Prowokacyjne ustawy i nominacje POpaprańców pod wybory

Ostatnie posunięcia POpaprańców to znaczy ustawa ”in vitro” i nominacja Adama Bodnara — znanego z poparcia dla lewackich postulatów obyczajowych — na nowego Rzecznika Praw Obywatelskich, a także "Ustawa o uzgodnieniu płci" to nie są jakieś chaotyczne działania POpaprańców, to jest zaplanowana prowokacja w celu zepchnięciu kampanii wyborczej na sprawy polityki gender. Politycy PiS powinni przy każdym zapytaniu o te ustawy przypominać o sprawach gospodarczych i o trudnej sytuacji życiowej społeczeństwa i informować, że właśnie te sprawy są najważniejsze, a nie prowokacyjne ustawy i nominację. Jeśli chcemy przekonać lemingi do głosowania na PiS, to nie możemy się wdać w jakieś walki o gender. W tym momencie dyskusja o tych ustawach i nominacji nic nie zmieni, a przeszkodzi w kampanii wyborczej i może zaprzepaścić ich zmianę w nowym parlamencie. Najważniejszą teraz sprawą jest wygranie wyborów z taką przewagą, żeby można było bez problemu te ustawy wyrzucić do kosza w nowym parlamencie.
"Psy szczekają a karawana jedzie dalej"
Podam może przykład zaczerpnięty z życia potwierdzające moje wnioski. Wczoraj rozmawiałem z lemingiem, który niedawno przyjechał do W. Brytanii i trochę zeszliśmy na sytuację w Polsce, leming był bardzo wystraszony, bo wmówiono jej że PiS wprowadzi dyktat kościelny i wspomniała o in vitro, zbagatelizowałem to pytanie i spytałem się jej czy wie o sprowadzeniu 2 tys. muzułmanów i inne fakty mogące ją tyczyć osobiście - nie wiedziała, więc podałem jej adresy do stron gdzie, może zaczerpnąć informacji. Lemingi są zainteresowane tylko ich własną sytuacją materialną, tak że, jak chcemy ich przekonać do głosowania na PiS i Zjednoczoną Prawicę musimy im pokazać, że to dla ich dobra.
Widzę, że moje przypuszczenia się sprawdzają. Dzisiaj trolle Kopacz grasują na Niezależnej, próbując zachęcić ludzi do walki propagandowej i straszyć, że jak PiS dojdzie do władzy, to w Polsce zapanuje dyktat kościoła.

Obalanie antypolskiej mafii w Polsce na moim blogu "MATRIX — przebudzanie" link poniżej;
http://naszeblogi.pl/54142-mat...

Jan Pietrzak, prof. Andrzej Nowak i prof. Krzysztof Szczerski - premiera książki "Śmiech i złość"
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

24-07-2015 [17:22] - NASZ_HENRY | Link:

PO ma jeden cel, czyli ogłupienie wystarczającej liczby naiwnych, by mieć w Sejmie możliwość zablokowania zmian PO wyborach ;-)

Obrazek użytkownika Gniewko

24-07-2015 [21:42] - Gniewko | Link:

Wielu ludziom potrafili taką propagandą zamącić w głowach, tak że trzeba unikać tematów, które są obce dla przeciętnego wyborcy i koncentrować się na tych, które dotyczą spraw materialnych.

Obrazek użytkownika TKJ

24-07-2015 [18:55] - TKJ | Link:

Nie jestem przekonany czy wyrzucenie tych [ale i innych] ustaw do kosza będzie możliwe i/lub skuteczne nawet po wygranej umożliwiającej przegłosowywanie ustaw. Niestety niektóre 'ustawy' nie będą mogły być cofnięte bez zmiany konstytucji [Prawa nabyte i TK itp zabawy junijne]. Zatem teraz celem MUSI BYĆ zwycięstwo TOTALNE. Trzeba o tym zacząć mówić [POLITYCY] i pisać wszędzie, że teraz, po tym parlamentarnym rozwolnieniu ustawowym tylko zmiana obecnej Konstytuty umożliwi powrót do normalności. Zatem albo partie "antysystemowe" jednoznacznie określą się jakie jest ich podejście do zmian w obecnej konstytucie albo MUSI samodzielnie wygrać PiS na niezbędnym do zmian konstytuty poziomie, czego sobie i Państwu życzę - trzeciej ewentualności nie widzę.

Obrazek użytkownika Gniewko

24-07-2015 [21:39] - Gniewko | Link:

Ja staram się od samego początku o tym pisać i przypominać, że tylko zwycięstwo pozwalające zmienić konstytucję jest całkowite i trzeba do tego dążyć.

Obrazek użytkownika Lektor

25-07-2015 [17:34] - Lektor | Link:

Zmienimy Konstytucję !

Niemal połowa Polaków chce zagłosować w jesiennych wyborach parlamentarnych na Prawo i Sprawiedliwość. Wprawdzie to tylko sondażowe wyniki, ale 49 proc. dla PiS robi wrażenie - zapewne najbardziej na politykach Platformy Obywatelskiej. Pytania „czy PiS będzie rządziło” lub „z kim PiS będzie rządziło” są już chyba nieaktualne. Do sensacyjnego, niepublikowanego jeszcze sondażu dotarł „Fakt”, który podaje, że posłowie PO z trwogą przekazują sobie tę informację.