UJADANIE KUNDLI cz. 2

Popaprańcy wiedzą, że nie mogą w uczciwy sposób wygrać nadchodzących wyborów parlamentarny, więc starają się obszczekiwać i oczerniać w reżimowych mediach a szczególnie w telewizji Prezydenta Andrzeja Dudę, Beatę Szydło i PiS o wymyślone sprawy, bo nie mogą znaleźć nic niestosownego w ich życiorysach i postępowaniu. Nasyłają także na fora swoich hajterów, żeby domagali się od Prezydenta natychmiastowych działań w celu poprawy sytuacji w Polsce albo obwiniają Prezydenta i PiS za winny Popaprańców, chociaż to Popaprańcy rządzą i mają większość w parlamencie. Wcześniej pisałem też o tym, że próbowali skierować kampanie wyborczą na sprawy obyczajowe, w celu przemilczania ciężkiej sytuacji polskiej ekonomi jak sprzedaży albo zniszczenie polskiego przemysłu, ogromnego długu zagranicznego i wewnętrznego, skrajnej biedy społeczeństwa i oczywiście różnych afer, w których byli uwikłani.
POpaprańcy zatwierdzili ostatnio haniebną ustawę „in vitro”, bo zdają sobie sprawę, że dla obozu patriotycznego sprawy światopoglądowe są ważne, ale także dobrze wiedzą, że tak zwanych lemingów to nie interesuje i mówienie o tym działa na nich jak płachta na byka (bo tak zostali wytrenowani przez propagandę) i taki temat jest POpaprańcom na rękę, bo odwraca uwagę od spraw ważnych dla lemingów, czyli od ich własnej sytuacji materialnej.
Trzeba pokazać im że rząd PO-PSL i reszta POpaprańców wprowadziło ustawy pozwalające doić Polaków i Polskę przez obcy kapitał jak Banki, Supermarkety i inne, które wyprowadzają pieniądze do swoich krajów. Rząd PO-PSL twierdzi także, że nie można obniżyć wieku emerytalnego w Polsce, a umożliwił to w Niemczech, gdzie ostatnio obniżyli wiek emerytalny do 63 lat. Możliwe to było, bo rząd PO-PSL zrobił z Polaków niewolników, którzy muszą pracować na dobrobyt Niemiec.
Tak że, jak chcemy przekonać lemingów do poparcia PiS i opozycji patriotycznej to powinniśmy zacisnąć zęby i nie uwidaczniać spraw światopoglądowych, ale uwidaczniać sprawy ekonomiczne, pokazując, że głosując na PiS, poprawią swoją sytuacje materialną. To moim zdaniem jest właściwa droga do uzyskania w wyborach większości Konstytucyjnej przez PiS i koalicjantów.
Tak że trzeba robić swoje, jak w powiedzeniu - „Psy szczekają a karawana jedzie dalej”
Zachęcam do aktywnego zwalczania trolli, którzy mącą na „Niezależnej.pl”, zwłaszcza pod artykułami opisującymi działania Pana Prezydenta Andrzeja Dudy i kandydata na premiera Beaty Szydło.

Na moim blogu "MATRIX — przebudzanie" znajdują się pliki z ulotkami w formacie PDF wspomagające prezydenturę Andrzeja Dudy i kampanię parlamentarną PiS-u i Zjednoczonej Prawicy. Proszę o polecanie znajomym tego linku, im nas więcej się zaangażuje, tym szybciej zakończymy niszczenie Polski. Link pod spodem;
http://naszeblogi.pl/54142-mat...
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Antykacap

12-08-2015 [14:13] - Antykacap | Link:

Popieram z pewnymi zastrzeniami, pozdrowienia z Isles of Scilly

Obrazek użytkownika Gniewko

12-08-2015 [15:07] - Gniewko | Link:

Dziękuję za pozdrowienia i sam pozdrawiam z Truro Cornwall.