Bożena Dykiel w TVP 1-Komorowski i PO grabi nas!!!

Nareszcie system się sypie. Ludzie przestali się bać i zaczęli mówić prawdę. Jeśli dobrze się przyłożymy do pracy, to POpaprańcy z PoSLugusami pod naciskiem społecznym będą musieli oddać władzę jeszcze przed jesiennymi wyborami i będzie można utworzyć rząd techniczny, który powstrzyma niszczenie Polski. Oczywiście Andrzej Duda wygra bez problemu nawet w pierwszej turze albo będzie tak ja to opisałem w moim wpisie „Z ostatniej chwili-Zaginięcie Komoruskiego!!!".

http://vod.tvp.pl/audycje/rozr...

Pomóżmy!!!

Na moim blogu "MATRIX — przebudzanie" znajdują się pliki z ulotkami w formacie PDF wspomagające prezydenturę Andrzeja Dudy i kampanię parlamentarną PiS-u Jarosława Kaczyńskiego, z koalicją. Proszę o polecanie znajomym tego linku, im nas więcej się zaangażuje, tym szybciej zakończymy niszczenie Polski. Link pod spodem;
http://naszeblogi.pl/54142-mat...

Ryby, żaby i raki - Krystyna Sienkiewicz
Jacek Kaczmarski - Mury

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

17-04-2015 [09:09] - NASZ_HENRY | Link:

TVP zmienia front! Braun za Brauna ;-)

Obrazek użytkownika Gniewko

17-04-2015 [14:28] - Gniewko | Link:

Niektórzy przestają się obawiać obecnej dyktatury, bo widzą, że nadchodzi zmiana, a niektórzy zmieniają front, żeby się przypodobać-takie kameleony. Sam nie oglądam Gadzinowej telewizji, tylko TV Republika i Brytyjską telewizję, żeby się nie denerwować. Link do tego programu przesłał mi syn, który jest w Polsce.

Obrazek użytkownika Józef Darski

17-04-2015 [14:46] - Józef Darski | Link:

Niektórzy dostali rozkaz: wiecie, teraz partia potrzebuje krytyki. Tak toczno uże bieżu ispołnit żełanije Wasze Błagorodije.

Komorowski paszoł won! Da zdrastwujet Schetyna nowyj gienieralnyj siekrietar naszoj partii!

Obrazek użytkownika Gniewko

17-04-2015 [21:14] - Gniewko | Link:

Może i tak, ale jak dalej się będzie uświadamiać społeczeństwu, kim naprawdę oni, czyli Komorowski i ta cała reszta POpaprańców są, to im to w niczym nie pomoże. Nie da się zaproponować następnego pierwszego sekretarza. To nie te czasy i do tego jest PiS i Andrzej Duda.