Adam Hofman spadł Prezesowi Kaczyńskiemu z nieba.

Na pytanie obłudnie zadawane przez udających, że się urodzili wczoraj, topowych pisowców „skąd się taki wstrętny Hofman u Prezesowego ucha znalazł ?!” odpowiadam:

z nieba!

Hofman spadł Prezesowi Kaczyńskiemu z nieba.

Kiedy 8 tygodni temu napisałem tekst PiS oddaje prezydentury walkowerem. , wyraziłem w nim opinię, że  nieprzygotowanie jakiejkolwiek partii w jakimkolwiek kraju do wyborów jest skandalem i kompromitacją i ten skandal i kompromitacja jest wynikiem poczucia totalnej bezkarności ludzi, którzy w PiS za to przygotowanie byli odpowiedzialni (bo jacyś chyba byli?).

A teraz, dzięki Adamowi Hofmanowi, który jak twierdzę, spadł Prezesowi Kaczyńskiemu z nieba, będzie mógł Prezes po przegranych wyborach stanąć przez zwykłymi pisowcami  (definicję zwykłego pisowca podałem tu:)

i powiedzieć:

"Szliśmy po wygraną tak murowaną, jak ta ściana, pod którą się właśnie znaleźliśmy!

A wszystko przez tego Hofmana Adama, co to nie wiem, skąd się wziął i co to w kluczowym momencie tę brawurową strategię walkowerową do góry nogami wywrócił. Ale za rok - to my hohoho! (o przepraszam - hohoho, to Pan Komorowski opatentował), czyli "za rok - to my huhuhu!"

I w ten sposób, do kolejnych wyborów cały aparat PiS będzie mógł się znów z upodobaniem op... - obijać napisać chciałem, wieszaniem się u Prezesowego rękawa podczas miesięcznic trudnić i kombinować, kogo by tu  następnego do spadnięcia Prezesowi z nieba wyznaczyć.

A Polska tonie...

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Józef Darski

09-11-2014 [20:05] - Józef Darski | Link:

zależność trochę bardziej rozbudowana

Hofman ma swego Padrone, opiekuna, który go promuje i chroni, a ten z kolei jest przez Prezesa ceniony. No niech Pan zgadnie kto.

Obrazek użytkownika Ewaryst Fedorowicz

09-11-2014 [20:13] - Ewaryst Fedorowicz | Link:

Pan mnie nie docenia: ja nie muszę zgadywać -  ja WIEM.

Obrazek użytkownika Tarantoga

09-11-2014 [20:29] - Tarantoga (niezweryfikowany) | Link:

"Pan mnie nie docenia: ja nie muszę zgadywać - ja WIEM."---koniec cytatu.

Nie bądź kapłanem egipskim i napisz kto!
Przeciez nie zasnę z ciekawości...i rano nie trafie do auta.

Nie jestem w temacie partii w III RP...kto może być Padrone Hofmana...Komorowski,Olejnik,Dukaczewski,Kiszczak?
Pliiiiiiz...zdradź te tajemnicę :-))

P.

Obrazek użytkownika Ewaryst Fedorowicz

09-11-2014 [20:36] - Ewaryst Fedorowicz | Link:

ja wzorem Prezesa: "wiem, ale nie powiem!" :-)

Obrazek użytkownika Jean Bart

09-11-2014 [20:36] - Jean Bart | Link:

meteoryt tunguski! wzial i spadl. wielu uczonych razem z naukowcem pasierbiewiczem zastanawia sie skad on sie wzial! :ja nie musze zgadywac - ja WIEM.

Obrazek użytkownika Ewaryst Fedorowicz

09-11-2014 [21:16] - Ewaryst Fedorowicz | Link:

 ja rozumiem,  ze Pan tu ledwie od tygodnia i się stara bardzo, ale trollować to też trzeba umieć.

Obrazek użytkownika Jean Bart

09-11-2014 [20:20] - Jean Bart | Link:

czy zdaje pan sobie sprawe z tego ze to co robi pan to cos gorszego niz caly niesiolowski? "bron mnie Panie przed falszywymi przyjaciolmi bo przed wrogiem obronie sie sam!
wiadomo kim jest niesiol i jak regowac na niego! ale pan? lubi pan wbijac noz w plecy? tworzyc teorie spiskowe itp? a nie nalezaloby napisac ze coz PIS ma takie "kadry" jakie ,ma! mysli pan ze taki ewaryst bylby lepszy? bo moze tu chodzi o zasade psa ogrodnika tylko?a moze to tylko zasada ratlerka? szczekac na spadajacy lisc.....

