Rosyjski występ naUJ w rocznicę spalenia Krakowa bez widzów?

   31 marca br. przypada 774 rocznica spalenia Krakowa podczas najazdu mongolskiego. Zapewne dlatego w tym dniu na Uniwersytecie Jagiellońskim zaplanowano występ przedstawiciela hord ze wschodu.
  Akurat teraz, na parę dni przed planowana imprezą, na stronie UJ pojawił się taki oto komunikat, opublikowany zresztą, żeby było ciekawiej, przez pana - nomen omen - Kopiejkę:

Z ostatniej chwili: Wykład został odwołany, jak obwieścił na stronie UJ, tym razem nie pan Kopiejka, ale... pan Wspaniały.


 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika gośćXXI

27-03-2015 [14:10] - gośćXXI | Link:

„Informujemy, ze 26 marca został wyczerpany limit (…)
Data publikacji:25.03.2015” :)
Nie pierwszy to i nie ostatni efekt jet lagu na UJ. Chociaż Wschód niby nie tak odległy...

Obrazek użytkownika Chatar Leon

27-03-2015 [14:48] - Chatar Leon | Link:

No ale to przecież pan Kopiejka...)))

Obrazek użytkownika gośćXXI

27-03-2015 [15:10] - gośćXXI | Link:

Kopiejka tu, Kopiejka tam...

Obrazek użytkownika Valdi

27-03-2015 [19:52] - Valdi | Link:

Oj Krakuski cwane ....
Vizhy Vas na skvoź ...

Rentgenov