Tarczyński był nikim. Utrzymanek 7 lat starszej kobiety

wpolityce.pl “Beata Gosiewska uderza w Tarczyńskiego: Na liście PiS do PE miałby mnie zastąpić polityczny globtroter. W 2014 r. balował z żoną Tuska”..”Beata Gosiewska, wdowa po śp. Przemysława Gosiewskiego, w rozmowie z „Super Expressem” żaliła się, że może nie otrzymać miejsca na liście PiS do PE na rzecz posła Dominika Tarczyńskiego. “..” Gosiewska. Po czym skrytykowała Dominika Tarczyńskiego.

Oczywiście jest mi przykro, bo to oznacza, że miałby mnie zastąpić polityczny globtroter, kolega Romana Giertycha, człowiek, który jeszcze w 2014 r. balował z Małgorzatą Tusk. Człowiek znany nie z merytorycznej pracy, ale ze skandali i obrażania innych

— powiedziała Gosiewska. Jednocześnie podkreśliła, że nie chciałaby startować z listy Ruchu Prawdziwa Europa Mirosława Piotrowskiego.

PiS jest formacją, którą od podstaw budował mój śp. mąż, Przemysław Gosiewski. (…) W PiS jest wielu naszych przyjaciół. Przez wiele lat byłam radną, później senatorem, posłem do PE z ramieniem tej partii. Byłaby to dla mnie niewyobrażalnie trudna i przykra decyzja”..(źródło)

Zdjecie Tarczyńskiego na imprezie przy jednym stolikuz Małgorzata Tusk (źródło)

Tarczyński odpowiada Gosiewskiej: Jedyną kobietą, z którą baluję, to jest moja narzeczona. W okresie wyborów zawsze są emocje
Nie baluję z żadnymi żonami. Jedyną kobietą, z którą baluję, to jest moja narzeczona. To jest taki język polityczny, jakieś tarcia, ale w tym okresie przygotowywania list, zawsze emocje się pojawiają “..(źródło)

Znajomi posła Tarczyńskiego: "BYŁ NIKIM. Agnieszka szybko mu zaimponowała"...” Ostatnio relacja została wzbogacona o wizerunek damskich piersi, konkretnie należących do partnerki Dominika, którą on sam przedstawił swoim fanom jako Agę'72 i pokazał, jak zdejmuje ona stanik.
Odbyło się to w basenie pięciogwiazdkowego hotelu Jumeirah w Baku, kontrolowanego przed rodzinę prezydenta Azerbejdżanu. Na szczęście Tarczyński, który w Sejmie pełni rolę przewodniczącego polsko-azerbejdżańskiej grupy parlamentarnej, przyjmując zaproszenie na wakacje nie dopatrzył się żadnego konfliktu interesów.”..”Krótko po powrocie, korzystając z faktu, że wszyscy są przygnębieni tragicznymi nawałnicami i zajęci usuwaniem ich skutków oraz pomocą ofiarom, które często straciły dorobek całego życia, Tarczyński z wrodzonym sobie taktem błysnął zdjęciem na luksusowym jachcie. Zobacz: Poseł PiS po nawałnicach na Pomorzu odpoczywa w... luksusowym jachcie! Internauci: "Gość jest niereformowalny" (FOTO)
Oczywiście z partnerką, z której jest, co podkreśla na każdym kroku, niezwykle dumny.
Jak ujawnia Newsweek, nie ma zresztą specjalnie innego wyjścia.
To właśnie Adze'72 zawdzięcza swoją karierę i luksusy.
Przeprowadzając się do Kielc, Tarczyński był nikim - wspomina dziennikarz kieleckiej gazety. Nikt go tu nie znał i on nie znał nikogo. Agnieszka jest kobietą sukcesu i szybko zaimponowała młodszemu o siedem lat Dominikowi.
Agnieszka Migoń, znana kielecka bizneswoman, sfinansowała ponad połowę kosztów kampanii parlamentarnej Tarczyńskiego. Pozwala mu także jeździć jej samochodem i zabiera na luksusowe wycieczki.
To nie tylko partnerka parlamentarzysty PiS-u, lecz także jego sponsorka - pisze tygodnik. Gdy w 2014 roku Tarczyński kandyduje do Sejmiku Świętokrzyskiego, Migoń wpłaca na kampanię PiS 5 tysięcy złotych. A gdy rok później walczy o mandat posła, przelewa kolejne 40 tysięcy. Z faktur, znajdujących się w Państwowej Komisji Wyborczej wynika, że kampania parlamentarna Tarczyńskiego kosztowała ok. 65 tysięcy złotych, co oznacza, że datek od Migoń wystarczył na pokrycie 60 proc. wydatków. Sam kandydat nie przekazał w tym czasie na fundusz wyborczy PiS ani złotówki. Za to zlecił partnerce kilka drobnych usług, na przykład zakup 40 kilogramów krówek, druk gazetki czy oklejenie samochodów.
Jak ujawnia jeden ze znajomych Tarczyńskiego z Kielc, miał on kiedyś pieniądze. Zarobił je na sprowadzeniu z Syrii i Ugandy stygmatyków, których przedstawiał zdesperowany ciężko chorym ludziom jako cudotwórców i uzdrowicieli. Jednak kasę zarobioną na ludzkiej naiwności zdążył już przehulać.
Kilka lat temu sporo zarobił, sprowadzając do Polski Myrnę Nazzour i ojca Johna Bashoborę i organizując pielgrzymki. Tyle, że to człowiek, który lubi się bawić i dużo wydaje. W Kielcach nie ma nawet mieszkania. Gdzie mieszka na co dzień. U Agnieszki - przyznaje informator gazety. Tarczyński kilka lat temu zaczął pojawiać się w Warszawie sportowym BMW. Przyjeżdżał nim na spotkania Solidarnej Polski, kręcił się koło Sejmu. Efektowne auto, tylko kolor trochę niemęski, taki jakby pomarańczowy. Okazało się, że to auto jego partnerki.
Na szczęście Tarczyński rozpieszcza swoja partnerkę jak tylko może. Pozwala się zabierać na egzotyczne wycieczki i chwali jej ciało, taktownie podkreślając, że jak na swój "podeszły" wiek, to ciągle trzyma się świetnie.”..'Drugi zgrzyt miał miejsce w stołówce TVP, gdzie Tarczyński kręcił się kilka lat temu, jako ówczesny współpracownik śp. Przemysława Gosiewskiego.
Pamiętam, że zjawił się kiedyś w Warszawie w towarzystwie Migoń - wspomina informator Newsweekaza jakiś czas spotkałem go w telewizyjnej stołówce z inną śliczną dziewczyną. Przedstawił ją jako żonę.
Na szczęście Adze'72 to chyba nie przeszkadza.”..(źródło)

