PODZIĘKOWANIA od Komorowskiego i jego bandy POpapaprańców.

Komorowskiego POdziękowania. Każdy, kto tylko może i ma jakieś możliwości powinien rozsyłać mejlami takie linki, z opisem gdzie się tylko da, żeby otworzyć oczy ogłupionym ludziom przez nachalna propagandę, która robi wodę z mózgu lemingom. Jak utracą poparcie lemingów, to nie będą mieli nikogo, kto pomoże im fałszować wybory. Ci ludzie obudzeni z letargu, w który wprowadziła ich, ta nachalna propaganda zrozumieją że, Polska nie jest w najlepszym okresie rozwoju tylko w najgorszym i zmierza do kompletnej zapaści. Z sojuszników przekształcą się w najzacieklejszych przeciwników.
http://kwejk.pl/obrazek/230207...
http://kwejk.pl/obrazek/230273...

Na moim blogu "MATRIX — przebudzanie" znajdują się pliki z ulotkami w formacie PDF wspomagające prezydenturę Andrzeja Dudy i kampanię parlamentarną PiS-u Jarosława Kaczyńskiego, z koalicją. Proszę o polecanie znajomym tego linku, im nas więcej się zaangażuje, tym szybciej zakończymy niszczenie Polski. Link pod spodem;
http://naszeblogi.pl/54142-mat...
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

18-04-2015 [15:55] - NASZ_HENRY | Link:

Jednego bata
Za % VATa ;-)

Obrazek użytkownika Gniewko

18-04-2015 [20:47] - Gniewko | Link:

Oglądałem. Powinien dostać jednego bata za jednego VAT-a od każdego polaka.