Sprzedana Polska się "rozwija", ale nie dla Polaków !!!

Cały czas jest promowana teza, że Polska się rozwija. Ja nie widzę żadnego rozwoju, w każdym razie nie dla Polaków.
Wytłumaczę może jak krowie na granic, o co mi chodzi.
Niech każdy weźmie za przykład swój dom albo mieszkanie, ten dom lub mieszkanie wyprzedajemy komuś i jeszcze za pieniądze ze sprzedaży i pożyczki, a także za swoje ciężko zarobione pieniądze instalujemy w nim nowe wyposażenie, a nam zostaje tylko komórka do mieszkania i długi do spłacenia, a nasze dzieci muszą się wybierać na emigrację, gdzie ich dyskryminują i traktują jak niewolników, których w każdej chwili można się pozbyć.
Jak ktoś teraz twierdzi, że Polska się rozwija, to proponuje mu zrobić to samo z własnym domem, niech go sprzeda a za pieniądze ze sprzedaży i pożyczki, go wyposaży dla nowego właściciela i niech się cieszy, że jego dom się rozwija !!!.
Mam nadzieję, że teraz przy naszym Prezydencie Panu Andrzejowi Dudzie i przyszłym rządzie PiS-u, odzyskamy Polskę dla Polaków !!!

Na moim blogu "MATRIX — przebudzanie" znajdują się pliki z ulotkami w formacie PDF wspomagające prezydenturę Andrzeja Dudy i kampanię parlamentarną PiS-u i Zjednoczonej Prawicy. Proszę o polecanie znajomym tego linku, im nas więcej się zaangażuje, tym szybciej zakończymy niszczenie Polski. Link pod spodem;
http://naszeblogi.pl/54142-mat...

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

31-08-2015 [11:58] - NASZ_HENRY | Link:

Biurokracja & Banksterzy grabią ;-)

Obrazek użytkownika Gniewko

31-08-2015 [12:32] - Gniewko | Link:

To jest więcej niż to, daje to do przemyślenia, bo większość zapomniała o najważniejszej wniosku z tych przemian, wdając się w szczegóły.

Obrazek użytkownika xena2012

31-08-2015 [18:14] - xena2012 | Link:

jak możemy nawet mówić o rozwijającej się Polsce mając tak ogromny dług publiczny?

Obrazek użytkownika Dorota M

31-08-2015 [20:06] - Dorota M | Link:

Przenośnią jest dla wszelkiej maści polityków, że Polska jest w "ruinie", ale dla nas to nie jest przenośnia i zamiast się zarzekać, PIS powinien jasno powiedzieć co oznacza takie stwierdzenie, które podsunęła nam sama Kopaczowa i podziękować jej za dosadność tej doskonałej diagnozy lekarki z Szydłowca.