DOCHÓD WOLNY OD PODATKU a ROZWÓJ KRAJU.

Andrzej Duda zaproponował zwiększenie kwoty wolnej od podatku z 3091 zł do 8000 zł. Jest to bardzo dobre rozwiązanie, które pobudzi rozwój gospodarczy Polski.

1. Ludzie mając więcej pieniędzy, kupują więcej towarów a szczególnie ci ludzie co ich i tak mieli najmniej.

2. Wydają je w kraju i przy zakupie płacą podatek VAT, który zasila budżet.

3. Łatwiej jest prowadzić drobną przedsiębiorczość, przez co diametralnie zwiększa się zatrudnienie.

4. Zwiększając zatrudnienie w usługach i drobnej przedsiębiorczości odciąża się system emerytalny, ponieważ ci ludzie zakładając własny biznes płacą składki emerytalne.

Można by mnożyć korzyści, jest ich sporo dlatego kraje o wysokim stopniu rozwoju, zwiększają kwotę wolną od podatku każdego roku.

Ja osobiście mieszkam w Wielkiej Brytanii i w tym roku podatkowym mogłem zarobić 10 000 funtów, nie płacąc żadnego podatku, a w tym roku będzie to kwota 10 600 funtów. Ludzie tutaj prowadzą własne małe biznesy i żyje im się dobrze, kraj się rozwija, mają najwyższy przyrost naturalny w Europie tylko brać przykład.

 
Na moim blogu "MATRIX — przebudzanie" znajdują się pliki z ulotkami w formacie PDF wspomagające prezydenturę Andrzeja Dudy i kampanię parlamentarną PiS-u Jarosława Kaczyńskiego, z koalicją. Proszę o polecanie znajomym tego linku, im nas więcej się zaangażuje, tym szybciej zakończymy niszczenie Polski. Link pod spodem;
http://naszeblogi.pl/54142-mat...

Andrzej Duda - Kwota wolna od podatku

 

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

25-04-2015 [17:24] - NASZ_HENRY | Link:

Lichwiarze od swoich kontrybucję z umiarem sciągają to i kwota wolna może być wyższa ;-)

Obrazek użytkownika Gniewko

25-04-2015 [18:09] - Gniewko | Link:

Mam nadzieje, że to tylko by był początek i kwota wolna od podatku byłaby podnoszona corocznie.

Obrazek użytkownika manko1492

25-04-2015 [22:30] - manko1492 | Link:

Panie Duda więcej jaj. Nie osiem tysięcy bo to jest żart. Minimum trzydzieści tysięcy. Albo Pan chce wygrać wybory albo nie. Liczyłem, że zagłosuję na człowieka, który chce wygrać wybory, a nie wziąć udział w wyborach. Różnica miedzy 3 a 8 to żadna różnica!!!

Obrazek użytkownika Gniewko

25-04-2015 [23:23] - Gniewko | Link:

A może 100 milionów, już taki był, co obiecywał gruszki na wierzbie i co z tego wyszło? Jak się obiecuje, to się dotrzymuje. Człowiek honoru obiecuje tylko to, co może dotrzymać Panie manko. Już była taka POpaprana partia co obiecywała ludziom, że będą powroty do Polski a są wyjazdy na zachód za pracą, bo tu się nie da żyć.

Obrazek użytkownika MarkD

26-04-2015 [10:24] - MarkD | Link:

Szanowny Autorze,
A czy przyszło Panu na myśl by zlikwidować podatek dochodowy?
Doszedł by 5 punkt. Kolosalne oszczędności na biurokracji skarbowo-podatkowej! 3/4 do przyzwoitej roboty.
Pozdr.