Obrazek użytkownika Marcin Tomala

09-11-2014 [20:45] - Marcin Tomala | Link:

Ogólnie jakie życie jest, takie jest, prawda? :)

Po kiego w ogóle z łóżka wstawać...

Obrazek użytkownika Ewaryst Fedorowicz

09-11-2014 [20:53] - Ewaryst Fedorowicz | Link:

Proszę Pana Anonima,  

po pierwsze, Ewaryst to moje imię i pisze się je z dużej litery.

po drugie - ja NIE JESTEM zainteresowany jakąkolwiek pracą dla PiS. Ostatnie zadanie, jakie dla kogoś z  nich wykonałem, to wymyślenie ostatniej kampanii dla śp. Zbigniewa Wassermanna. Przemiłego, zacnego człowieka, który nawet dał mi się namówić na sfotografowanie się na bilbordach w koszulce polo - z marynarką przerzuconą przez ramię, bo to świetnie zbudowany mężczyzna był.

I proszę nie odwracać ratlerka ogonem: to nie liście spadają, a Hofman Adam z nieba spadł (Prezesowi)  :-)

Obrazek użytkownika Cara al Sol

09-11-2014 [21:14] - Cara al Sol | Link:

Lipiński?

Obrazek użytkownika mada

09-11-2014 [22:36] - mada | Link:

Śmiało! Kto?

Obrazek użytkownika Janko Walski

10-11-2014 [18:24] - Janko Walski | Link:

Czarnecki?
To jest problem, jak chronić nasze środowisko przed przenikaniem takich ludzi. I jeszcze jedna sprawa, co z szefem dolnośląskich struktur. Był z nimi czy nie? Moim zdaniem również powinien ponieść jakieś konsekwencje. Był z nimi, nie przeszkadzało mu to co się działo, przeciwnie, można mieć wrażenie, że nieźle bawił się.

Wielokrotnie zastanawiałem się dlaczego wrocławski PiS jest tak kiepski. Być może to wydarzenie rzuca właściwe światło. Wrocław, potężna twierdza podziemnego oporu po wprowadzeniu stanu wojennego  ma olbrzymi potencjał niewykorzystany być może dlatego, że pozycje ważne, decyzyjne zostały zajęte przez niewłaściwych ludzi. Jeśli coś działa to tylko lokalni Solidarni2010 i inne oddolne inicjatywy. To powinno dać do myślenia.

Obrazek użytkownika Stan

09-11-2014 [20:54] - Stan | Link:

I ja,i ja też chcę wiedzieć KTO? No,no,no wyduś Pan z siebie tego "tajniaka",tą szarą eminencję.Proszę.

Obrazek użytkownika gal

09-11-2014 [21:43] - gal | Link:

Ballada o Januszku, znaczy się Adasiu właśnie się kończy. 

Obrazek użytkownika xena2012

09-11-2014 [21:34] - xena2012 | Link:

Adaś owszem spadł z nieba,ale nie Kaczyńskiemu tylko Platformie.Ogrom zbrodni dokonanej w drodze do Madrytu przebija cieżarem gatunkowym serial o matce Madzi i starannie niweluje wpadki czŁonków i polityków PO.Jakże cieszy się Sikorski,który dotąd żarł i pił za nasze pieniadze a PO i wdzięczny naród nie mają serca tych kwot wypomnieć.Jakiez zatrudnienie wzrosło w reżimowej telewizji od rana do nocy wałkującej jeden jedyny temat.Ileż ,,autorytetów'' zostało zaproszonych do studia,by międlić w świętym oburzeniu temat ,zastępczy i maskujący prawdziwe afery,przekręty,które nie są udziałem PiS.I gdzie tu szczęście Kaczyńskiego?

Obrazek użytkownika Ewaryst Fedorowicz

09-11-2014 [22:04] - Ewaryst Fedorowicz | Link:

@xena2012

Skoro Pani nie widzi, gdzie to szczęście - to ja nic na to nie poradzę,

Przecież dziecko widzi, że ten Hofman właśnie dostał na drugie imię Alibi.

