Kowal przebiera nogami do Zbieraniny Gowina

Fedyszak Radziejowska” Ambasada niemiecka dała sygnał i poleciał Gowin „....” Tusk odczekał, aby nie pokazać słabości w sporze z Gowinem, ale już sygnału niemieckiej ambasady zlekceważyć nie potrafił „.....”Zmiana została więc przygotowana, nie jest emocjonalna, lecz dobrze politycznie skalkulowana „.....”A więc nie opinia publiczna w Niemczech, lecz państwo niemiecki poczuło się "dotknięte" wypowiedzią Gowina, jeśli reagowała nawet ambasada. Wygląda na to, że wrażliwość naszego premiera na krytyczne uwagi o Niemcach jest bardzo duża. To ciekawe, że komentatorzy udają, że tego nie widzą, a przecież to może być prawdziwy powód wymiany ministrów „....(źródło )
Paweł Kowal, prezes PJN myśli o współpracy z byłym ministrem sprawiedliwości „....”Kowal . Jarosław Gowin to poważny polityk, dla którego liczy się dobro Polski, z takimi ludźmi można zrobić to, co na Węgrzech udało się Orbanowi „.....”wPolityce.pl: - Napisał pan na Twitterze po wczorajszej dymisji ministra Gowina: „Czy zaczyna się coś nowego? W centrum? Na prawicy?” i „Trzeba pozyskać dobrych polityków dla spraw a nie dla partii”. Co miał pan na myśli publikując te tweety? „.....” Kowal”....” Zaskoczę pana – myślałem wtedy o Orbanie. Przemyślałem sobie to, co on robi na Węgrzech i jak bardzo coś takiego jest nam w Polsce potrzebne. A chodzi o centrum, nawet radykalne w pewnych swoich posunięciach, które postawi na zmiany systemu, rozszerzenie dostępu do władzy, tak żeby to ludzie mieli na nią wpływ. W takim przypadku w grę wchodziłaby też zmiana regulacji dotyczących procesu wyborczego. I to mi się skojarzyło faktycznie z Gowinem, w tym sensie, że w Polsce taka partia, takie silne środowisko polityczne w końcu powstanie. Najprawdopodobniej właśnie po jakimś istotnym „odłupaniu” się jednego ze znaczących polityków PiS lub Platformy”.....” wpolityce .Czy to znaczy, że będzie pan namawiał Jarosława Gowina do stworzenia nowej partii, w której znalazłyby się m.in. PJN i Solidarna Polska?”......”Ale z drugiej strony jeśli Gowin już się zdecyduje czy jest nadal politykiem Platformy, czy już nie i zechce pójść krok dalej, to będzie już nowa sytuacja. I chcę wyraźnie powiedzieć - tu nie chodzi o jakąś nową organizację, choć to zawsze może tak się skończyć „.Rozmawiał Mariusz Krzemiński .....(źródło )

Krążą pogłoski ,że Przemysław Wipler chce opuścić Prawo i Sprawiedliwość ,bo partia skręca gospodarczo w lewo”.... „Mówi się, że pójdzie pan z Gowinem tworzyć nową partię? „..”Wipler. Nie ukrywam, że nie podoba mi się gospodarczy skręt w lewo jakiego dokonuje Prawo i Sprawiedliwość. „...” I wiem, że wielu moich kolegów chciałoby bym to powiedziawszy wyszedł z partii, poddał się i zostawił im wolną rękę. Tego nie zrobię, będę walczył by PiS reprezentowało bliskie mi wartości .(więcej )

Dogard „ Mam prośbę.prosze odwolac wszelakie spekulacje na temat WIPLERA--wszystko wyjasnione podczas rozmowy z red.Hajke w tv republika.Przestancie sciemniac 'troskliwcy'. „.....(źródło)

Wipler Dodał, że pod koniec maja, przed czerwcowym kongresem programowym PiS ma rozmawiać z prezesem PiS Jarosławem Kaczyńskim na temat swoich pomysłów gospodarczych. - Plotki o moim odejściu z PiS są nieprawdziwe. Kolportują je osoby mi nieżyczliwie – zapewnił.”.....( źródło )