Dominik Tarczyński (ur. 27 marca 1979 w Lublinie[1]) – polski polityk, działacz katolicki i publicysta, poseł na Sejm VIII kadencji.
Życiorys[edytuj | edytuj kod]
Absolwent prawa na Wydziale Prawa, Prawa Kanonicznego i Administracji Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego (2006)[1].
Od 2003 do 2008 był animatorem wspólnoty w londyńskiej katedrze Westminster, prowadził też audycję radiową muzyki chrześcijańskiej. Był świeckim asystentem jednego z brytyjskich egzorcystów[2]. Od 23 stycznia 2009 do 1 lutego 2010 był dyrektorem TVP3 Kielce[3], później zatrudniony jako zastępca dyrektora ds. eksploatacji w Ośrodku Informatyki i Telekomunikacji TVP[4].
Zajął się także działalnością publicystyczną na łamach „Gazety Polskiej” oraz tworzeniem filmów dokumentalnych poświęconych m.in. działalności egzorcystów[2]. Wyreżyserował m.in. film dokumentalny Kolumbia – świadectwo dla świata[5], z udziałem ówczesnego prezydenta Kolumbii Álvaro Uribe[6], nagrodzony na XVI Międzynarodowym Katolickim Festiwalu Filmów i Multimediów w Niepokalanowie[7]. Został założycielem Stowarzyszenia Wspólnota Katolików Charyzmatycy[2].
W 2010 bez powodzenia kandydował do sejmiku świętokrzyskiego z listy Prawa i Sprawiedliwości[8]. Następnie organizował struktury stowarzyszenia Polska Jest Najważniejsza w Kielcach[9], jednak po kilku tygodniach je opuścił[10]. W 2011 współtworzył Solidarną Polskę[11], z której odszedł na początku kwietnia 2014[12]. W tym samym roku, z rekomendacji Prawicy Rzeczypospolitej, kandydował ponownie do sejmiku z listy PiS[13]. W wyborach parlamentarnych w 2015 wystartował do Sejmu jako bezpartyjny kandydat z jedenastego miejsca na liście Prawa i Sprawiedliwości w okręgu kieleckim. Został wybrany na posła VIII kadencji, otrzymując 7475 głosów[14]. Po wyborach został członkiem PiS[15].
W październiku 2018 przegrał proces w trybie wyborczym z ubiegającym się o prezydenturę Kielc Bogdanem Wentą; sąd nakazał mu sprostowanie i zaprzestanie rozpowszechniania nieprawdziwych informacji dotyczących rzekomej służby powoda w ZOMO oraz o „trenowaniu przez niego pałowania na głowach Polaków”, zarządził też przeprosiny i wpłacenie 20 tys. zł na Wielką Orkiestrę Świątecznej “..(źródło)

