Wywiad Niemiec BND zbierał haki na Tuska i Schetynę

Niemiecki wywiad inwigilował polityków w krajach UE i NATO”...”Niemiecki wywiad zagraniczny BND inwigilował kilkudziesięciu prezydentów, premierów i ministrów oraz ich biura w krajach UE i NATO „...”odał we wtorek dziennik „Frankfurter Allgemeine Zeitung”, powołując się na raport parlamentarnej komisji ds. kontroli służb.
Z raportu wynika, że BND interesował się za granicą 3300 celami, z których dwie trzecie stanowiły przedstawicielstwa dyplomatyczne sojuszniczych krajów, a także organizacje pozarządowe, instytucje gospodarcze, obiekty wojskowe i pojedyncze osoby.Wersja raportu, do której dotarły niemieckie media, nie zawiera nazw państw i instytucji ani nazwisk inwigilowanych osób. Tygodnik „Der Spiegel” pisał w listopadzie zeszłego roku, że w polu zainteresowania BND znajdowało się także polskie MSW.”...”W wielu wypadkach parlamentarzyści nie potrafili jednoznacznie ocenić, czy inwigilacja była uzasadniona, czy nie. Natomiast część przypadków, szczególnie szpiegowanie czołowych polityków z sojuszniczych krajów, była, zdaniem członków komisji, jednoznacznie niezgodna z prawem „...(źródło )

Zawiadamiam Prokuratora Generalnego o podejrzeniu popełnienia przestępstwa zdrady głównej na rzecz RFN przez Donalda Tuska – poinformował na Twitterze Krzysztof Wyszkowski, założyciel Wolnych Związków Zawodowych Wybrzeża. Jak dodał, chodzi o możliwość pobierania pieniędzy od niemieckiego wywiadu zagranicznego – BND ...(więcej )

„Z sali na kartce przyszło "miłe pytanie" czy prawdą jest, że Donald Tusk był agentem Stasi. Macierewicz odpowiedział: "To ja państwu zostawię, żebyście sami po czynach odpowiedzieli sobie na to pytanie „ ...(więcej )

Ważna zmiana na zachód od Odry. Niemcy zwalniają Gerharda Schindlera, szefa Federalnej Służby Wywiadu”...”ąd Niemiec poinformował w środę, potwierdzając wcześniejsze doniesienia mediów, że obecnego szefa Federalnej Służby Wywiadu Zagranicznego (BND) Gerharda Schindlera od 1 lipca zastąpi na stanowisku 53-letni Bruno Kahl. Nie podano uzasadnienia zmiany. „...”63-letni Schindler kieruje BND od 2012 roku i za dwa i pół roku miał wraz z upłynięciem swojej kadencji przejść na emeryturę. Tymczasem został przeniesiony w tymczasowy stan spoczynku. Agencja dpa pisze, że w ostatnich latach Schindler miałproblemy zdrowotne. „...”W ostatnim czasie niemiecki wywiad zagraniczny był wielokrotnie krytykowany, m.in. za – zdaniem krytyków - zbyt bliską współpracę ze służbami amerykańskimi. BND analizował według otrzymanych od USA haseł pozyskane przez siebie informacje z kontroli połączeń telekomunikacyjnych, a następnie wyniki tych analiz przekazywał służbom amerykańskim. Te praktyki miały naruszać niemieckie i europejskie interesy. „...(więcej )

Michalkiewicz  tak pisał o Fritschu  w swoim tekście „Pakt Monachijski „ „na okoliczność przyspieszenia biegu wypadków ambasadorem RFN w Warszawie został w lipcu 2010 roku Jego EkscelencjaRudiger Freiherr von Fritsch, który w roku 1986 był w niemieckiej ambasadzie w Warszawie referentem ds. politycznych i w tym charakterze „utrzymywał kontakty z opozycją demokratyczną”, cały czas awansował iw roku 2004 został zastępcą szefa Federalnej Agencji Wywiadu.Powrót takwysokiego funkcjonariusza niemieckiej razwiedki w charakterze ambasadora do Warszawy dowodzi nie tylko wagi zadań, jakie przyjdzie mu wykonać, ale być może również- wagi kontaktów nawiązanych w roku 1986 z ówczesnymi działaczami opozycji demokratycznej, którzy w międzyczasie też pewnie awansowali. „ ( http://naszeblogi.pl/46097-po-usunieciu-tuska-sikorski-stanie-na-czele-po )