Poseł PiS Przemysław Wipler ma ogłosić powstanie koalicji "Polska bez PIT". W jej skład wejdą organizacje popierające likwidację tego podatku w naszym kraju. Wipler przyznaje, że nie konsultował udziału w inicjatywie z władzami partii.”......”Koalicję zainicjowały Fundacja Republikańska, Związek Przedsiębiorców i Pracodawców oraz stowarzyszenie KoLiber .Chcemy ogłosić projekt likwidacji PIT-u i zastąpienie go podatkiem od Funduszu Płac „....”To podatek tani w poborze, prosty i nie do uniknięcia. W Polsce mamy już podobny podatek - podatek, który banki płacą zbiorczo za klientów. W ten sam sposób chcemy płacić jako przedsiębiorcy podatki za swoich pracowników. To bardzo proste. Jeżeli Fundusz Płac w danej firmie wynosi w miesiącu 100 złotych, to odprowadzamy od niej na przykład 17 procent do budżetu państwa - powiedział podczas konferencji prasowej szef Związku Przedsiębiorców i Pracodawców Cezary Kaźmierczak. „.....”Szef Fundacji Republikańskiej Marcin Chludziński zwrócił uwagę, że w Polsce jest 40 różnych formularzy PIT, a ściąganie tego podatku kosztuje około 3,5 miliarda złotych „....”Projekt inicjatywy obywatelskiej ma być złożony w Sejmie jesienią. - Chcemy, żeby projekt był pozapartyjny" - powiedział Wipler. Dodał, że na razie jest jedynym politykiem wspierającym inicjatywę. "Nie będę miał nic przeciwko, żeby się to zmieniło - dodał. „....”Dodał, że pod koniec maja, przed czerwcowym kongresem programowym PiS ma rozmawiać z prezesem PiS Jarosławem Kaczyńskim na temat swoich pomysłów gospodarczych. - Plotki o moim odejściu z PiS są nieprawdziwe. Kolportują je osoby mi nieżyczliwie - zapewnił.Politycy z kierownictwa PiS są na razie ostrożni w komentowaniu inicjatywy Wiplera. - Muszę najpierw z nim porozmawiać - powiedział szef klubu PiS Mariusz Błaszczak.Wipler nie pojawił się ostatecznie na poniedziałkowej konferencji, na której wystąpili wspólnie przedstawiciele: Fundacji Republikańskiej, Związku Przedsiębiorców i Pracodawców oraz stowarzyszenia KoLiber. - Rozmawiałem z szefem klubu PiS Mariuszem Blaszczakiem. Powiedział, że moje poglądy są powszechnie znane i nie ma nic złego w tym, abym uczestniczył w takiej akcji, ale ma ona określony kontekst. Lepiej, żebym po moim wywiadzie dla portalu wPolityce.pl nie podnosił temperatury - powiedział Wipler."...."Błaszczak - według relacji Wiplera - nazwał wywiad "nieszczęśliwym". - Zostałem poproszony, żeby nie robić działań, które sprawiają, że media zamiast rządem zajmują się opozycją. W pełni się z nim zgadzam, ale wywiadu udzieliłem tylko dlatego, żeby przeciąć spekulacje o moim odejściu - podkreślił Wipler.”.....”Ci, którzy mają poglądy inne, krytykują Przemka Wiplera, Przemek Wipler jak na młodego, świetnie wykształconego, kreatywnego, dobrze odnajdującego się w polskiej rzeczywistości krytykuje tych, którzy nie są tak przedsiębiorczy i kreatywni jak on - powiedział Brudziński. …..(źródło )
-----
Mój komentarz

Kowal , Migalski , Ziobro, Kurski , Michał Kamiński i paru innych to ludzie, których dopadł syndrom „zwiotczenia brukselskiego „ , czy raczej gangreny żłobu brukselskiego . 5 lat bycia europosłem dla ludzi niezamożnych to jak sen z baśni tysiące i jeden nocy . Prawie wa miliny złotych diety, biura i służba osobista zwana asystentami politycznymi , czy pracownikami biur poselskich . Kolacyjki i umizgi lobbystów . Ale dochodzi północ i brukselski Kopciuszek musi opuścić bal i wrócić do szorowania brudnych garów . Chyba że coś się wydarzy .

Zbieranina Gowina !!!! Zbierana Gowina !!!!. To może być przepustką do zostania na balu. Szkoda mi Kowala i Migalskiego , ale założę się ,że żaden z nich nie mówić już i innych nie zadeklaruje ,że w ramach nowego ugrupowania , czy partii nie wystartuje w wyborach do Europarlamentu . Że chce poświęcić się pracy w polskim Sejmie. To celebrities , którzy za żłob w Brukseli sprzedadzą swoją twarz , aby zareklamować nowy produkt na scenie politycznej.

