Żadnej gafy Komorowskiego nie było! Film-dowód na Gazeta.pl

Uwaga! Osoby mogące ponieść ewentualne poważniejsze konsekwencje zdrowotne w wyniku ataku śmiechu bardzo proszę o powstrzymanie się od oglądania poniższego materiału.

RZECZ O TYM, JAK MEDIA GŁÓWNEGO NURTU TRAKTUJĄ SWOICH ODBIORCÓW
CZYLI
JAK PORTAL GAZETA.PL PRZEDSTAWIŁ PRZEKONUJĄCE, TWARDE DOWODY NA TO, ŻE
ZARZUTY WOBEC GŁOWY PAŃSTWA PODCZAS WIZYTY W JAPONII TO INSYNUACJE WYSSANE Z PALCA
Życzę miłej zabawy!

 

Tytuł na portalu Gazeta.pl: Wpadka, której nie było? Słowa "Chodź, szogunie" to był żart, a Komorowski wcale nie stanął na miejscu marszałka Japonii
Link do materiału tutaj (nie wiem ile tam jeszcze powisi, więc zamieszczam print screeny).

Gazeta.pl na dowód swoich tez zamieściła film (którego źródłem jest TVN24). Nie widać, by prezydent zachowywał się w jakiś szczególnie dziwny sposób (żart z szogunem można przecież wybaczyć), a w szczególności by wychodził na jakieś krzesło (co sugerowały media wobec głowy państwa nienawistne).
Jeżeli pod zamieszczonym linkiem film jeszcze się znajduje, warto go sobie obejrzeć w całości. Jeżeli nie, proszę po prostu obejrzeć zamieszczone print screeny.

Zwróćmy uwagę:
1. W 10 sekundzie filmu Bronisław Komorowski oraz towarzyszące mu osoby znajdują się dobre trzy metry od mównicy i fotela marszałka japońskiego parlamentu.

2. Na tym samym filmie sekundę później (11 sekunda filmu) Bronisław Komorowski wraz z towarzyszącymi mu osobami znajduje się już między fotelem marszałka a mównicą. Jedna z osób, które znajdowały się wyraźnie za prezydentem, zdążyła go nawet wyprzedzić i odwrócić się.

 

* * *

A teraz uwaga. Poniżej znajduje się film, zamieszczony na serwisie youtube.com, pokazujący tego samego Komorowskiego w tym samym japońskim parlamencie. Proszę obejrzeć sobie tę samą sytuację, która została opisana powyżej. I porównać. To, co na filmie zamieszczonym na gazeta.pl trwało sekundę, na poniższym filmie trwa aż 11 sekund. No i jakby to powiedzieć... ma tutaj miejsce nieco więcej interesujących wydarzeń... (rzecz dzieje się pomiędzy sekundami 13 a 24).

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Secesh

06-03-2015 [03:34] - Secesh | Link:

Wg mnie, Komorowski wlazł na jakis podest stojący przy mównicy. Fotel marszałka znajduje się z tyłu o jeden poziom wyżej, za którym jeszcze wyżej jest fotel cesarza. Gdyby to było fotelem marszałka, to gdzie jest mównica?

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

06-03-2015 [14:22] - NASZ_HENRY | Link:

POtomkowie tych co pili z nocników i srali do fortepianów uważają, że prezydent nie zrobił nic niestosownego ;-)