„Jarku wypierdalaj”, czyli Chamas na Facebook’u.

Parę minut temu zauważyłem, że na Facebook’u pojawił się uroczy profil, pod równie uroczym tytułem  Jarku wypierdalaj.

O, tu się pojawił:

http://www.facebook.com/jarkuw...

I tylko bardzo proszę bez fochów, że niby nie wykropkowałem itd. itp. – jak Pan Zuckerberg pozwala, to znaczy, że wolno bez wykropkowania, a jak Pan Zuckerberg nie pozwala – to nawet Kasia Tusk nie poradzi.

A zatem , jak napisałem, pod uroczym tytułem  Jarku wypierdalaj  można zobaczyć taaaaaką twórczość, przy której Pan Niesiołowski ma prawo czuć się dowartościowany.

Ba! Nie tylko Pan Niesiołowski, ale nawet i Pan Palikot mógłby poczuć (wreszcie), że są osoby polskojęzyczne, które nadają z nimi   na tych samych falach.

Profil ten, anonimowy i z Platformą Obywatelską, ani nawet z ABWehrą nie powiązany w stopniu najmniejszym, pokazuje zgnuśniałym sztabom wyborczym, co to  Chamas  (nie poprawiać) i jego metody w marketingu politycznym znaczą. .

A  Chamas,  to jest wszystko, co najlepsze w III RP – to owoc  dojrzewania intelektualnego  pokolenia wychowanego na (najpopularniejszych) lekturach, czyli na Gazecie Wyborczej, Polityce, a od pewnego czasu na Wprost, na słuchaniu TOK FM i Polskiego Radia, na oglądaniu TVN24, Polsatu i Publicznej , na Onecie wreszcie, słowem – na wszystkim, co najlepsze, a do tego – prawidłowe i słuszne.
.
Szczerze mówiąc, ja na to  2 razy NIE  (bo ja lubię do pary) , co znaczy:

nie oburzam się  i  nie dziwię,  bo jestem reklamiarz, a więc człek cyniczny, i manipulant do tego.

Ja lubię, kiedy pacjenci psychoterapeuty Miecugowa wywnętrzają się (no dobra – obnażają) publicznie, bo im tak instynkt każe.

Mnie się podoba, gdy aplikujący do szkoły oficerskiej na Woronicza, ćwiczą z zapamiętaniem skłony w przód, bo wiedzą, że im się to w końcu opłaci.

Ja akceptuję, że  Cham  chce mieć miejsce, gdzie się będzie mógł z podobnymi sobie spotkać (choćby i wirtualnie). Gdzie będzie mógł dać upust swoim emocjom, wyrazić swe preferencje (nie tylko polityczne) i generalnie – popisać się swoją europejską klasą.

Mam w związku z tym tylko jedną uwagę:

Czy Rządowa Komisja Wyborcza , ta, co ma za zadanie dbać o przestrzeganie reguł w kampanii wyborczej, która tak bardzo się obruszała ustami sędziego Czaplickiego na bilbordy PiS, która groziła konsekwencjami do niezatwierdzenia sprawozdania finansowego włącznie, zechce wydukać z siebie jakąś opinię w związku z tą kampanią, rozpoczętą na największym portalu społecznościowym?

To znaczy, żeby było jasne:

ja nie nalegam, ani nawet nie sugeruję, żeby Rządowa Komisja Wyborcza zakazała tej kampanii – ja tylko pytam, czy Rządowa Komisja Wyborcza, zechce tę kampanię zatwierdzić?

.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Sobiepan

26-07-2011 [21:37] - Sobiepan (niezweryfikowany) | Link:

Ci uwiezieni w swej glupocie , ograniczeni tylko do wyziewow GW i innych Scier, dobrze zaczeli:Tusk przekona teraz kolegow bez trudu, ze nalezy oszczedzic sobie bilbordow, facebook zalatwi.Poziomy sie zgadzaja.
Kto przebije?