Z pewnością próbowano urobić i kupić wstępem do brukselskiego sezamu Girzyńskiego i Wiplera., o czym świadczy rozgorączkowanie w ich wywiadach .

Mam nadzieję ,że Wipler nie upadł na głowę. W politycznej wojnie domowej , w której fanatyczni socjaliści politycznej poprawności chcą zniszczyć kulturę, religie , rodzinę , gospodarkę , generalnie cywilizację miejsce wolnorynkowców jest przy Kaczyńskim .

Kaczyńskiemu i Orbanowi udało się stworzyć realną , a nie fikcyjna opozycję posiadająca suwerenny ośrodek władzy . I to jest śmiertelne zagrożeniem dla eurosocjalistów. Bo po zdobyciu władzy suwerenny ośrodek władzy opozycji łatwi przeistoczy się w suwerenny ośrodek władzy państwowej . Proszę zwrócić uwagę na opinie Fedyszak Radziejowskiej ,że o składzie rządu Tusk decyduje ...ambasada Niemiec . Niemożliwe . To proszę sobie uświadomić ,że to nic nowego ,że tak samo się działo w schyłkowej I Rzeczpospolitej.

Aby przeprowadzić jakiekolwiek reformy warunkiem sine qua non jest istnienie suwerennego ośrodka władzy państwowej . Bez spełnienia tego warunku żadna likwidacja bezsensownego, archaicznego , XVIII wiecznego i opresyjnego podatku dochodowego się nie powiedzie.

Tomasz Urbaś „Gdy rząd zaciąga coraz więcej długów, pożyczający oczekują coraz większych odsetek. Do listopada 2012 r. odsetki płacone przez budżet państwa wyniosły 41 mld zł i znacznie przekroczyły wpływy z podatku dochodowego od osób prawnych (CIT ) ...(więcej )

Podatek dochodowy nie ma żadnego racjonalnego, ekonomicznego uzasadnienia .Służy tylko jednemu .Socjaliści mogą dzięki aparatowi skarbowemu , który powstał do ściągania tego podatku terroryzować i zastraszać przedsiębiorców .

Sadowski w wywiadzie z Michałem Płocińskim „ Zagrożona Wolność „.... „Doszło do sytuacji, że zgodnie z ustawą wywiad skarbowy formalnie ma dziś więcej uprawnień niż ABW.”...(więcej )

A ten socjalistyczny, totalitarny aparat represji ma do dyspozycji trzy i pół miliarda złotych na terroryzowanie, zastraszanie i upodlanie Polaków .

video „Przemysław Wipler o przeszłości w UPR „
Marek Mojsiewicz
O
soby podzielające moje poglądy , lub po prostu chcące otrzymywać informację o nowych tekstach proszę o kliknięcie „lubię to „ na mojej stronie facebooka Marek Mojsiewicz
Twitter

Zbigniew Girzynski „PiS powstawał jako ugrupowanie wrażliwe społecznie, odwołujące się do zasad państwa solidarnego. Praktyka rządzenia pokazała jednak (a bycie w opozycji to potwierdza), że najlepszym sposobem realizacji zasad społecznej wrażliwości jest modernizacja państwa w kierunku coraz bardziej wolnorynkowym. W ten sposób to na Prawie i Sprawiedliwości ciąży obowiązek przejęcia inicjatywy w zakresie przeprowadzania niezbędnych refom.” …..(więcej)

4 lata temu .” Artur Górski , poseł Prawa i Sprawiedliwości „Prezes Kaczyński dostrzega ideowość i żywotność Unii. Obie partie mogą wypracować formułę bezpiecznej współpracy w sytuacji, gdy obecny rząd „liberalny” będzie podnosił podatki, „....”Taka współpraca UPR i PiS, raczej mniej niż bardziej oficjalna ze względu na dość różne elektoraty, może być korzysta dla obu partii, a także dla Polski, gdyż niewątpliwie przyczyni się do stępienia socjalnego ostrza w programie Prawa i Sprawiedliwości „.....(więcej )

