodowiska niewystarczajace.
Interesuje nas np.jak wy wyobrazacie sobie w Wolnej Polsce relacje i dynamiki niewielkiej paro-tysięcznej diaspory (silnie podzielonej) z Katolickim 33 milonowym Żywiołem ?
Jakie moga być potencjalne obszary współpracy a jakie konfrontacji.Jakie wspólnota interesów a jaka jej brak ?
Pzdr.

Obrazek użytkownika alchymista

22-03-2015 [21:32] - alchymista | Link:

@Baco-Goral
Ja natomiast widzę, że Drogi Goral ujawnił się teraz jako Baco-Goral i w niepowstrzymanym słowotoku udowadnia mi, iż jestem Żydem.
Dobrze więc, nie mam napletka, na śniadanie czytam talmud, na obiad zjadam chrześcijańskie dzieci. W rzeczywistości nazywam się nie Brodacki tylko Brodaker czy Alchymister - wszystko jedno.
Zastanawiam się jakąż to prokreatywnością miałbym się pochwalić. Dzieci nie mam, ale bez wątpienia haruję jak dziki osioł (palestyński, zapewne) nad projektem http://smolensk.alchymista.pl Ale, naturalnie, dla Baco-Gorala to zapewne kolejny żydowski projekt ujarzmienia krain wschodu.
I jeszcze jedno wyjaśnienie. Nie prezentuję i nigdy nie prezentowałem "naszego katolickiego punktu widzenia". Wyrażam tylko swoje opinie, być może niemądre, a czasem nieprzemyślane, ale to są moje opinie i odpowiadam tylko za siebie.

Obrazek użytkownika Baco-Goral

23-03-2015 [13:10] - Baco-Goral | Link:

Panie Brodacki.
Cytuję pana: "Zastanawiam się jakąż to prokreatywnością miałbym się pochwalić. Dzieci nie mam"..
Ja pisałem o braku "pro-kreatywności" w waszych koncepcjach a nie "Prokreacyjności"...
Rozumie pan tą różnicę ?
Całą resztę moze pan sobie darować.Prowadze polemike z Pollerem a nie z panem.
Ludowa madrość przestrzega przed umiejscawianiem sie między wódka a zakaską..
Co do napletka to nie zadawałem panu pytania z nim zwiazanego."Harowanie jak dziki osioł Palestyński" skwituje góralska mądrością :"każdy orze jak może"..A pański brak skromności w temacie "pro publico bono" cytatem :"że nie powinna wiedzieć prawica co czyni lewica"...
Pzdr.