Kaczyński mówi o „anihilacji „ polskiej armii  i przypomina wstydliwy dla Tuska fakt  z przeszłości. Otóż KLD zwróciło się do Jarosława Kaczyńskiego z propozycją całkowitej likwidacją Wojska Polskiego „...(więcej)

Tygodnik Forum „STASI w PRL. Według Urzędu  ds. Akt STASI wPolsce w czasach PRL działało przynajmniej 500 agentów STASI. Szpiclowaniem sąsiedniego kraju przez NRD rozpoczęło sie wraz z wyboremw roku 1978 kardynała Wojtyły na papieża. S TASIinfiltrowało przede wszystkim Solidarność. W czasie stanu wojennego pośród kurierów Solidarności , którzy przesyłali wiadomości z Polski na Zachód byli też agenci STASI.STASI działało w Polsce niezależnie od polskiej bezpieki. Większość zgromadzonych wówczas materiałówpodobno zniszczono. Jednak badaczom z dawnego Urzędu Gaucka i obecnego pod rządami Birthlerudało się ustalić tożsamość części ówczesnych agentów” ..” wiadomo ,żelista szpiegów STASI na całym świecie znajduje sie od dawna w posiadaniu CIADopiero w 2003 roku Amerykanie przekazali część tych informacji rządowi RFN” ..”. Udało się już ustalićnazwiska niektórych posłów do Bundestagu, którzy kiedyś pracowali dla STASI ”...”AgentSTASI Detlef Ruser / Henryk/ , który mieszkał w Polsce  zbliżył siedo środowiska , które wydawało solidarnościowe pismo „Samorządność „między innymi do Donalda Tuska.Spotykał sie z redaktorami pisma , przychodził na spotkania Klubu Myśli Politycznej im Konstytucji 3 Maja „...(więcej)

Agent Stasi w otoczeniu Tuska”.....”Autorzy ustalili, że w otoczeniu Donalda Tuska działał agent Stasi. To mieszkający w Polsce Niemiec - Detlef Ruser, zwany Heniem. „.....”Ruser zbliżył się do Tuska i jego przyjaciół na początku lat 80., kiedy obecny premier pracował jako dziennikarz w "Samorządności", piśmie wydawanym przez "Solidarność". - To ja przedstawiłam Rusera Donaldowi - wspomina Ewa Górska, redakcyjna koleżanka Tuska. - To był taki sympatyczny, miły chłopak. Poznałam go jeszcze przed "Solidarnością". Dorabiałam, ucząc polskiego, a on był w grupie Niemców, których uczyłam. Ruser spotykał się towarzysko z redaktorami, przychodził także na spotkania Klubu Myśli Politycznej im. Konstytucji 3 maja, w którym działał Tusk. Robił dużo zdjęć, tłumacząc, że to na pamiątkę. Dziś okazuje się, że był agentem Stasi.”.....”Tusk wspomina, że Ruser usiłował kręcić się także w otoczeniu Lecha Wałęsy i Bogdana Borusewicza. - Był bardzo zdeterminowany. Do tego stopnia, że ożenił się z Polką, która była sąsiadką siostry Borusewicza. Nie wykluczam zresztą, że tak jak to jest w rozmaitych powieściach, wiódł żywot podwójny. Z jednej strony mógł być zakochany i w kobiecie, i w Polsce a z drugiej wykonywać robotę dla Stasi - przypuszcza premier. I zaznacza: - On do tej pory mieszka w Gdańsku. „....”Tusk i jego przyjaciele zostali zatrzymani przez SB tylko raz - w lipcu 1983 roku w Łączyńskiej Hucie na Kaszubach, gdzie mieli się spotkać towarzysko . „....”- Po naszej opozycyjnej stronie był kompletny chaos organizacyjny, ale mam wrażenie, że w bezpiece też tak było. Nie byli dobrze zorientowani w tym, kogo zatrzymali - opowiada Tusk. „....”Owo aresztowanie to jedyna niebezpieczna przygoda premiera z bezpieką. W momencie zatrzymania nie przejmował się tym zresztą. Była piękna pogoda, a jak prowadzili go do samochodu, w radiu leciała właśnie piosenka Urszuli „Dmuchawce, latawce, Wiatr”.Wypuszczono ich po dwóch dniach. Esbecy wypili im tylko wódkę, a do butelki nalali wody. Przez to nie udała się impreza po wyjściu zza krat.”. „...(więcej )