Pomysł Centrum Adama Smitha „
Wydaje się, że z wymienionych przyczyn bezrobocia, najważniejszą jest opresja podatkowa, której praca podlega. Głównym celem nowego systemu podatkowego powinno być więc uwolnienie zasobów przedsiębiorczości i pracy. Waga tego celu powoduje, że niektóre inne cele muszą zejść na plan dalszy. Najważniejsze elementy w projekcie Centrum Adama Smitha to:
(i)  likwidacja składek na ZUS i wszystkich innych składek obciążających pracę,

(ii)  likwidacja podatku PIT,
(iii) likwidacja podatku CIT,
(iv) wprowadzenie podatku od funduszu wynagrodzeń w wysokości 25%płaconego przez każdego przedsiębiorcę niezależnie od wielkości przedsiębiorstwa, który wypłaca jakiekolwiek wynagrodzenie, bez względu na jego tytuł prawny, osobom fizycznym nie prowadzącym działalności gospodarczej,
(v) wprowadzenie podatku od wartości sprzedaży przedsiębiorstw prowadzących pełną rachunkowość w wysokości 1%,

(vi) wprowadzenie podatku od kapitału własnego przedsiębiorstw prowadzących pełną rachunkowość w wysokości 2 promili miesięcznie (2,4% rocznie),
(vii) wprowadzenie jednolitej stawki podatku VAT w wysokości 20% na wszystkie towary i usługi płaconego przez przedsiębiorstwa prowadzące pełną rachunkowość,
(viii) wprowadzenie zryczałtowanego podatku VAT dla małych przedsiębiorstw w wysokości 350 złotych miesięcznie;
wprowadzenie zryczałtowanego podatku od działalności gospodarczej dla małych przedsiębiorstw w wysokości 350 złotych miesięcznie;” „....(więcej )

List Braci Rothschildów do bankierów z Nowego Yorku 1863 rok...„Tylkomniejszość potrafi zrozumieć zasady działania tego systemu ( kredytowego )Owa mniejszość to alboludzie ogromnie zainteresowani płynącymi zeń korzyściami finansowymi ,albo ludzie( politycy ) uzależnieni od jałmużny, która system ów zapewnia. Ludzie z tych dwóch grup społecznych nigdy nam się nie przeciwstawią. Natomiast zdecydowanawiększość ludzi nie jest stanie zrozumieć i pojąć owej władzyi wyższości nad innymi, jaką daje kapitał wytworzony i pomnożony w tym systemie.Ludzie ci znoszą ucisk bez słowa skargi , bez cienia świadomości , bez żadnych podejrzeń wobec systemu , który przynosi szkodę im i ich interesomSong Hongbing „ Wojna o pieniądz „ ..”( więcej)

video „Przemysław Wipler o przeszłości w UPR „
Marek Mojsiewicz
O
soby podzielające moje poglądy , lub po prostu chcące otrzymywać informację o nowych tekstach proszę o kliknięcie „lubię to „ na mojej stronie facebooka Marek Mojsiewicz
Twitter

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

01-05-2013 [12:25] - NASZ_HENRY | Link:

'odsetki płacone przez budżet państwa wyniosły 41 mld zł" i przekraczają dotacje otrzymywane z UE ;-)

Obrazek użytkownika kresowiak24

01-05-2013 [13:51] - kresowiak24 | Link:

Witam pana

Moja prosba jest odmienna trescia od komentarzy ale prosze o pomoc ,bo jestem bylym blogerem
z Nowego Ekranu i trudno jest sie na tym portalu poruszac bez pomocy Uznanych Blogerów a na administracje niema co liczyc.
Zalogowałesie w temacie " Nie latwe jest zycie staruszka ,niestety bez wiedzy o utworzeniu prawidlowego Blogu trudno sie poruszac.Jesli ma Pan taka chec i wole zeby mi pomoc bede zobowiazany ,bo jestem kolekcjonerem plikow filmowych typu zarty i tym podobne.

Obrazek użytkownika dogard

01-05-2013 [15:21] - dogard | Link:

zapoznaj sie z wypowiedzia WIPLERA dla niezaleznej, udzielonej przez niego red.KATARZYNIE GOJSKIEJ-HEJKE.Z uporem godnym maniaka lub zadaniowca walkujesz ten temat.nIE KLAM ,WIPLER SAM WYSMIAL TAKOWE GADKI.NIE ZAUWAZYLES?Cosik cienki jestes.