Obrazek użytkownika Mycha

26-07-2011 [22:34] - Mycha (niezweryfikowany) | Link:

Ja bardzo chętnie takiego samego języka mogę od czasu do czasu użyć i mam zamiar to zrobić, choć dobrze wiem, że Ty tego nie pochwalasz. Mało tego, bezwzględnym wrogiem chamstwa jesteś. Ja też. Ale ja potrafię przekroczyć pewne granice, choć z trudem mi to przychodzi, lecz jednak, gdy dochodzę do wniosku, że nadchodzi taki czas lub gdy pojedyncza sytuacja tego wymaga. Dotyczy to przeciwników i wrogów.
PS. Coś Ci powiem Sobiepanie. Na to też chyba przyszedł czas. Kilku znajomych już tu straciłam z powodu pewnych moich poglądów. Liczę się z tym, choć będzie mi przykro, jak i wtedy bywało, że z Tobą może być tak samo. Niektórych ludzi tolerancja ma granice. A ja nie oczekuję akceptacji swoich zachowań, gdy jestem przekonana, że to co robię jest dla dobra Sprawy. Gdy jest to konieczne dla Ojczyzny i Narodu. Wtedy nie ma znaczenia żadna opinia, prawie nikogo, i nie jest ważne więcej prawie nic. I gdy wiem, że mam rację, bo jest to skuteczne. Bo jest już sprawdzone.
PS. Nic mi nie musisz odpisywać. Wystarczy mi, że przeczytasz.
PS2. O szacunku pisałaś. Jak może wiesz, ja uznaję tylko ten słownikowy, jak to zwę. Teraz są takie czasy, że próbują nam narzucić ten inny. Ten lewacki. Czyli dla każdego 'jak leci'. Nie ma i nie będzie na to mojej zgody. Nigdy. O tym też czasem piszę.
Pozdrowienia niezmienne.

Obrazek użytkownika Sobiepan

26-07-2011 [23:08] - Sobiepan (niezweryfikowany) | Link:

Ja chce Ci odpowiedziec! Tu sie nie licza zupelnie moje poglady na estetyke. Oni juz przekroczyli granice mego smaku dawno,czyli powinnam juz nic wiecej nie pisac, tylko byc urazona. Tej przyjemnosci im nie zrobie , zadnej okazji do milczenia(Ciesze sie, ze Chirac stoi przed sadem , bo o milczeniu bylo do sp. Prezydenta Polski!), tylko moge to robic w znany Ci sposob.Stac mnie na sarkazm, ironie, jesli dobre slowo nie dziala, czasem karkolomne figury stylistyczne, to wszystko. Ciety jezyk masz Ty i to niezwykle u Ciebie cenie! Ripostujesz krotko, jak autor tego blogu, ale dosadnie i to trafia!
Nie ma mowy o prerwaniu naszej korespondencji, my juz mamy prawo zasiedzenia na niezaleznej, obie! Bylas pierwsza, ktora poznala, ze moj nick rodzajowo nie zgadza sie ze mna! I odtad pyskujemy obie, kazda, jak umie! A sprawy poszly w zupelnie niewlasciwym kierunku, wiec polemika z zalosnym dziennikarstwem, stala sie walka!
Z gory mowie, ze zaakceptuje kazda obelge i epitet, jaki skierujesz do tych chamasow, proweniencja jest mi obojetna, byle skutecznie! Moze byc komuna, faszyzm, socjalizm, co tylko chcesz. Podrzuce Ci zawsze jakies kompromitujace ich fakty z europejskiej prasy.
A szacunek moze byc tylko jeden, ten do siebie, jesli postepuje sie uczciwie i z honorem. Tylko ten mozna innym okazac. Reszta to szmelc, smar polityczny!
Pozdrawiam Cie serdecznie, a Pan Fedorowicz , jesli ma cos przeciw tym listom, musi powiedziec,inaczej udam, ze wszystko jest w porzadku! Do nastepnego spotkania!