Poseł PiS pokazał piękną żonę! ( Źródło )

--------
Ważne

Na szczęście Tarczyński rozpieszcza swoja partnerkę jak tylko może. Pozwala się zabierać na egzotyczne wycieczki i chwali jej ciało, taktownie podkreślając, że jak na swój "podeszły" wiek, to ciągle trzyma się świetnie.”..'Drugi zgrzyt miał miejsce w stołówce TVP, gdzie Tarczyński kręcił się kilka lat temu, jako ówczesny współpracownik śp. Przemysława Gosiewskiego.
Pamiętam, że zjawił się kiedyś w Warszawie w towarzystwie Migoń - wspomina informator Newsweekaza jakiś czas spotkałem go w telewizyjnej stołówce z inną śliczną dziewczyną. Przedstawił ją jako żonę.
Na szczęście Adze'72 to chyba nie przeszkadza.
-----------
Mój komentarz

Wplityce zaatakowało Tarczyńskiego informując o pretensjach Gosiewskiej.

Następny “niewidzialny” o którego życiu nie wiemy nawet tak podstawowych rzeczy jak to czy jego aktualna żona jest jego pierwszą żona Czy wziął ślub kościelny. Czy ma dzieci. Czy jego żona jest rozwódką. Czy ma dzieci .
Czy luksusowy tryb życia i start w wyborach “sponsorowała” mu ówczesna ”narzeczona “?
Czy wstydzi się swojej żony i dlatego w swoim życiorysie na wikipedii nic o niej nie wspomina ?  

Czy też Mign jest wciąz tylko jego wieloletnią konkubiną ? 

Internet jest całkowicie wyczyszczony z wszelkich informacji. Mnóstwo usunięto na podstawie ochrony danych osobowych.

Kiedy katolicka partia, kiesy PiS skończy z takimi infantylnymi, plastikowymi, gówn..... kandydatami?

Marek Mojsiewicz

video Konferencja prasowa z udziałem Grzegorza Brauna
videoWybory: Sukces Grzegorza Brauna i Polaków na Litwie!
videoW PUNKT (R. GROMADZKI) - GRZEGORZ BRAUN - NIE RÓBCIE ZE MNIE RUSKIEGO AGENTA!
 

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika AŁTORYDET

05-03-2019 [19:50] - AŁTORYDET | Link:

Nie jest Pan obłudny? Nie, to proszę się przyjrzeć problemom obyczajowym Grzegorza Brauna. Kiedyś mawiano, że nie poruszaj tych spraw, bo nie jesteś czyimś materacem. Dobra rada. 

Obrazek użytkownika Marek Mojsiewicz

05-03-2019 [20:39] - Marek Mojsiewicz | Link:

Nic o Braunie nie wiem,co świadczy o tym że nie jestem zbyt intensywnym tropicielem. Tym razem sprawę podniosła Gosiewska  
Uświadomił mi Pan, że to lekkie podejście jest błedne, bo Pan dzięki swojemu zainteresowanizyciem prywatnym Brauna ma  głebszą znajomości Brauna i może może lepiej ocenić jego osobę. 
Co do Pana postulatu utajniania zyciorysów to ma on dluga tradycje  ktorą  Henryk Pająk tak charakteryzje     

Henryk Pająk takich półbogów , o których życiu prywatnym nikt nie śmie napisać nazywa „Niewidzialnymi „ . Oczywiście dla prawdziwych Niewidzialnych , , rodów które posiadają banki,korporacje , ogromne ilości nieruchomości Michnik ma status ubogiego krewnego , ale podejście mediów do Michnika pokazuje ogrom i znaczenie zjawiska „ Niewidzialności „  ( http://naszeblogi.pl/62093-orb...  )  

Obrazek użytkownika Marek Mojsiewicz

05-03-2019 [21:05] - Marek Mojsiewicz | Link:

Czy mógłby Pan podać jakieś źródła ,linki, bo nic takiego o Braunie nie ma w internecie.
Ciekawe, Prawda ? 
Czy Polacy według Pana powinni wiedzieć o zyciu prywatnym Niesiolowskiego,czy też nie ?   

Obrazek użytkownika angela

05-03-2019 [21:04] - angela | Link:

Już wam się prof. Pawlowicz " przyjadla",
Już Tarczynski ma warsztacie, pan Braun kryształowy  
Nie chcę pisać, bo szanuje ludzi,  szczególnie publicznych. 

Obrazek użytkownika Marek1taki

05-03-2019 [22:03] - Marek1taki | Link:

A kto to jest Turczyński?

