Chcesz pokoju szykuj się do wojny

Wszystkie podejrzane ruchy POpaprańców wskazują, że są rozważane jakieś posunięcia antydemokratyczne jak zamach stanu, oczywiście nie twierdzę, że przygotowania są w toku, ale strzeżonego Pan Bóg strzeże. Tylko zdecydowana postawa opozycji i przygotowanie się na taką ewentualność może ich zniechęcić.
 Zmiany w Trybunale Konstytucyjnym, zawieszenie mandatu eurodeputowanego Andrzejowi Dudzie, nieobecność Komorowskiego i Sikorskiego na uroczystości wręczenia zaświadczenia o wyborze na prezydenta RP, wspieranie przez Gazetę Wyborczą szaleńca, który grozi Andrzejowi Dudzie;
http://niezalezna.pl/67506-wku...
   Ta banda jest zdolna do wszystkiego i nie można jej lekceważyć tylko odpowiednie przygotowanie się przed taką możliwością, która im uzmysłowi, że ich zamysł nie może się powieść powstrzyma ich przed tym.
 Przede wszystkim Andrzej Duda nie może polegać na pracownikach BOR szkolonych przez byłych pracowników SB i powinien mieć ochronę złożoną z zaufanych ludzi. To samo dotyczy Jarosława Kaczyńskiego. Opozycja powinna być przygotowana na wszystko i gotowa do obrony demokracji za wszelką cenę.
 
Na moim blogu "MATRIX — przebudzanie" znajdują się pliki z ulotkami w formacie PDF wspomagające prezydenturę Andrzeja Dudy i kampanię parlamentarną PiS-u Jarosława Kaczyńskiego, z koalicją. Proszę o polecanie znajomym tego linku, im nas więcej się zaangażuje, tym szybciej zakończymy niszczenie Polski. Link pod spodem;
http://naszeblogi.pl/54142-mat...
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

07-06-2015 [15:17] - NASZ_HENRY | Link:

W tej PO to same chamy, chuligany i hejterzy ;-)

Obrazek użytkownika Gniewko

08-06-2015 [10:58] - Gniewko | Link:

Teraz można tak powiedzieć, bo żaden porządny już się nie ustał w tym szambie.