Obrazek użytkownika Jean Bart

09-11-2014 [21:41] - Jean Bart | Link:

wiem ale nie powiem!"darski " puscil glupi tekst, ze jedna pani drugiej pani powiedziala kto! i teraz ewaryst podsluchal te rozmowe i wiem ze te panie rozmawialy o tym co powiedzial darski, ze on niby wie o tym o czym one rozmawialy ale nie mialy pojecia ze o tym dowie sie tez ewaryst wiec pobiegly do ksiedza powiedziec mu ze one wcale nie zgrzeszyly bo rozmawialy nie o tym Padrone tylko o tym ze jedna z nich ma hemoroidy!ufff!

Obrazek użytkownika Ptr

09-11-2014 [22:01] - Ptr | Link:

Praca Pana Hofmana w PiS, nawet widziana łącznie z tą wpadką ( sprawa do wyjaśnienia ) to lepszy materiał, i lepsze wrażenie, niż pańskie rewelacje na temat PIS, łacznie z resztą twórczości tu na Pana blogu.
Widać, że z braku argumentów wszystkie partie chcą wygrać wybory grillowaniem medialnym jednego zastępczego tematu. To daje argumenty ludziom zaangażowanym ,aby odpuścić. Ale Pan o tym nie ma zielonego pojęcia.

Obrazek użytkownika Ewaryst Fedorowicz

09-11-2014 [22:11] - Ewaryst Fedorowicz | Link:

Się blog nie podoba? Nie czytać! Prosta sprawa.

Albo swojego bloga założyć i bronić tam Hofmana do upadłego! :-)

Obrazek użytkownika mada

09-11-2014 [22:38] - mada | Link:

Skąd ma wiedzieć, że się nie podoba jak nie przeczyta?

Obrazek użytkownika Jean Bart

09-11-2014 [22:54] - Jean Bart | Link:

no wlasnie od dluzszego czasu opisuje brak logicznego rozumowania u tego ewarysta ale coz....nie podoba sie to nie czytac! i ten ewaryst nie widzi glupot ktore wypisuje! ze to nie trzyma sie kupy! dla wrazliwych intelektualnie powiem ze nie jest to logiczne:)

Obrazek użytkownika Ewaryst Fedorowicz

09-11-2014 [22:01] - Ewaryst Fedorowicz | Link:

@ Czytelnicy

proszę nie karmić  trolla występującego na moim blogu pod pseudo Jean Bart.

Dziękuję

Obrazek użytkownika Jean Bart

09-11-2014 [22:33] - Jean Bart | Link:

wow! ewaryst! i tylko na tyle cie stac! to maja byc twoje argumenty?przestraszyles sie tego ze kiedys trenowalem boks?( naprawde to robilem:)) czy tez tego ze ktos pyta, krytykuje , notuje twoje bledne rozumowania, twoje wylewanie zolci, oskarzanie kaczora o wszystko, nieznajomosc zasad logicznego rozumowania!mylenie pojec!powiem wiecej ze masz tak samo zlasowany mozg jak ten naukowiec , geolog, tlumacz narcyz i megaloman, niektorzy uwazaja ze grafoman, mitoman itp pasierbiewicz czy jak mu tam!(dla mnie to lesny dziadek)!kumasz?
a tak w ogole to powinienes mnie w reke pocalowac! bo sprawdz sam ale wczesniej nikt nie interesowal sie twoimi wypocinami! a teraz zobacz jak urosla ci popularnosc ! ale juz dobrze , dobry czlowieku !idz z Bogiem, nie musisz mi slinic reki!:)

Obrazek użytkownika angela

09-11-2014 [22:12] - angela | Link:

Przeczytalam naglowek artykulu i wiedzialam, ze to Pana. Skad? Przyznam, ze myslalam wczesniej o tym samym, tylko to larum na wyrost w mediach, przyniesie skutek zupelnie odwrotny. Widac jak na dloni hipokryzje mendiow,
naglasnianie incydentu niewspolmiernie do 7 letnich POczynan trzymajacych wladze.