Obrazek użytkownika Ewaryst Fedorowicz

27-07-2011 [14:15] - Ewaryst Fedorowicz | Link:

Eeee.... zaraz tam "topór" - toż to nawet nie siekiereczka :-)

Obrazek użytkownika Mycha

26-07-2011 [22:33] - Mycha (niezweryfikowany) | Link:

W stosunku do POlszewików będę czasem pisać to samo. Wychodzę z założenia, że czasem przychodzi taki czas, a sądzę że właśnie nadszedł, aby stosować takie same metody, choć ludzie się ze mną w tej kwestii nie zgadzają. Ale ktoś taki jak ja zna jednak pewne granice i skrupułów troszkę ma. Zatem odczekam kilka dni na reakcję tej komisji wyborczej. Potem będę robić to co tu zapowiadam. Postaram się skończyć z wrodzoną samokontrolą, autocenzurą i ograniczeniami z polskiej kultury się wywodzącymi. Dano mi doskonały pretekst. Na taki czekałam. Niech 'oni' tak trzymają. Czy jestem cham? Tak. W stosunku do chamów. Pan pozwoli, że Pana jakże słusznych ocen dotyczących tego motłochu intelektualnego, tej prostackiej hałastry, etycznej i duchowej tłuszczy, nie będę pod uwagę brać.
Pozdrowienia.

Obrazek użytkownika ksena

26-07-2011 [23:23] - ksena (niezweryfikowany) | Link:

na Facebooku stworzyc równie uroczy profil pod nazwa np.spieprzj,,,,,,(tu wstawić imię)wybrańca wg uznania ? I z równie uroczymi ilustracjami ?

Obrazek użytkownika Ewaryst Fedorowicz

27-07-2011 [14:16] - Ewaryst Fedorowicz | Link:

pewnie by się dał, ale to obciach straszny, takie platformiarskie metody

Obrazek użytkownika UPS

27-07-2011 [01:25] - UPS (niezweryfikowany) | Link:

Kiedyś napisałem;
W naturze już tak jest, że każdy zdrowy organizm, także zbiorowy jakim jest społeczeństwo, wydala z siebie to co jest już niepotrzebne. Bywają jednak sytuacje, że w stanach chorobowych to coś zostaje na dłużej zatrzymane przez organizm. W przypadku stanu chorobowego wywołanego organizmami obcymi, te bronią się przed wydalaniem wszelkimi możliwymi sposobami. Oczyszczanie bywa czasami długie i bolesne, a powstałe w jego wyniku odchody jakie są każdy wie. Można więc śmiało powiedzieć, że w Warszawie, czy w Krakowie spotkały się Obchody z odchodami, a te należy omijać aby w nie nie wdepnąć. Tylko ten ciągnący się fetorek,;tuszonki, czosnku i szpeku.
Teraz widać, że te ostatnie trafiły na podatny grunt na Facebook'u.

Obrazek użytkownika Ewaryst Fedorowicz

27-07-2011 [14:18] - Ewaryst Fedorowicz | Link:

Cholera - jest kłopot: uwielbiam czosnek i słoninę (bo szpek, to jak rozumiem, słonina?) :-)

Obrazek użytkownika cogito

27-07-2011 [07:08] - cogito (niezweryfikowany) | Link:

Partyjna Komisja Wyborcza zaciśnięta jest do omdlenia zwieraczy i nie wyda głosu poza ganieniem PIS. Taka właściwość.

Obrazek użytkownika Ewaryst Fedorowicz

27-07-2011 [14:18] - Ewaryst Fedorowicz | Link:

.

Obrazek użytkownika Gosia

27-07-2011 [08:13] - Gosia (niezweryfikowany) | Link:

Trafiłeś w 10!

Obrazek użytkownika Gosia

27-07-2011 [08:21] - Gosia (niezweryfikowany) | Link:

a my będziemy mogli makaron z kory drzew wpierdalać bez ograniczeń! Tzn bez ograniczeń na początek...