Obrazek użytkownika Marek Mojsiewicz

06-03-2019 [08:42] - Marek Mojsiewicz | Link:

Dominik Tarczyński w PE? Aleksander Majewski: Tarczyński to zagraniczny pistolet PiS-u
Edyta Hołdyńska rozmawiała z Aleksandrem Majewskim, na temat najciekawszych i najważniejszych artykułów na portalu wPolityce.pl. Odezwa prezydenta Francji Macrona do przebudowy Unii, czy Dominik Tarczyński zajmie miejsce Małgorzaty Gosiewskiej na liście do europarlamentu, relacje Polska-Izrael, gen. Rapacki przed komisją ds. wyłudzeń VAT.
https://www.youtube.com/watch?...
 

Obrazek użytkownika xena2012

06-03-2019 [09:41] - xena2012 | Link:

Czy w dzisiejszych czasach wszystko jest na sprzedaż,nawet życiorysy niezbyt lubianych przez siebie osób?Czy jest w porzadku publiczne wkraczanie w sferę intymnego zycia,gdy tyle mówimy o prywatności? W bitwie o unijne stołki wszystkie chwyty dozwolone a pani Gosiewska swoimi natretnymi żalami na Tarczyńskiego spowodowała,że Pan tez przyłączył sie do tej żenującej bijatyki? O predyspozycjach kandydatów na europosłów beda decydować pikantne szczególiki a nie dotychczasowa działalność dla kraju?Nie interesuje mnie pan Tarczyński ani to że jest czy był czyims utrzymankiem tyle że swoim blogiem zaatakował Pan osoby bedące w kregu jego bliskich znajomych i zrobił to publicznie.

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

06-03-2019 [10:04] - wielkopolskizdzichu | Link:

"Czy jest w porzadku publiczne wkraczanie w sferę intymnego zycia,gdy tyle mówimy o prywatności? "
Jest jak najbardziej w porządku, jest wręcz uświęconą zasadą że osoby pchające się do publicznych apanaży sa prześwietlane przez służby, prasę, wścibskich..
Poza tym od kiedy xeno jesteś taka powściągliwa. Cy drążenie relacji, waszego  byłego premiera pisowskiego z Isabel, w głównym wydaniu DTV made by Kurski też jest nieprzyzwoite?

Obrazek użytkownika angela

06-03-2019 [15:39] - angela | Link:

Właśnie Tak, nikomu nic nie ukradł, i w samochodzie z paniami lekkiego prowadzenia nie spał, jak ten wasz najważniejszy profesor.
Zdzichu. 

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

06-03-2019 [17:26] - wielkopolskizdzichu | Link:

Robienie w bambuko ludzi sprowadzając jakiś magów z Kolumbii i pseudo mistyka z Afryki,oczywiście za dutki robionych w to bambuko, czymś znacznie podlejszym jest niż zaliczenie córy Koryntu..

Obrazek użytkownika xena2012

06-03-2019 [16:34] - xena2012 | Link:

Tu nie ma nic do rzeczy moja powsciągliwośc.Uważam,że prześwietlanie osób przez prasę powinno zawierać jedynie ich przydatność na stanowisko posła,europosła,urzędnika czy członka rządu i dokonania oraz ocenę dotychczasowej pracy.Życie prywatne nie powinno tu grać roli.Nawet wasz ulubieniec Petru też nie powinien byc oceniany z powodu wyjazdu z kochanką na Maderę tylko jako działacz partyjny i polityk,a wasz unijny guru Jouncker  nie jako autor nietypowych zachowań i pijaństwa tylko jako wysoki urzędnik i decydent w UE.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

06-03-2019 [18:55] - Imć Waszeć | Link:

Tu się Pani myli, bowiem obce wywiady bardzo lubią soczyste kwity na polityków i decydentów. A im bardziej komuś zależy na ukryciu afer i romansów, tym więcej zrobi dla obcego wywiadu. Im więcej wiemy o kandydacie na ministra, tym mniejsze później zaskoczenie, że np. sfinansuje za 100 mln kolejne "muzeum milenijnych żydów polnych dowodzących armią Mieszka I" lub jakąś żydowską konferencję szkalującą dobre imię Polski za pomocą wymyślnych oskarżeń o wymordowanie 11 milionów żydów na wsi polskiej. Skoro nie zajmuje się tym w Polsce kontrwywiad, to robią to media. Tak bywa.

Obrazek użytkownika xena2012

06-03-2019 [20:20] - xena2012 | Link:

A kto w dzisiejszych czasach ukrywa romanse albo skoki w bok? W jakim świecie Pan żyje? To raczej powód do dumy i przeciera drogę na celebryckie salony.Nawet na jurnego Stefana damy zaczynaja patrzeć z sympatią.