Kwota Wolna od Podatku zamiast Zasiłku Rodzinnego !!!

Musimy poważnie zastanowić się jak pomóc polskiej rodzinie i jednocześnie nie spowodować napływu imigrantów zasiłkowych. Czy chcemy pomóc ciężko pracującym Polakom z dziećmi, czy nierobą, którzy będą tutaj przyjeżdżali wykorzystując przywileje socjalne.
Nie zgadzam się także z nagminnym preferowaniem rodzin wielodzietnych, które w dużej mierze są rodzinami patologicznymi i przyznane im zasiłki przeznaczają na alkohol zamiast na dzieci. Czy chcemy doprowadzić do degradacji polskiego społeczeństwa ???
Moim zdaniem najlepszym sposobem pomocy polskim rodziną z dziećmi i jednocześnie odwrócenia niekorzystnej tendencji demograficznej jest przyznanie Kwoty Wolnej od Podatku także na dzieci w rodzinie. Odpowiedzialni rodzice, którzy teraz mają tylko jedno czy dwoje dzieci przy obligatoryjnie przyznanej kwoty wolniej od podatku będą mogły sobie pozwolić na następne, będą to dzieci, które wyniosą z domu szacunek do pracy i odpowiedzialność za rodzinę.
Natomiast najbiedniejszymi i rodzinami patologicznymi powinna się zająć Pomoc Społeczna, która jednocześnie będzie pilnowała czy przyznane pieniądze są przeznaczane na dzieci, czy na inne cele. Pieniądze z tego można uzyskać z całej tej bezproduktywnej pracy sprawdzającej dochód rodziny w przeliczeniu na osobę, to są naprawdę ogromne kwoty, które niczemu nie służą.
Najlepszą opcją dla Polski są rodziny z 2-4 dzieci, którzy interesują się rozwojem dzieci i dają dobry przykład. 
Ta propozycja jest skierowana do planistów programu PiS-u. Moim zdaniem spotka się ona z większym poparciem społeczeństwa.

Na moim blogu "MATRIX — przebudzanie" znajdują się pliki z ulotkami w formacie PDF wspomagające prezydenturę Andrzeja Dudy i kampanię parlamentarną PiS-u Jarosława Kaczyńskiego, z koalicją. Proszę o polecanie znajomym tego linku, im nas więcej się zaangażuje, tym szybciej zakończymy niszczenie Polski. Link pod spodem;
http://naszeblogi.pl/54142-mat...

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika mada

14-06-2015 [11:28] - mada | Link:

A co z dziećmi z małych gospodarstw rolnych.

Obrazek użytkownika Gniewko

14-06-2015 [13:29] - Gniewko | Link:

Rolnicy też płacą podatki i też mogą dostać ulgi podatkowe. Do tego jest jeszcze Pomoc Socjalna, która by się zajmowała nietypowymi sprawami.

Obrazek użytkownika Jabe

14-06-2015 [14:56] - Jabe | Link:

Czyli typowymi sprawami zajmować się będzie Pomoc Społeczna, a nietypowymi Pomoc Socjalna. Urzędnik będzie chodził od domu do domu i sprawdzał, czy pieniądze są wydawane na dzieci. Rodzice mogą też pisać cotygodniowe raporty. He?

Obrazek użytkownika Gniewko

14-06-2015 [15:32] - Gniewko | Link:

Lepiej tak niż znaleźć w beczkach zwłoki dzieci, jak 8 czy 9 lat temu w Łodzi na ulicy Radwańskiej a rodzice nadal pobierali zasiłek rodzinny i przepijali. Przyczepianie się do nazwy nie jest na miejscu OPS tak to się chyba zwie.

Obrazek użytkownika Jabe

14-06-2015 [23:41] - Jabe | Link:

Jak się czyni z posiadania dzieci źródło zarobku, nie dziwota, że paru psychopatów skorzysta. To jest co do zasady złe. Państwo nie powinno być dobrym wujkiem, bo nie ma własnych dochodów. Polityk, który się bierze za organizowanie pomocy, nie ze swojego daje. Ludzi powinno być stać na dzieci nawet bez ulg, jeśli się tak nie dzieje, to państwo jest źle zorganizowane. Oczywiście czepianie się nazwy było złośliwostką z mojej strony. Przepraszam.

