Masoneria w Kościele

Masoneria w Kościele. Coraz więcej się o niej słyszy i już jednak wie. Że jest, poczynając od Watykanu. Z pewnością – na 99,9 procent!

Najnowszy przykład? Sprawa księdza Kneblewskiego z parafii Sacré-Cœur. Jego rzekoma niesubordynacja wobec zalecanego przez biskupa trwania w poprawnościowej bogobojności. Między innymi zarzut, że za dużo odprawia mszy w rycie trydenckim. Czyli – ależ ten polski w swej fonetyce skojarzeniowy! – że nie chce być trendy (za komuny w matuszce-partii powiadano do swoich: "wicie-rozumiecie, taki trynd, towarzyszu, teraz obowiązuje..."; ot dygresja z innej parafii). W macierzystej ks. Kneblewskiego biskupowi przeszkadza powrót proboszcza do tradycji – msza rzymska po łacinie. Że jej w bydgoskiej świątyni za dużo. Tak kłamać, biskupie Tyrawa, na Boga! Na kilkanaście obrzędów tygodniowo w kościele szykanowanego administracyjnie proboszcza są tylko 2 (słownie: dwa) trydenckie, przodem do ołtarza, tyłem do ludzi – w niedzielę i piątek. Harmonogram oficjalny wisi jak byk w kruchcie. I w sieci. Wszyscy mogą to sprawdzić, a sufragan nie. Zawierza donosicielom, judzicielom (od jude), afirmuje łgarstwa, stawia pieczęcie na dokumentach, gdzie są owe draństwa implantowane.

Więc na 8 lat przed ustawową emeryturą marsz, niepoprawny, niemodernistyczny klecho, w odstawkę! Przymusowo na boczny tor. Mimo Żeś w sile wieku, pełnym zdrowiu i uwielbiany przez miejscową społeczność jako mądry duszpasterz i świetny gospodarz.

"Oświadczenie ks. Prałata Romana Kneblewskiego w sprawie swojego odwołania z urzędu proboszcza parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Bydgoszczy".

Naraził się, bo stanął po stronie narodowców. Bo za mocno obchodziły Go sprawy Polskie.

Czerscy wespół z wiertniczą nagonkę na niego prowadzili od lat. Bo to odważny, niezłomny patriota. Co się z czymś takim w dodatku obnosi!

Zwłaszcza bolała antypolonitów Jego współpraca z patriotycznym tygodnikiem "Polska Niepodległa", udzielanie często wywiadów temu czasopismu.

I w końcu, przy pomocy wierutnych kłamstw, pomówień i zakulisowych nacisków, doprowadzono (jakie ideologiczno-polityczne ukryte siły?) do bezprawnego odwołania proboszcza z bydgoskiego urzędu.

Oto ksiądz Kneblewski przed kamerą wraz z całą dokumentacją na piśmie, którą na końcu nagrania ujawnia.

Za zgodą hierarchii...
"– Po co tak?" – zapytacie Szanowni.
Ano że Masoneria w strukturach Kościoła górą! Lękajcie się inni!!!

Dla ułatwienia, z myślą o czytelnikach papierowego tygodnika "Głos" (Kanada, USA), odnotowuję tytuł dokumentu dostępnego na kanale YT, by można było szybko dotrzeć do źródła przy pomocy wyszukiwarki Google:
Oświadczenie w sprawie odwołania mnie z urzędu proboszcza: [Tuba Cordis 13 VI A.D. 2019]
wraz z odnośnikiem do filmiku, który udostępniam poniżej:
https://www.youtube.com/watch?...
 

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika xena2012

14-06-2019 [17:05] - xena2012 | Link:

Nie wiem czy jest masoneria w Kościele,czym tak naprawdę naraził się ks.Knelbewski ale dziwi mnie ,,stanowczość i surowość'' z jaką go traktuje hierarchia koscielna i łagodność oraz ,,wyrozumiałość'' w stosunku do niejakiego Sowy.Ten przebieraniec w koloratce znany z zamiłowanii do mocnych trunków ,dobrego żarcia i rynsztokowego stylu wypowiedzi.co moznaby jeszcze znieść ale ten bluzgający osobnik jest nadmiernie rozpolitykowany,a nawet nazywany rzecznikiem PO.Gdzież więc są głosy polityków,mediów a co najwazniejsze Koscioła tak gromko dotąd nawołujące by księza nie mieszali się do polityki?.Nie ma wśród hierarchów ani jednego odwaznego by egzekwować od niego nakaz posługi w konkretnym kościele nałożony przez abp Jędraszewskiego? Sowa ignorując nakaz przebywa w Warszawie i biega po mediach i zapewne po restauracjach a kościół jest ostatnim miejscem w którym mozna go spotkać.Ks.Kneblewski został odwołany z urzędu za patriotyzm ,a kiedy zostanie odwołany Sowa ?Jakie moralne prawo ma ten obrzydliwy klecha by politykować,kwestionować wyroki sądu (sprawa Arabskiego),wykazywac tak rażącą samowolę? Stoi ponad prawem kościelnym? 

Obrazek użytkownika Zygmunt Korus

15-06-2019 [11:57] - Zygmunt Korus | Link:

Najlepiej o "umoszczeniu się" masonerii w obecnych strukturach Kościoła pisze "Polonia Christiana" właśnie z Krakowa. Skoro Sowa dużo może, a Dziwisz redakcję PCh (nie)dziwi - to puzzle się same do kupy składają. Jeśli do tego dodać Krajskiego (choćby przytaczane przez niego "gołe" masońskie dokumenty zarejestrowanych oficjalnie lóż - peany na temat "naszego" Franciszka II) oraz wnikliwe komentarze Pająka - polska hierarchia wygląda tak jak wygląda. Owieczki, zamiast owczarków podhalańskich, mają mnóstwo wilków w stadzie. Zblatowanych z politycznymi antypolonitami. Dziś już dyskredytujące osoby, zajmujące się rzekomo teoriami spiskowymi, hasełko "Wszystkiemu winni masoni i cykliści", nie działa. Za dużo lekceważonego z tej lucyferycznej strony zła się potwierdziło.
Pozdrawiam.

Obrazek użytkownika Ludomir

15-06-2019 [20:35] - Ludomir | Link:

Od jakichś 300 lat wiadomo, że światem i Kościołem rządzą masoni, Żydzi i cykliści. Najwyższy czas zrobić z tym porządek!