Przejdź do treści
Strona główna

menu-top1

  • Blogerzy
  • Komentarze
User account menu
  • Moje wpisy
  • Zaloguj

Żadnej gafy Komorowskiego nie było! Film-dowód na Gazeta.pl

chatar Leon, 06.03.2015
Uwaga! Osoby mogące ponieść ewentualne poważniejsze konsekwencje zdrowotne w wyniku ataku śmiechu bardzo proszę o powstrzymanie się od oglądania poniższego materiału.
RZECZ O TYM, JAK MEDIA GŁÓWNEGO NURTU TRAKTUJĄ SWOICH ODBIORCÓW
CZYLI
JAK PORTAL GAZETA.PL PRZEDSTAWIŁ PRZEKONUJĄCE, TWARDE DOWODY NA TO, ŻE
ZARZUTY WOBEC GŁOWY PAŃSTWA PODCZAS WIZYTY W JAPONII TO INSYNUACJE WYSSANE Z PALCA
Życzę miłej zabawy!

 
Tytuł na portalu Gazeta.pl: Wpadka, której nie było? Słowa "Chodź, szogunie" to był żart, a Komorowski wcale nie stanął na miejscu marszałka Japonii
Link do materiału tutaj (nie wiem ile tam jeszcze powisi, więc zamieszczam print screeny).

Gazeta.pl na dowód swoich tez zamieściła film (którego źródłem jest TVN24). Nie widać, by prezydent zachowywał się w jakiś szczególnie dziwny sposób (żart z szogunem można przecież wybaczyć), a w szczególności by wychodził na jakieś krzesło (co sugerowały media wobec głowy państwa nienawistne).
Jeżeli pod zamieszczonym linkiem film jeszcze się znajduje, warto go sobie obejrzeć w całości. Jeżeli nie, proszę po prostu obejrzeć zamieszczone print screeny.
Zwróćmy uwagę:
1. W 10 sekundzie filmu Bronisław Komorowski oraz towarzyszące mu osoby znajdują się dobre trzy metry od mównicy i fotela marszałka japońskiego parlamentu.


2. Na tym samym filmie sekundę później (11 sekunda filmu) Bronisław Komorowski wraz z towarzyszącymi mu osobami znajduje się już między fotelem marszałka a mównicą. Jedna z osób, które znajdowały się wyraźnie za prezydentem, zdążyła go nawet wyprzedzić i odwrócić się.

  * * * A teraz uwaga. Poniżej znajduje się film, zamieszczony na serwisie youtube.com, pokazujący tego samego Komorowskiego w tym samym japońskim parlamencie. Proszę obejrzeć sobie tę samą sytuację, która została opisana powyżej. I porównać. To, co na filmie zamieszczonym na gazeta.pl trwało sekundę, na poniższym filmie trwa aż 11 sekund. No i jakby to powiedzieć... ma tutaj miejsce nieco więcej interesujących wydarzeń... (rzecz dzieje się pomiędzy sekundami 13 a 24).
  • Zaloguj lub zarejestruj się aby dodawać komentarze
  • Odsłony: 9574
Domyślny avatar

Secesh

06.03.2015 03:34

Wg mnie, Komorowski wlazł na jakis podest stojący przy mównicy. Fotel marszałka znajduje się z tyłu o jeden poziom wyżej, za którym jeszcze wyżej jest fotel cesarza. Gdyby to było fotelem marszałka, to gdzie jest mównica?
NASZ_HENRY

NASZ_HENRY

06.03.2015 14:22

POtomkowie tych co pili z nocników i srali do fortepianów uważają, że prezydent nie zrobił nic niestosownego ;-)
chatar Leon
Nazwa bloga:
z Europy Środkowej

Statystyka blogera

Liczba wpisów: 462
Liczba wyświetleń: 1,976,625
Liczba komentarzy: 2,357

Ostatnie wpisy blogera

  • Owczy pęd ze zwracaniem polskich odznaczeń na Ukrainie dobiegł do ściany! Polski order jest be ale order od Putina jest cacy
  • Mądry Żyd o swołoczy mającej się za "polską inteligencję"
  • Jak bezczelny szachraj Schudrich mataczył w śledztwie

Moje ostatnie komentarze

  • Powoli przestaję czytać Nasze Blogi (nie mówiąc o pisaniu), bo zaczynają być coraz bardziej żenujące.Ale spojrzałem na tą totalną żenadę w wykonaniu blogera podpisującego się "Kaczysta".I zadaję…
  • Kim jest pan Mateusz?To proste. To jest geniusz, dzięki któremu PiS pozbyło się około jednej czwartej swoich wyborców.
  • Kolejny "sukces" Morawieckiego to ustawa otwierająca drogę do tworzenia "stref czystego transportu". Morawiecki realizował zresztą generalne to samo co Tusk, a jedyna różnica polegała na tym, że…

Najpopularniejsze wpisy blogera

  • "Banderowcy" atakując Żydów nagle przechodzą na rosyjski...
  • Antypolskie marsze w Budapeszcie! Roszczenia Węgier wobec RP
  • Leśne korytarze Rosjan. Skąd Codzienna wzięła te brednie…

Ostatnio komentowane

  • Alina@Warszawa, Ukraińcy oddają Ordery Orła Białego, ale miliardów euro za wybudowanie we Lwowie dużego obiektu technicznego zapłacić polskiej firmie nie chcą: SKANDAL! Polska firma oszukana na UKRAINIE.…
  • Mirek Skalski, "Kolega konfiarz tak??" - Generalnie jestem apartyjny. Z pewną sympatią do partii pana Brauna. No ale do wyborów jest jeszcze trochę. Poza tym co znaczy to pejoratywne określenie "konfiarz"? Do pana…
  • spike, PO nabroiło :))))))))) Kolega konfiarz tak??

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2008 - 2026, naszeblogi.pl

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | tvrepublika.pl | albicla.com

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się tu. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek. | Polityka Prywatności

Footer

  • Kontakt
  • Nasze zasady
  • Ciasteczka "cookies"
  • Polityka prywatności