Obrazek użytkownika stanczykblazen

27-07-2011 [11:17] - stanczykblazen (niezweryfikowany) | Link:

PO zainaugurowała kampanię negatywną!!! Pokazali co im w duszy gra i kto solą w oku.

Obrazek użytkownika uff

27-07-2011 [10:50] - uff (niezweryfikowany) | Link:

Kiedy czytam Pana teksty,jest mi na sercu lżej.Jak to dobrze,że Pan pisze.Serdecznie pozdrawiam,podziwiam i życzę życzliwie powodzenia w reklamie i nie tylko w reklamie.

Obrazek użytkownika Ewaryst Fedorowicz

27-07-2011 [14:15] - Ewaryst Fedorowicz | Link:

:-))

Obrazek użytkownika Gość

27-07-2011 [13:07] - Gość (niezweryfikowany) | Link:

A może by tak, zanim zaczniemy przelewać swoje górnolotne i błyskotliwe myśli na ekran komputera, warto byłoby popracować nad ortografią? Jeżeli wyraz obcego pochodzenia zakończony jest na wymawianą spółgłoskę (na przykład "facebook"), to przy deklinacji nie ma potrzeby używania cudzysłowu. Zatem na facebooku, a nie "facebook'u". W "Gazecie Wyborczej" jakoś nikt takich błędów nie popełnia... Ale na tym portalu o człowieku nie świadczy chyba wykształcenie.

Obrazek użytkownika Ludzie, uważajcie bo was znowu OTUSKAJĄ!

27-07-2011 [13:55] - Ludzie, uważajc... (niezweryfikowany) | Link:

Do Bredzisława Komoruskiego z tymi tekstami o "ortografii"...! To jest wybrany przez takich jak ty tzw. "prezidient"..!

Obrazek użytkownika Ewaryst Fedorowicz

27-07-2011 [14:14] - Ewaryst Fedorowicz | Link:

1. Piszę "Facebook'u" , bo mi się tak podoba i nie mam najmniejszej ochoty tego zmieniać. Przy okazji Facebook to nazwa własna, a zatem piszemy z DUŻEJ litery :-)
2. To oczywiste, że w Gazecie Wyborczej piszą inaczej , niż ja, dlatego odsyłam Anonima do wspomnianej GW. Powiem więcej - nie bardzo rozumiem, czegóż Anonim na moim blogu szuka, mając tak świetną, czerską alternatywę na podorędziu?

Obrazek użytkownika EwaKo

27-07-2011 [14:43] - EwaKo (niezweryfikowany) | Link:

Jeśli kogoś chcemy pouczać, to należy zrobić to starannie. Taki mały znaczek powyżej litery nazywa się apostrof (nie mylić z apostrofą). Cudzysłów, to całkiem coś innego i służy nie tylko do zaznaczenia cytatu.

Obrazek użytkownika Sobiepan

27-07-2011 [15:33] - Sobiepan (niezweryfikowany) | Link:

Z jezyka "przyjaciol"!
I to tez nie swiadczy o inteligencji.
O inteligencji moze, ewentualnie, IQ swadczyc.
Wysokie - piszemy bloga.
Srednie - czytamy bloga.
Niskie - cytujemy gazeta wyborcza!
Za wysoka kase.

Obrazek użytkownika Yoko:

27-07-2011 [18:37] - Yoko: (niezweryfikowany) | Link:

Swoje filozofie pisz dla wyborczej , PO-moz
synowi Donalda bo to Matol pracujacy dla gw.

Obrazek użytkownika Yoko:

27-07-2011 [18:47] - Yoko: (niezweryfikowany) | Link:

Swoje filozofie pisz dla wyborczej , PO-moz
synowi Donalda , bo to Matol pracujacy dla gw.

