Jeśli Debalcewe padło, to teraz będzie wojna

Wszystkie siły rosyjskie pójdą na Mariupol.  Z kolei jeśli ten padnie, Rosja zajmie w krótkim czasie południe Ukrainy aż do Naddniestrza i będzie miała Międzymorze odcięte od Morza Czarnego.  
Niemcy już stworzyli pomost blokujący ewentualne ruchy wojsk NATO w Europie poprzez porozumienie Austria/Czechy/Słowacja, dochodzą do tego Węgry.
Kiedy Moskwa sięgnie po Pribałtykę, ISIS zaatakuje Sardynię albo Sycylię i wybuchną rebelie islamskie we Francji, Włoszech i Wlk. Brytanii. Wtedy Grecja udostępni miejsca na bazy rosyjskie i Armia Czerwona będzie miała panowanie nad basenem Morza Śródziemnego. Popatrzcie uważnie na mapę > przy takim rozwoju sytuacji Turcja jest odcięta, Polska odcięta, Niemcy mają swoje i popierają Putina, Rosja bierze kawał Europy, Chiny udzielają jej wsparcia w zamian za część Syberii. Co najciekawsze, mapy z takim nowym podziałem Europy pokazały się na rosyjskich stronach na początku 2013 roku i wtedy wszyscy się śmiali, że to jakiś żart smarkaczy.
Oczywiście USA nie mogą na to pozwolić, a więc musi wybuchnąć wojna, ZANIM rozpadnie się NATO, to oczywiste.
     Mam też dobre informacje – tym razem wojna nas ominie, nie ma tu nic, co warto by było chociażby zbombardować. Nie ma przemysłu, nie ma wojska, nie ma sztabu wojennego, nie ma niczego.
I tu pora wrócić do przepowiedni, chociażby O. Klimuszki, gdzie jest mowa o okropnym kataklizmie, który spotka Europę, ale Polskę ominie. Mało tego, przepowiednie te wyraźnie wskazują, że to właśnie z Polski wyjdzie późniejsza naprawa naszej części świata. Oczywiście można w przepowiednie nie wierzyć, ale co począć, kiedy sytuacja coraz bardziej zbliża się do tej przepowiadanej?
    Skończyła się zimna wojna i nastało ćwierćwiecze rzekomego końca historii. Obecne elity na świecie są kompletnie nieprzygotowane do zapobieżenia rozwijającej się agresji rosyjskiej. Putin tylko częściowo działa jak Hitler, de facto okrąża i rozczłonkowuje Europę – po co to robi? Bo układ zawarty po zimnej wojnie rozwaliła ta głupia Merkel, chcąc odbudować Rzeszę. Grecja była przez lata pompowana forsą tylko po to, żeby ją utrzymać w strukturach NATO, Merkel to rozwaliła. Węgry zostały zmuszone do układania się z Putinem, bo Merkel zablokowała kasę dla Orbana. Merkel oddała de facto całe rurociągi w NRD Gazpromowi, żeby zablokować Polskę także od Zachodu. Itd., itp. Obecnie blokuje Ukrainę.

Wojna nie wybuchnie przez Putina – Putin to KGB i Sowiety, trzeba być durniem, żeby się po nim spodziewać czegoś innego niż imperialna agresja. Wojna wybuchnie przez tę głupią, chciwą Niemrę, która naruszyła bardzo słabiutki układ po rozpadzie ZSRR. Układ opłacony przez Busha pozwoleniem na zamordowanie Czeczenii. Celowo nie piszę o Obamie, bo szkoda słów, po prostu.  
Sytuacja jest nie jak sprzed II wojny, tylko jak sprzed pierwszej. Wszyscy powoli dążą do starcia, popatrzcie na zmiany we władzach USA, de facto Obama to już kukiełka bez znaczenia, tam też przewagę zaczynają mieć „jastrzębie”. Szykuje się  rozgrywka o nowy układ sił, czyli ktoś znowu powie w końcu „sprawdzam”, nowy „zamach na arcyksięcia” już za drzwiami.
Jest jeszcze jedna przepowiednia, naszego świętego Papieża,  Jana Pawła II, o iskrze, która wyjdzie z Ukrainy i odnowi Rosję. Módlcie się więc za batalion AZOW i wszystkie inne ochotnicze bataliony Ukrainy – jeśli obronią Mariupol, istnieje niewielka szansa. Jeśli Mariupol padnie, można już tylko liczyć czas i się modlić..

Wasza Kasandra

PS. Przypominam uprzejmie, że przepowiedziałam wielką katastrofę dla Polski i początek konfliktu na Ukrainie. Możecie mi nie wierzyć, to już nie mój problem.

http://lubczasopismo.salon24.pl/eska/post/153220,tusku-musisz-zagadka
http://lubczasopismo.salon24.pl/eska/post/565463,okrety-usa-wplynely-na-morze-czarne
http://naszeblogi.pl/44524-pozdrawiam-cie-ukraino
http://lubczasopismo.salon24.pl/eska/post/470870,matko-boska-czestochowska-zmiluj-sie-nad-nami

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

18-02-2015 [18:00] - NASZ_HENRY | Link:

Bieńkowska nie dzwoniła jeszcze PO poradę ;-)

Obrazek użytkownika mada

18-02-2015 [18:37] - mada | Link:

Czyli jednak lemingi przeżyją i uratują nas przy okazji.

