PAD odbudowuje Europę Środkową. A co u naszych goebbelsików?

   Nie ma chyba wątpliwości, że szczyt w Bukareszcie to jedno z najważniejszych wydarzeń w naszej części Europy. Kwestie bezpieczeństwa Polski i innych państw, bazy NATO w naszej części Europy, budowanie czy odbudowywanie sojuszu krajów Europy Środkowowschodniej, przywracanie Polsce znaczenia w świecie... Kwestie tak oczywiste, że tłumaczenie ich po raz kolejny to wręcz opowiadanie banałów.
   A co tam słychać na ten temat u naszych goebbelsików?
   Ano, okazuje się, że od wczoraj czy nawet przedwczoraj w mediach znanych dotychczas ze wspierania polityki rosyjskiej i niemieckiej nie znajdziemy na ten temat prawie nic. Ewentualnie jakieś zdawkowe informacje, za którymi trzeba się naklikać po różnych podstronach.
   Dla części z owych mediów ani Prezydent RP ani coś takiego jak polski interes czy polska polityka międzynarodowa zdają się w ogóle nie istnieć. Natomiast w GW i na portalu Lisa z okazji szczytu w Bukareszcie postanowiono chyba zorganizować konkurs na najgłupsze zdjęcie Prezydenta i najgłupszy o nim artykuł.

   Duda "nie podtrzyma tradycji Komorowskiego" - to najważniejszy problem, który boli dziś intelektualistów z Czerskiej (screen poniżej). Lepszych pierdół chyba wymyślić nie mogli...
.

    A to z kolei twórczość "dziennikarska" na portalu Lisa...
.