LEMINGI jako SOJUSZNICY - PiS-u i Andrzeja Dudy.

To nie żart, ale realna możliwość. Przed powstaniem pierwszej „Solidarności” w latach 80, była prowadzona akcja informacyjna, że telewizja kłamie, przy zdecydowanie mniejszych możliwościach. Wtedy nie było niezależnych mediów, nie było internetu, ludzie nie mieli drukarek w domu. Wystarczyły napisy na murze występy kabaretów itp. Jednak się udało, komuna musiała się poddać i zarejestrować „Solidarność”.
Do „Solidarności” należało 10 milionów ludzi w dużej mierze składającej się z dzisiejszych LEMINGÓW. Po stanie wojennym doszli do władzy agenci komunistów, ale LEMINGI o tym nie wiedzą, trzeba to im uświadomić. Oni są po prostu zmanipulowani przez propagandę reżimowej telewizji. Potrzeba dostarczyć im informacji uświadamiającej im że teraz telewizja też kłamie. Człowiek, który czuje się oszukany jest zagorzałym przeciwnikiem tego, który go oszukał.
 

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika TvM

18-03-2015 [21:59] - TvM | Link:

O tyle groźniejsza jest ta dzisiejsza propaganda, że zamaskowana pod postacią obiektywizmu. W PRL chyba mało kto miał wątpliwości (choć nie mówię z doświadczenia bo jestem za młody). Ale myślę, że ludzie powoli zaczynają przeglądać na oczy i nawet faktycznie może taki nie wielki impuls jak np. ulotka przeważyć szalę.

Obrazek użytkownika Gniewko

19-03-2015 [22:09] - Gniewko | Link:

Myślę, że każda ulotka może przyczynić się do wygranej.