Śmiechem dobić POpaprańców. Śmiechem !!!

Wszyscy się przejmujemy tą nachalną propagandą gŁównianych mendiów i zamętu, który wywołują posłowie Nowoczesnej i PO w sprawie TK i innych nawet najdrobniejszych sprawach, przemilczając przy tym naprawdę ważne podróże Prezydenta i osiągnięcia rządu. Oczywiście to ma negatywny wpływ na tych, co oglądają tylko telewizje byłego reżimu, ale na tych, co korzystają z internetu, ich propaganda wywołuje w nich tylko pusty śmiech i złość. Zachęcam więc wszystkich do propagowania wśród ludzi korzystania z internetu. Dopóki rząd nie odzyska TVP z rąk propagandzistów III RP, rozsyłanie mejlów czy SMS-ów z linkami do stron mediów niezależnych byłoby dobrym sposobem wsparcia Prezydenta i rządu Beaty Szydło. Ja ze swojej strony zachęcam do rozpowszechniania mojej ostatniej ulotki „Kabaret i Felieton Jana Pietrzaka”. Myślę, że najlepiej wyjaśnią obecną sytuację „kwiku odrywanych świń od koryta” znani kabareciarze.
 
Ulotki wspierające Prezydenta, PiS i wolne media link poniżej;
http://naszeblogi.pl/54142-mat...

Coś, co obrazuje obecne dzianie KOD i sił go tworzących;

Sztuka Wyspiańskiego – „Wyzwolenie”. Konrad ma w nim przejmujący monolog:

„Warchoły, to wy! - Wy, co liżecie obcych wrogów podłoże, czołgacie się u obcych rządów i całujecie najeźdźcom łapy, uznając w nich prawowitych wam królów. Wy hołota, którzy nie czuliście dumy nigdy, chyba wobec biedy i nędzy, której nieszczęście potrącaliście sytym brzuchem bezczelników i pięścią sługi. Wy lokaje i fagasy cudzego pyszalstwa, którzy wyciągacie dłoń chciwą po pieniądze - po łupież pieniężną, zdartą z tej ziemi, której złoto i miód należy jej samej i nie wolno ich grabić. Warchoły, to wy, co się nie czujecie Polską i żywym poddaństwa i niewoli protestem. Wy sługi! Drzyjcie, bo wy będziecie nasze sługi i wy będziecie psy, zaprzęgnięte do naszego rydwanu, i zginiecie! I pokryje waszą podłość NIEPAMIĘĆ!”
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika twardek

19-12-2015 [20:35] - twardek | Link:

Bardzo dobra sugestia.
Dodałbym, że te złoto-żerne świnki i towarzyszące im głupki nie zasługują na reakcje p. Prezydenta czy p. Premier. Pan Bielan, w niczym mu nie ujmując, robi to całkiem dobrze, może tylko trochę zbyt poważnie ?!
Przy okazji zapytam, jak znaleźć te ulotki?

Obrazek użytkownika Gniewko

19-12-2015 [20:55] - Gniewko | Link:

Jest podany na samym spodzie mojego wpisu link do blogu „Matrix” gdzie jest wszystko wytłumaczone.

Obrazek użytkownika V for Vendetta

19-12-2015 [20:53] - V for Vendetta | Link:

Można też skorzystać z sugestii Stuhra z Kingsajzu : Mydłem ! Dobijemy go mydłem !
https://youtu.be/eS2zutrsqJ8

Obrazek użytkownika Gniewko

20-12-2015 [08:01] - Gniewko | Link:

Chodzi mi o dobicie propagandowe, a nie dosłowne.

Obrazek użytkownika Lektor

19-12-2015 [21:09] - Lektor | Link:

Jestem tego samego zdania. Powinniśma się więcej śmiać z tych matołów, popaprańców i przygłupów. Prędzej załatwilibyśmy ich śmieczem niż czym innym.

Obrazek użytkownika Gniewko

20-12-2015 [08:00] - Gniewko | Link:

O to mi właśnie chodzi, żeby ich ośmieszyć i przeciągnąć na stronę opozycji patriotycznej tych lemingów, którzy na nich głosowali. POpaprańcy, zamiast zyskać to stracą.

Obrazek użytkownika kwintesencja

19-12-2015 [21:31] - kwintesencja | Link:

Śmiech może wiele, ale nie śmiech szyderczy. Niestety, z tym mamy do czynienia. Trzeba odróżniać kwik od śpiewania. Trzeba Polakom wyjaśniać co dziennie, o co idzie. Internet internetem. Prezydent i Rząd musi mieć kontakt ze społeczeństwem każdego dnia poprzez konferencje czy wystąpienia telewizyjne. Myślę, że to nastąpi wkrótce. Szkoda, że programy radiowo-telewizyjne i internetowe są w piątki, soboty i niedziele, takie mizerne. Szkoda.

Obrazek użytkownika Gniewko

20-12-2015 [07:59] - Gniewko | Link:

Wystąpienia w telewizji są potrzebne jako informacja o działaniach rządu i Prezydenta. Chodzi o to, żeby się rząd i Prezydent nie ustawiał się w pozycji tłumaczącej się strony.

Obrazek użytkownika Lektor

20-12-2015 [12:34] - Lektor | Link:

Nie mówimy wogóle o śmiechu szyderczym !!! Mówimy o śmiechu naturalnym a nawet serdecznym. Przykład: Z podskakiwania Końskiego Łba na murku podczas demonstracji mażna się serdecznie uśmiać. Ja osobiście bardziej uśmiałem się z tego niż z klowna w cyrku, a więc jest z czego się śmiać !!!

Obrazek użytkownika d.wasiak

20-12-2015 [02:39] - d.wasiak | Link:

Alez absolutnie nic nie trzeba robic!
Te głąby same robia kabaret. Poptarzcie np. na ten zalosny ryk Lisa na dzisiejszej demonstracji, porazka...
Polska dzisiaj to nie ta sama Polska co 8 lat temu, te same metody podsysania paniki juz nie dzialaja.

Obrazek użytkownika Gniewko

20-12-2015 [07:57] - Gniewko | Link:

Właśnie że trzeba robić, kiedy się sami ośmieszają i to wykorzystać do przyciągnięcia tej reszty lemingów, którzy w nieświadomości na nich głosowali, nie wiedząc, jaka to jest anty- polska hołota.