Wiceminister obsztorcował Ewę Kopacz za zachowanie w pociągu

   Według wiceministra infrastruktury, premier Ewa Kopacz podczas swoich eskapad pociągami Pendolino stwarza poważne zagrożenie dla bezpieczeństwa i komfortu podróżujących.
.
.   Po odważnie krytykującej rząd reprezentantce mediów rządowych, Monice Olejnik, głos na temat podróży Ewy Kopacz zabrał tym razem członek rządu, wiceminister infrastruktury i rozwoju Zbigniew Klepacki, otwarcie krytykując zachowanie Pani Premier (Premierzycy? Premierki?) w pociągach Pendolino, stanowiące zagrożenie dla bezpieczeństwa i komfortu pasażerów. Wiceminister tłumaczy to spokojnie, rzeczowo i kompetentnie podczas wystąpienia w sejmie (spisane z nagrania):
   "Chciałem zauważyć, że pociąg jest pociągiem bezprzedziałowym, tak? Są takie długie korytarze, które przez niego idą i w momencie kiedy on jedzie 200 km/h a nawet 160, ludzie nie mogą tam stać. Jest to niezgodnie i takie mamy zalecenia, są ze strony bezpieczeństwa, ze strony Urzędu Transportu Kolejowego, że ludzie nie mogą stać, bo w wypadku nagłego hamowania on po prostu przelatuje przez ten cały pociąg i może mu się coś złego zrobić. W związku z tym założenie jest takie, również w celu podniesienia komfortu podróżujących pasażerów (…)."
   Cytowany fragment przemówienia wiceministra Klepackiego odnoszący się do zachowania premier Ewy Kopacz znajduje się na poniższym nagraniu pomiędzy minutami 6.18 a 7.02.

Na temat osobliwości związanych z pociągami Pendolino w Polsce pisałem także: Pendolino w POlsce i Czechach /porównanie cen i czeski film/

.

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

30-06-2015 [13:35] - NASZ_HENRY | Link:

I znowu BOR zawiódł ;-)