To były pieniądze w gotowce, które działacze KLD wymieniali w kantorach na złotówki w Warszawie– czytamy na łamach „Wprost”.Inny rozmówca gazety twierdzi, że będące wówczas przy władzy w Niemczech CDU poszukiwało ewentualnych partneró do współpracy w krajach postkomunistycznych. Pojawiają się informacje, że „CDU bezzwrotnie darowało KLD kilkaset tysięcy marek”...... (więcej )Fedyszak Radziejowska”Ambasada niemiecka dała sygnał i poleciał Gowin „....” Tusk odczekał, aby nie pokazać słabości w sporze z Gowinem, ale już sygnału niemieckiej ambasady zlekceważyć nie potrafił „.....”Zmiana została więc przygotowana, nie jest emocjonalna, lecz dobrze politycznie skalkulowana „.....”A więc nie opinia publiczna w Niemczech, lecz państwo niemiecki poczuło się "dotknięte" wypowiedzią Gowina, jeśli reagowała nawet ambasada. Wygląda na to, żewrażliwość naszego premiera na krytyczne uwagi o Niemcach jest bardzo duża. To ciekawe, że komentatorzy udają, że tego nie widzą, a przecież to może być prawdziwy powód wymiany ministrów „... ( więcej )

----------
Ważne

https://naszeblogi.pl/61698-merkel-zmienia-szefa-bnd-szykuje-sie-do-przewrotu-w-polsce
https://naszeblogi.pl/62335-pranie-mozgu-polakow-wspolpraca-niemiec-google-i-facebooka

Szymon Cydzik „Jak Facebook śledzi użytkowników smartfonów za pomocą lokalizacji„...”Niedawno amerykański portal Fusion.net ponownie wywołał ożywioną dyskusję o korzystaniu z danych przez takie portale jak Facebook. Opisał historię ojca, który poszedł na spotkanie dla młodzieży ze skłonnościami samobójczymi. Uczestnicy mieli być anonimowi, ale następnego dnia zobaczył na Facebooku dla siebie propozycję zawarcia portalowej znajomości z innym rodzicem uczestniczącym w tym spotkaniu. Nie mieli ze sobą nic wspólnego oprócz przebywania w tym samym miejscu o tej samej porze. „...”Fusion.net przytaczał też inne przykłady. Jednemu użytkownikowi Facebook proponował zawarcie znajomości z osobami przypadkowo spotkanymi w barze, innemu z osobami odwiedzającymi tę samą kawiarnię, a jeszcze innemu z... recepcjonistką z kliniki psychiatrycznej. Rzecznik Facebooka twierdził początkowo, że informacje o lokalizacji są jednym z kryteriów proponowania znajomych, później zaś, iż dane lokalizacyjne nie są w ogóle wykorzystywane w tym celu. Przyznał jednak, że taka opcja była testowana (jedynie na poziomie tego samego miasta). „...” Informacje o lokalizacji mogą być wykorzystane na wiele sposobów – mówi Wojciech Klicki z Fundacji Panoptykon. – Przykładowo pozwalają ustalić, że dana osoba często bywa w sklepie monopolowym, co z pewnością będzie ciekawą informacją dla jej ubezpieczyciela. Umożliwia to też np. ustalenie tożsamości członków demonstracji.  ...(więcej )
-----
Mój komentarz

Jeśli rząd Niemiec używał swojego wywiadu do kontroli marionetkowego, kolaboracyjnego rządu Tuska to jak bardzo w tej chwili zintensyfikował swoje wysiłki, aby próbować obalić Kaczyńskiego

Miedzy bajki można włożyć twierdzenia o przyjaźni polsko niemieckiej itp. . Niemcy pokazały działaniami swojego wywiadu ,że zachowują się jak wróg i tak je należy traktować . Co więcej ujawniono ścisłe współdziałanie niemieckich i amerykańskich służ specjalnych . To nie jest egzotyczny alians . To bardzo groźna dla Polski struktura obcych jej kulturowo i religijnie państw socjalistycznych w których religią panująca jest polityczna poprawność

