Wiadomości z komisji w Bristolu.

Właśnie wróciłem z udziału jako „mąż zaufania” komisji w Bristolu UK. Wygrał Kukiz, może dlatego, że dużo agitował w UK i że przebywają tam ludzie młodzi, którym się podoba jego cięty język. Drugi był PiS, trzeci Korwina a PO dopiero czwarta. PSL  dwa głosy. Trzeba powiedzieć, że w UK jest inna specyfika, ludzie tam nie są w pełni świadomi sytuacji w Polsce i głosują na partie agresywne takie jak Kukiz i Korwin. Ja jestem sceptyczny co do Kukiza i Korwina, myślę, że najbliższa przyszłość potwierdzi moje obawy, że będzie z ich strony dużo hałasu i destrukcyjnej działalności, coś w postaci Ligi Polskich Rodzin i Samoobrony. Dobrze, że PiS nie będzie musiał z nikim wchodzić w koalicję.

Ulotki wspierające Prezydenta, PiS i wolne media link poniżej;
http://naszeblogi.pl/54142-mat...

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika mada

27-10-2015 [07:55] - mada | Link:

Trochę mały zapas.

Obrazek użytkownika Gniewko

27-10-2015 [08:23] - Gniewko | Link:

Mam nadzieję że część posłów z innych ugrupowań, pójdzie po rozum do głowy i przejdzie na stronę PiS-u, to i zapas będzie większy.

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

27-10-2015 [10:36] - NASZ_HENRY | Link:

Posłów PiSu też można POdkupić ;-)

Obrazek użytkownika Gniewko

27-10-2015 [10:54] - Gniewko | Link:

POdkupni posłowie PiS-u już przeszli na polityczną emeryturę, inni posłowie będą zdawali sobie z tego sprawę.