Najnowszy sondaż CBOS-jeszcze nieopublikowany.

Posiadamy w sprzedaży w przystępnej cenie sondaże dotyczące wszystkich tematów także wyborcze. Gwarantowane obniżenie poparcia dla Andrzeja Dudy i PiS-u o 20%. Promocyjne ceny tylko CBOS!!!

http://kwejk.pl/obrazek/227675...

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

21-03-2015 [09:09] - NASZ_HENRY | Link:

CBOS na POstronku PO ;-)

Obrazek użytkownika Gniewko

21-03-2015 [13:11] - Gniewko | Link:

Właśnie to chciałem wszystkim uzmysłowić, że nie ma co się sugerować sondażami. POpaprańcy podają takie, jakie im w danym momencie odpowiadają.
Pozdrawiam.

Obrazek użytkownika cichy

21-03-2015 [14:15] - cichy | Link:

Ciekawe czy ten link wklejony przez pana poszedłby jako niuws u pana kraski..hehe...ciekawe czy prezes tvp nie podalby się przez to do dymisji..

Obrazek użytkownika Gniewko

21-03-2015 [14:37] - Gniewko | Link:

Musiałby się znaleźć taki odważny, który by to podał.