Polska i jej służby specjalne potrzebują chińskiej technologi IT , aby zacząć podsłuchiwać Niemców. Polska powinna rozwinąć swoją własną technologie , aby nie tylko bronic się przed atakami obcych w tym niemieckich służb , ale samej przejść do ofensywy wywiadowczej . Mamy ogromna polską diasporę w Europie, co pozwoli w przyszłości zbudować silną polska agenturę za granicą ulokowana w kluczowych punktach administracji Niemiec i innych państw europejskich. Jest to ważne w obliczu możliwości przekształcenia się niektórych ideologicznie wrogich Polsce lewackich państw Europy zachodniej w terrorystyczne państwa muzułmańskie, wrogie chrześcijańskiej Polsce.

O wiele poważniejszym problemem są kontrolowane przez amerykańskie służby media społecznościowe. Facebook, Youtube, Google itp. np niemiecki Onet .Wcześniej , czy później wzorem Chin muszą powstać polskie odpowiedniki .

video Michalkiewicz o Tusku, BND, agentach i kandydatach na szubienicę
video HSS 04A. Służby specjalne Prus (wykład) - Rafał Brzeski
Marek Mojsiewicz
Osoby podzielające moje poglądy , lub po prostu chcące otrzymywać informację o nowych tekstach proszę o kliknięcie „lubię to „ na mojej stronie facebooka Marek Mojsiewicz i  na  Twitterze  
Zapraszam do przeczytania pierwszego rozdziału nowej powieści „ Pas Kuipera” 
Rozdział drugi Rozdział trzeci 
Zapraszam do przeczytania mojej powieści „ Klechda Krakowska „
rozdziały 1
„ Dobre złego początki „ Na końcu którego będzie o boginiKali„ Nienależynerwosolu pić na oko „ rzeźbie NiosącegoŚwiatło Impreza Starskiego „ Tych filmów już się oglądać nie da „ 7. „ Mutant „ „ Anne Vanderbilt „ „ Fenotyp rozszerzony.lamborghini„ 10. „ Spisek w służbach specjalnych „11. Marzenia ministra ołapówkach „ 12. „ Niemierz i kontakt z cybernetyką „  13„ Piękna kobieta zawsze należy do silniejszego „ 14 ” Z ogoloną głowa, przykuty do Jej rydwanu „
Powiadomienia o publikacji kolejnych części mojej powieści . Facebook „ Klechda Krakowska
Ci z Państwa , którzy chcieliby wesprzeć finansowo moją działalność blogerską mogą to zrobić wpłacając dowolną kwotę w formie darowizny na moje konto bankowe
Nazwa banku Kasa Stefczyka , Marek Mojsiewicz , numer konta 39 7999 9995 0651 6233 3003 000
1
Jestem zainteresowany współpracą z portalem informacyjnym w zakresie dokonania przeglądu prasy , w tym anglojęzycznej , ewentualnie tłumaczeń z tego języka., tworzenia serwisu informacyjnego Analiz programów i tym podobnych Zainteresowanych proszę o kontakt 

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika HenrykHenry

13-07-2016 [21:36] - HenrykHenry | Link:

Na Schetyne to jeszcze moge zrozumiec to Rosyjska polowa ... ale na Thuska ... toz to ich czlowiek

Obrazek użytkownika Jabe

13-07-2016 [22:45] - Jabe | Link:

Panie Henryku Henry, jak Pan myśli, jak się czyimś człowiekiem zostaje? Z miłości? Na miłości nie można polegać.

Obrazek użytkownika HenrykHenry

13-07-2016 [23:09] - HenrykHenry | Link:

No tak , jest w tym "jakas" racja , a nawet duzo racji.

Obrazek użytkownika Lektor

14-07-2016 [16:50] - Lektor | Link:

No tak, ale np. Bolek też był człowiekiem Kiszczaka, a ten trzymał jego dokumenty i haki do śmierci. Nigdy nie wiadomo, kiedy się przydadzą. Gdyby Kiszczak miał mądrzejszą żonę, to z pewnością zarobiłaby kupę forsy, ale komuchy to matoły spod ciemnej gwiazdy.