Obrazek użytkownika Gniewko

15-06-2015 [11:18] - Gniewko | Link:

Chodzi o to, żeby wyeliminować patologie, a jednocześnie pomagać przede wszystkim dzieciom. Nie bez znaczenia jest także kryzys demograficzny. To jest inny sposób wykonania obiecanej pomocy rodzinom z dziećmi.

Obrazek użytkownika TKJ

14-06-2015 [13:46] - TKJ | Link:

Nie rozumiem? Czy chodzi o KRUS? Płacony w wysokości 1/5 właściciela jednoosobowej firmy bo o pracownikach najemnych nie wspomnę!? Brak podatku dochodowego w ogóle [bo nie ma książki! A może o wchodzącą od 01.01.2016 nowość - sprzedaży produktów przetworzonych w gospodarstwie opodatkowaną w wysokości 2% bez paragonów, faktur.....[ MAGIA możliwa tylko dzięki PSL] ?????? W wysokości jedynie 150.000,- ROCZNIE. UWAGA ALE EURO [ca 5tyś miesięcznie od której zapłaci się 100zł Podatku i zero ZUS]!!!!!! Najpierw niech rolnicy rozliczają się w US jak każda jednoosobowa 'firma'! Potem porozmawiamy o ulgach. Uczciwym sposobem będzie liczenie dochodu całej RODZINY a nie pracownika. Wtedy dwoje bezdzietnych zapłaci podatek a dwoje z czwórką dzieci dostanie zwrot nadpłaty VAT na ubrania dziecięce!!!!!!

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

14-06-2015 [13:54] - NASZ_HENRY | Link:

Jeszcze prościej można! PODATEK płacony od wielkości rodziny ;-)

Obrazek użytkownika Gniewko

14-06-2015 [15:26] - Gniewko | Link:

O to mi właśnie chodzi rodzice +3 dzieci razem 5 osób razy kwota wolna i wychodzi Kwota Wolna od Podatku dla rodziny.

Obrazek użytkownika ExWroclawianin

14-06-2015 [23:30] - ExWroclawianin | Link:

Nie zgadzam się także z nagminnym preferowaniem rodzin wielodzietnych, które w dużej mierze są rodzinami patologicznymi i przyznane im zasiłki przeznaczają na alkohol zamiast na dzieci. Czy chcemy doprowadzić do degradacji polskiego społeczeństwa ???

Masz jakies dowody? No naprawde NIE ZAUFASZ PiS-owi i jego urzednikom ze sprawdza kazdy przypadek i napewno nie dopuszcza aby cwaniacy zaczeli BEZKARNIE DOIC PANSTWO, chyba to jest oczywiste. Mysle ze pan Mariusz Kaminski wroci do CBA a i inne sluzby w koncu po oczyszczeniu wezma sie za SOLIDNA PRACE.

Nie dajmy sie az tak oglupiac i manipulowac....

To mi wyglada na zwykly belkot, bo jak mozna krytykowac PiS w momencie kiedy ONI JESZCZE NIE RZADZA. To jakas paranoja albo kabaret.

Ogolna ocena tego artykuliku bardzo slabiutka, no moze 10/100

Dlaczego nikt nie widzi zalet programu naprawy Polski PiS-u tylko wklada kij w szprychy....no nie moge pojac Gniewko!

Czy wy wszyscy musicie miec wszystko naprawione w 100% jeszcze przed wyborami????

Rece mi opadaja jak czytam takie marne teksty......

Obrazek użytkownika Gniewko

15-06-2015 [10:57] - Gniewko | Link:

Przede wszystkim gdzie tu Pan widzi jakiś atak na PiS, to jest propozycja, którą właśnie może wykorzystać PiS. Poza tym uważam, że największą wadą jakiekolwiek grupy jest kurczowo trzymanie się jakiś ogranych sloganów i nieczerpanie pomysłów od innych. A co do oceny mojego artykułu to każdy może mieć swoje zdanie, dla mnie to był krótki wpis, który napisałem w ciągu 10 minut.