Kilka ważnych postulatów !!!!!!

Dzisiejszy wpis na blogu chciałabym rozpocząć od polecenia Państwu audycji zatytułowanej "Homoterror w natarciu, kolejne ataki na księży i Kościół" z udziałem mojego ulubionego duchownego ks. Dariusza Oko. Plik dźwiękowy z zapisem wspomnianej audycji dostępny jest na stronie :

http://www.radiomaryja.pl/mult...

W trakcie audycji poruszony został temat debaty, która miała mieć miejsce tego samego dnia co audycja. Debata ta zatytułowana : Homoseksualizm a natura człowieka Jeden temat – dwa punkty widzenia, możliwa jest do odsłuchania i obejrzenia pod adresem :

https://www.youtube.com/watch?...

Tym, co mnie szczególnie poruszyło w trakcie audycji, był niemalże załamujący się głos księdza Oko, który nadmieniał, że w ostatnim czasie spotyka się coraz częściej z groźbami pozbawienia go życia.

Proszę Państwa, powiedzmy sobie szczerze - jeśli nadal będziemy pozwalali na zachowania noszące znamiona przestępstwa, nasz kraj popadnie w całkowita ruinę. Absolutnie nie można dozwolić na chuligańskie wybryki jakichś pomylonych smarkaczy lub starych i pospolitych morderców, którzy - myślę, że za namową określonych środowisk - pozwalają sobie na coraz bardziej bezczelne ataki na największe świętości w naszym kraju.

Katoliccy księża muszą zostać objęci szczególną ochroną prawną, a za próbę jakiegokolwiek ataku wymierzonego w ich stronę, sprawcom powinna grozić kara pozbawienia wolności w najwyższym dostępnym wymiarze.
(Być może należy pomyśleć nad zmianą kodeksu karnego i ustalenia kar 25 lat pozbawienia wolności dla sprawców napadów na księży i siostry zakonne).

Należałoby także zastanowić się nad zwolnieniem z jakiejkolwiek odpowiedzialności karnej dla osób postronnych broniących księży w razie ataku na nich, a także w wyniku tego ataku samodzielnie wymierzających sprawiedliwość wobec napastnika lub napastników.

Konieczna wydaje się kontrola państwa nad wszystkimi organizacjami pozarządowymi, szczególnie tymi zajmującymi się dziećmi i młodzieżą. Odcięcie podejrzanych organizacji od źródeł ich finansowania jest sprawą konieczną i naglącą. Jeśli na przeszkodzie tego kroku stanęłyby postanowienia umów międzynarodowych przyjętych przez Polskę, należy podjąć się wyważenia interesów, pamiętając, że dobro Polski wymaga wierności wobec NIEZMIENNYCH zasad towarzyszących rozwojowi naszego narodu od wielu dekad, wśród których naczelne miejsce zajmuje wiara religijna.

Być może powinniśmy skorzystać z doświadczeń innych krajów (nieraz wydawałoby się odmiennych od nas kulturowo i cywilizacyjnie). Mam na myśli Królestwo Arabii Saudyjskiej, gdzie do niedawna istniała instytucja policji religijnej, której zakres działania obejmował m.in. patrole uliczne.

Sprawą pilną jest także pozbawienie dewiantów oraz sprawców przestępstw na tle religijnym - wszelkich praw publicznych, z pozbawieniem praw wyborczych włącznie.

Trzeba też pomyśleć nad stworzeniem dodatkowego systemu więziennictwa nakierowanego na pozbawianie wolności wszelkiej maści demoralizatorów seksualnych oraz sprawców napadów na kapłanów, siostry zakonne, budynki sakralne, sprawców bezczeszczenia symboli religijnych.

Wszystkie te pomysły są całkowicie realne i MOŻLIWE do zrealizowania.

Warto przy tym zauważyć, że słynne hasło wygłaszane nieraz przez Jarosława Kaczyńskiego "Tolerancja dla homoseksualistów - tak, afirmacja - nie" jest całkowicie absurdalne i świadczy raczej o łatwowierności wobec różnych skrajnie lewackich środowisk i ich kłamliwych postulatów. Wydaje się, że mylne jest także utożsamianie różnych społecznych ruchów dewiantów z ideologią lewicową. Osobiście znam człowieka, który twierdzi, że jest zwolennikiem lewicy i jednocześnie uważa homoseksualistów za raka toczącego zdrową tkankę naszego społeczeństwa.

Proszę Państwa, Prawo i Sprawiedliwość już raz pokazało, że kiedy im na czymś zależy zdolni są do szybkich działań, przeprowadzania zmian legislacyjnych w przyspieszonym tempie, np. tych dotyczących Trybunału Konstytucyjnego. Ileż bardziej nagląca i ważniejsza do przeprowadzenia jest zmiana prawna tycząca się wzmożenia karalności dla przestępców seksualnych, przestępców dopuszczających się ataków na najbardziej cenione w Polsce wartości, publicznych demoralizatorów, osób występujących na ulicach w pochodach dewiantów z lgbt itd itp ?????

Czy przedstawiciele polskiego rządu i członkowie partii rządzącej cierpią na nagły zanik weny twórczej w sprawie natychmiastowego przywrócenia porządku publicznego ?

------

Cytaty z przedwojennych książek religijnych zostaną opublikowane w osobnym wpisie, który postaram się napisać jeszcze w dniu dzisiejszym.

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika xena2012

14-06-2019 [22:27] - xena2012 | Link:

Doprawdy widzi Pani jedynie absurdalność w stwierdzeniu J.Kaczyńskiego-,,tolerancja dla homoseksualizmu -tak afirmacja -nie''?Co w takim razie Pani proponuje? Chodzenie po domach by tropić homoseksualistów,organizowanie patroli religijnych w poszukiwaniu dewiantów?Czy Pani naprawdę uważa ,że rząd i działacze PiS-u mają tylko ten jeden obowiązek do realizacji? Kto w takim razie ma zająć się gospodarką,finansami,polityka socjalną, międzynarodową,a może uważa je Pani za sprawy mało ważne?Trzeba się niestety zastanowić pisząc o zaniku weny twórczej rządu w sytuacji rozżartej i bez ustanku atakującej opozycji na ile jest możliwe załatwianie istniejących problemów.