Obrazek użytkownika Magdalena

02-07-2013 [13:38] - Magdalena | Link:

BLOG, nie artykuł w gazecie wybiórczej ani też żadnej innej, gdzie wpisujący i dziennikarze emanują głębokim wykształceniem aż ugina kolana. BLOG.
"W "Gazecie Wyborczej" jakoś nikt takich błędów nie popełnia... Ale na tym portalu o człowieku nie świadczy chyba wykształcenie."
To jest błąd popełniany nagminnie, również na rządowych stronach.

Obrazek użytkownika DODAld Tusknięty KACZOR

27-07-2011 [14:02] - DODAld Tusknięt... (niezweryfikowany) | Link:

Oczywiście to CHAMSTWO na Pejsbuku nie ma nic wspólnego z dzentelmenami z PO_lszewii i służ będących na ich usługach lub należących do grona ich "ojcow załozycieli"... Nie, zupełnie...

Tak jak i CHAMOWA, którą wyprowadzili przeciw ludziom modlącym sie na Krakowskim Przedmieściuw Wwie nie miała nic z nimi wspólnego... Nie, zupełnie . I dlatego wtedy na to CHAMSTWO nie zareagował "presidient", ktory ponoć reprezentuje "wszystkich obywateli", jest "apolityczy" do "bulu" i swoj rozumek ma...

Kolejnego Tarasa, tj. "kucharzynę" bez wykształcenia wystawią, żeby firmował swoją gębą to "zdrowe jądro spoleczeństwa", tj "wykształconych, z dużych miast" - inaczej...

UBekistan i jego metody! Kompletna bezkarność komuchów z SLD i PO_lszewii!

Jednego już zamordowali...

Obrazek użytkownika EwaKo

27-07-2011 [14:32] - EwaKo (niezweryfikowany) | Link:

Oto jak się nie robi kampanii;
- we wrześniu ruszają rozgrywki młodych "Orlików" o puchar Donalda Tuska (zakończenie na początku pażdziernika) z codzienna relacją w TVP,
- na słupach w Wawrze (dzielnica Warszawy) wiszą plakaciki z uśmiechniętą panią Prezydent i podpisem "Imieniny pani Hani",
- bilbord z napisem "Sprawdź czy masz czas",
Jak odczytuje to PKW?
Jak znam życie, udaje, że nic nie widzi, a po ulicach nie chadza.

Obrazek użytkownika EwaKo

27-07-2011 [14:56] - EwaKo (niezweryfikowany) | Link:

Acha, jeszcze jedno:
- dni otwarte stadionu narodowego (co na to BHP, PIP, MPiPS?)zainaugurowane w ostatnią niedzielę i kontynuowane przez cały wrzesień.

Proponuję zrobić listę takich "niedziałań niekampanijnych".
Może być baaardzo kształcąca.

Obrazek użytkownika Ewaryst Fedorowicz

27-07-2011 [17:06] - Ewaryst Fedorowicz | Link:

OK , dobry pomysł :-)

Obrazek użytkownika elabogoria

27-07-2011 [23:23] - elabogoria (niezweryfikowany) | Link:

Czy w Polsce ABW to cosik robi?

Obrazek użytkownika Plaga

28-07-2011 [08:57] - Plaga (niezweryfikowany) | Link:

Radosław Sikorski skarżył na PiS i , oczywiście, Kaczyńskiego o podżegactwo i "grożne działania". Cha, cha, cha.....kompletny głupek, walnięty świr!

Obrazek użytkownika Magdalena

02-07-2013 [13:40] - Magdalena | Link:

i Królowa Elżbieta przyjedzie i zleje Jarka parasolką.

Obrazek użytkownika Janek Kos

16-08-2011 [09:15] - Janek Kos (niezweryfikowany) | Link:

Komnorowski, nie śpij, tylko wyślij ABW gdzie trzeba! A może dasz im ordery (a masz ich w worku sporo) za te plugawe wpisy, co? No, Bronuś, POwiedz coś.

Obrazek użytkownika tsole

07-06-2013 [13:55] - tsole | Link:

zaproponować nazwę "profil im. Ryszarda Cyby"?

Chłop się ucieszy! :)