Obrazek użytkownika eska

18-02-2015 [20:34] - eska | Link:

Bieńkowskiej już nie ma, ona przestała istnieć jako odrębna osoba, jest tylko numerem do schowania w schronie przeciwatomowym.

Obrazek użytkownika Ewaryst Fedorowicz

18-02-2015 [18:39] - Ewaryst Fedorowicz | Link:

no, wreszcie - ktoś bez ściemy o tej enerdówce, co to się ją cioci STASI na chadeczkę przerobić udało :-)

Obrazek użytkownika eska

18-02-2015 [20:32] - eska | Link:

Przecież to widać gołym okiem od dawna.

Obrazek użytkownika Janko Walski

18-02-2015 [19:43] - Janko Walski | Link:

"nie ma tu nic, co warto by było chociażby zbombardować"

Poza autorką tego bloga.

Obrazek użytkownika eska

18-02-2015 [20:32] - eska | Link:

:)))

Obrazek użytkownika Sir Winston

18-02-2015 [21:07] - Sir Winston | Link:

To Fatima: Za św. Janem Pawłem II cytuje Pani przepowiednię fatimską. Nic w tym dziwnego, Ojciec Święty przytaczał jej słowa niejednokrotnie. Co najmniej raz dodał, że właściwie jest powtórzeniem objawienia św. Jana.

Być może Polska wyjdzie z tego obronną ręką. Już choćby dla odmiany...
Pamiętając jednak o całości, naprawdę nie ma się z czego cieszyć.

Pozdrawiam

Obrazek użytkownika Homofob i Rasista

19-02-2015 [05:54] - Homofob i Rasista | Link:

Pani autorka trafnie to zauwazyla. Dla Zachodniej Europy wrogiem teraz jest iSSlamofaszyzm a barbarzyncy juz sa w granicach miasta. Dla Polski, Baltow czy Rumuni (nie mowiac o Ukrainie) wrogiem jest Rosja. Co prawda iSSlamofaszyzm jest strategicznie wrogiem i samej Rosji ale taktycznie moze byc sojusznikiem (jak Hitler i Stalin...?) na krotka mete przez odwrocenie uwagi zachodu od sowieckiej agresji gdy z coraz wiekszym prawdopodobienstwem dojdzie tam do wojny domowej z mahmutami. O Ameryce za prezydentury opalonego-innaczej fircyka szkoda nawet gadac... Bush (junior) jaki byl taki byl, moze i nie najmadrzejszy ale mial jedna NIEZAPRZECZALNA zalete, bali sie go i Putler i iSSlamofaszysci! Nienawidzili Ameryki ale czuli zdrowy respekt bo kazda quasi-satrapie mogl rozwalic w dwa tygodnie. Putler i sowieccy generalowie mogli i dalej moga tylko o takich mozliwosciach logistycznych i technice pomarzyc...problem w tym ze brakuje tam jakiegokolwiek przywodcy zn jajami.

Obrazek użytkownika Mastiff

19-02-2015 [07:22] - Mastiff | Link:

Rzeczywiście , prawdopodobny scenariusz. Oj biedna ta Polska , rozszarpywana jest przez stulecia.Widocznie już tak musi być .Czasem zastanawiam się ,dlaczego ta hołota rządząca , ( podobno są w niej historycy) nie wyciąga wniosków z tak bogatej historii , jaką nabyliśmy przez stulecia.Aż serce boli.

Obrazek użytkownika jazgdyni

19-02-2015 [10:25] - jazgdyni | Link:

Witaj Esko!

Jak to nasze prawicowe mózgi pracują na podobnych częstotliwościach.
Ty skoncentrowałaś się na całym obszarze Europy, a ja, absolutnie myśląc tak jak ty, podałem satyryczną wizję przyszłości tego, co z Polski zostanie.

Wniosek jest jeden - dobrze wyczuwamy, że sytuacja jest krytyczna i przełomowa. Oczywiście, różne dziwne nieprzewidziane rzeczy mogą się zdarzyć. Jakiś nowy Gawriło Principow, tym razem sterowany przez CIA, może samobójczo zgładzić Putina. Albo jeszcze coś.
Nie mniej, nasze scenariusze są niepokojąco prawdopodobne.

Serdecznie pozdrawiam

Obrazek użytkownika barbi64

19-02-2015 [11:15] - barbi64 | Link:

A te puste lotniska , które pobudowali przecież nie na darmo , jak kiedyś "1000 szkół na tysiąclecie" , które jak się okazało po ucieczce Kuklińskiego miały być przerabiane na szpitale jak ZSRR zaatakuje zachód