Obrazek użytkownika Jean Bart

09-11-2014 [23:02] - Jean Bart | Link:

widzisz Angela! wszyscy wiedza co zrobil Hofman i co trzeba z Hofmanem zrobic, jesli sprawa przed sadem dyscyplinarnym sie zakonczy, bo kazdy ma prawo do obrony! ale ten tepy ewaryst mysli ze my wszyscy to bracia i siostry a nawet dzieci hofmana!jestesmy agentura hofmana! jego obsesja na punkcie kaczora jest wrecz gorsza od eboli! pluje czasami tak jak niesiol, tylko w bardziej zawoalowany sposob! nie dociera do niego ze brudy trzeba prac w swoim domu!z daleka od oczu PO! usmiechac sie wywalajac hofmana z PISu!

Obrazek użytkownika arabas

10-11-2014 [01:04] - arabas | Link:

"Karmię" Pana bo wcale nie uważam Pana za trolla i przyznaję Panu rację.

Obrazek użytkownika PDP

09-11-2014 [23:53] - PDP | Link:

No tak, to możliwe tylko u Ewarysta. Jeden głupi Hofman ma zneutralizować wszystkie dotychczasowe wybryki koalicji, w tym te niedawne, z Sienkiewiczem, Nowakiem, Sikorskim, Sawickim w rolach głównych. Na pewno wieś i rolnicy polecą głosować na PO-PSL, bo przecież Hofman przykrywa swoim zachowaniem żenujące ceny w skupach i rosyjskie embargo a zadłużone lemingi ciułające na ratę kredytu, drżące o prace i oglądające niechcący nachalne reklamy Wongi, Providenta, Ultimo i Kruka zagryzają wargi i mówią "To przez niego, to przez Hofmana wszystkie nasze kłopoty, trzeba głosować na PO".

Moim zdaniem to jednak kwalifikuje się już na obsesję.

PS. Jeśli Kaczor zdecydowanie i z klasą wywali na dniach całą trójkę, to może jeszcze przed wyborami zapunktować.

Obrazek użytkownika Teresa Bochwic

14-11-2014 [17:33] - Teresa Bochwic | Link:

Przy pamięci obywateli, nie przekraczającej tygodnia, to już nawet o Hofmanie ledwie pamiętają, a co dopiero o 1900 aferach PO. Podzielam w duzej mierze zdanie p. Ewarysta, a Hofmana należało dawno wyrzucić raz a dobrze.

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

10-11-2014 [09:24] - NASZ_HENRY | Link:

Towarzysz Miler uważa, że wywalenie Hofmana pomoże Kaczyńskiemu wygrać wybory! Moglibyście towarzysze uzgodnić zeznania ;-)

Obrazek użytkownika BazyliMD

10-11-2014 [16:17] - BazyliMD | Link:

Błąd w Pańskim rozumowaniu wynika z przekonania, że Pan Kaczyński tego, o czym Pan pisze nie rozumie i trzeba mu oczy otwierać.
Mało, że jest to nieeleganckie, to jeszcze szkodzi PiSowi, czyli ostatniej desce ratunku.
Tu można by myśl rozwinąć używając pod Pana adresem kilka obscenizmów. Wstrzymam się.

Ślepa lojalność jest czasem zupełnie dobrym rozwiązaniem.

Obrazek użytkownika Ewaryst Fedorowicz

11-11-2014 [10:27] - Ewaryst Fedorowicz | Link:

@Bazyli M

- "Błąd w Pańskim rozumowaniu wynika z przekonania, że Pan Kaczyński tego, o czym Pan pisze nie rozumie i trzeba mu oczy otwierać."

Jeśli rozumie i nie trzeba mu oczu otwierać, to jeszcze gorzej, bo to znaczy, że przynajmniej tolerował.

- "Mało, że jest to nieeleganckie, to jeszcze szkodzi PiSowi, czyli ostatniej desce ratunku."

PiS nie jest dla mnie żadną deską ratunku. Ani pierwszą, ani ostatnią: była Solidarność, był AWS, będzie coś i po PiS. Oby coś lepszego.

- "Tu można by myśl rozwinąć używając pod Pana adresem kilka obscenizmów. Wstrzymam się."

Nie musi Pan - obscenizmy anonimów bez imion, nazwisk, twarzy nie są w stanie mnie obrazić.

"Ślepa lojalność jest czasem zupełnie dobrym rozwiązaniem"

Nie - jest cechą fanatyków, z wszelkimi, najgorszymi tego fanatyzmu skutkami.

@All: poczekajmy na wynik wyborów - przecież to tylko tydzień i się okaże co i jak. OK? I nie męczcie się czytaniem moich tekstów, bo przecież i tak wiadomo, co napiszę :-)