Szczyt na Malcie...

    Od jakiegoś czasu pewna grupa mediów trąbi na okrągło na temat jakiegoś, nie wiadomo jak ważnego, szczytu na Malcie. Co ciekawe, dla tych samych mediów zdawał się kompletnie nie istnieć szczyt w Rumunii. Pisałem o tym tutaj:  PAD odbudowuje Europę Środkową. A co u naszych goebbelsików?

    A zatem krótka ilustrowana lekcja geografii:
    To szczyt na Malcie... Najwyższy szczyt na Malcie.

    Na Wikipedii czytamy:
    Szczyt, jeśli można to tak nazwać, znajduje się ok. 5 m od drogi asfaltowej biegnącej wzdłuż klifów i nie jest w żaden sposób oznaczony, a tamtejsi mieszkańcy w zdecydowanej większości (jeśli nie prawie wszyscy) nie zdają sobie sprawy z jego położenia - jest to porośnięty roślinnością pagórek.

   A to, dla porównania, szczyt w Rumunii...

(screeny z Wikipedii)

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika ość

11-11-2015 [15:47] - ość | Link:

Relatywizm anty-polskich me(n)diów w pełnej krasie. Trzeba unieszkodliwić tych agentów jak najszybciej.