2 miesionce jazdy z gurki czyli prezydęt zlatywa na duł

   "Bo jest szansa jazdy z górki, w kierunku Krakowa, Warszawy, by zakończyć wielką podróż przez Polskę nad morzem 8 maja na Westerplatte." - to jeden z dzisiejszych błyskotliwych cytatów.
   A zatem, im dalej w kampanii, tym lot (czy może raczej - jak sam zainteresowany z wdziękiem to wyraził - zjazd) ożeła-morzeła coraz niższy.
   Przy okazji, warto też zwrócić uwagę, że powyższa wypowiedź ucina chyba ostatecznie wszelkie spekulacje co do charakteru planowanych uroczystości 8 maja na Westerplatte (niektórzy życzliwi twierdzili, że uroczystości nic wspólnego z kampanią wyborczą nie mają).

   /O tym, jak ożeł-morzeł wzbijał się w niebo (a gazeta.pl pisała, że się nie wzbijał), pisałem w poprzednim wpisie./

*  *  *

Poniżej film z youtube.com z fragmentem imprezy rozrywkowej w Nowym Targu.

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika manko1492

08-03-2015 [20:29] - manko1492 | Link:

A te to myjo z anko nogi czy nie myjo?

Obrazek użytkownika JacBiel

08-03-2015 [23:39] - JacBiel | Link:

Nie wiadomo, bo włazi do wyra w gumiokach.

Obrazek użytkownika Baco-Goral

08-03-2015 [21:15] - Baco-Goral | Link:

Lon.
Lon to krucafuks musi byc jakisik POlomaniec.
Cosik cheba mu sie w mozgu POlomalo.
Za co sie wezmie to mu sie w rynkach lomie.
Cheba mo rynce gownami POsmarowane
Nawet sie nie nadaje na lostrewke.
Spolic dziada z POsranymi rynkami w Maju ,a popiol po nim wyzucic do gnoja.Hej !