BBC jak TVN

BBC skrajnie lewacka i skrajnie anty-Polska
http://www.polishexpress.co.uk...
tak samo, jak TVN w Polsce chce decydować o polityce w Wielkiej Brytanii. Ostatnio zagroziła Cameronowi, że przeprowadzi debatę wyborczą w telewizji bez niego, jeśli nie zgodzi się na warunki, jakie mu zaproponowali z pustym fotelem zamiast niego. Na propozycję Konserwatystów, że o sposobie przeprowadzania debat powinna decydować specjalna komisja jak w USA. Odpowiedzieli, że oni są telewizją publiczna i nie potrzeba żadnej komisji czy urzędu (nazywają się publiczną, więc nie muszą się już liczyć z publicznością tak samo, jak PO jako obywatelska nie musi liczyć się z obywatelami).
Półtora roku temu właśnie po listach widzów (jeden dotyczył właśnie programu z linku powyżej) Cameron zagroził BBC odebraniem pieniędzy z abonamentu.  BBC swoimi programami dotyczącymi emigrantów a szczególnie Polaków, wprowadziła w psychozę zagrożenia angielskich lemingów, i wyciągnęła z niebytu rasistowsko-nazistowską UKIP Nigela Farage, który odbiera głosy skrajnych Konserwatystów. Każdego dnia od co najmniej 2 lat jak nie w BBC to w innej lewackiej stacji są programy dotyczące emigrantów a przy okazji tych programów pojawia się przywódca UKIP. Jedynym programem UKIP jest walka z emigrantami, w czwartek zapowiedział, że jak wygra, to wprowadzi ustawy, które zagwarantują pracę Anglikom zamiast Polakom. Jak pokazuję przykład z Wielkiej Brytanii i Polski, najważniejsze obecnie w polityce jest posiadanie własnej stacji telewizyjnej zapewniającej popularną rozrywkę a przy okazji informacje, bo bez niej będzie trudno przeciągnąć lemingi na swoją stronę, a społeczeństwa składają się głównie z lemingów.

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Janko Walski

14-03-2015 [22:30] - Janko Walski | Link:

Ktoś to głośno w końcu powiedział. Dodałbym, że nafaszerowana jest rosyjską agenturą wpływu jak NYT

Obrazek użytkownika Gniewko

14-03-2015 [22:53] - Gniewko | Link:

Ja to już wcześniej powiedziałem, że to lewacka i nazistowska telewizja, i to z mojej inicjatywy moi znajomi Anglicy wysłali skargę.

Obrazek użytkownika Gniewko

14-03-2015 [23:30] - Gniewko | Link:

Jak to znamy z historii komuch i naziści mają skłonność do współpracy. Układ Ribentrow-Mołotow. Partia nazistowska miała w swojej nazwie socjalizm. Lewacy starają się nam wmówić, że nazizm jest prawicowy, co nie jest prawdą.

Obrazek użytkownika mada

14-03-2015 [23:12] - mada | Link:

A molestują też?

Obrazek użytkownika Gniewko

14-03-2015 [23:53] - Gniewko | Link:

Tylko mężczyzn. Tak że możesz czuć się bezpieczna.

Obrazek użytkownika Marcin Tomala

14-03-2015 [23:44] - Marcin Tomala | Link:

Ocena niesprawiedliwa, pełna emocji, nieprawdziwa. Porównywanie do TVN-u wręcz obraźliwe. BBC można zarzucić wiele, ale ciągle jest to jedna z najlepszych stacji telewizyjnych na świecie. Wyjątkowe promowanie Farage (który swoją drogą spuszcza ostatnio z tonu, pomysły zakazu pracy itd. zamienia na system punktowy) to bzdura - niektórzy zarzucają wręcz BBC coś odwrotnego - stronniczość i promowanie imigracji... Ile głów, tyle opinii.

Tak czy siak, rozumiem obawy, ale spokojniej proszę, aż tak strasznie nie jest ;)

Pozdrawiam

Obrazek użytkownika Gniewko

15-03-2015 [00:21] - Gniewko | Link:

Trzeba żyć tutaj na miejscu i oglądać ich telewizję, żeby to ocenić. Ja żyje tu i oglądam ich telewizję i wiem, co mówię. Większość Polaków ogląda Polską telewizje i tak naprawdę nie wie co tu się dzieje.

Obrazek użytkownika Gniewko

15-03-2015 [00:31] - Gniewko | Link:

Jest jeszcze gorzej, niż napisałem, to był wpis bardzo wywarzony. Nie wszyscy Anglicy są tacy sami oprócz BBC i Angielskich lemingów są i normalni.