Rzeuska: rządzą nami obcy

Po obejrzeniu tego materiału jedyne, co przychodzi do głowy, to niech Matka Boska ma nas w swojej opiece!

Ewa Rzeuska jest prawnikiem, który z racji pełnionych funkcji dużo wie i jest w posiadaniu wstrząsających dokumentów, które prezentuje przed kamerą Mediów Narodowych. Omawia je ponadto językiem zrozumiałym, otwarcie, ze swadą i bez ogródek.

Wyłania się z tego obraz niedawnej/obecnej Polski porażający: totalna niemożność każdej władzy, z jaką od dziesięcioleci mamy do czynienia; stale tej samej – obcej nam – od lat. Dotyczy to także PiS-u.

Okradanie Polaków za przyzwoleniem rządzących, panoszenie się nad Wisłą wszelkiej, wrogiej nam zagranicy, zapaść gospodarcza z premedytacją zaplanowana i prowadzona ku zagładzie państwa i narodu. Przejmowanie ziemi, kopalin, przemysłu i rynku, równocześnie z wyniszczaniem populacji – przez różnych rozpanoszonych obcych, kawałek po kawałku, na zasadzie krojenia salami.

Szczególnie szokujące są fakty i spostrzeżenia na temat rzekomych naszych sojuszników: tkwimy w ustroju totalnej ściemy, a tak naprawdę krok po kroku, stopień po stopniu następuje "gotowanie żaby". Żmijowe plemię złożone z pasoży(d)ów, często z zaplecza (padają dwa takie "słowiańskie" nazwiska) wysysa z nas krew – a co dopiero będzie...?!!!

Autorka wystąpienia przed kamerą apeluje o mobilizację społeczną, by się ratować, choć obraz, jaki się wyłania z jej wywodu, wydaje się beznadziejny. Na koniec mówi, że pokłada nadzieję w Ruchu Narodowym. Jak wielu z nas, bo sam do takich należę. Czy to jest jednak – takie przebudzenie się Polaków, zatroskanych o Ojczyznę – jeszcze realne? Moim zdaniem – wątpię.

Sprawy destrukcji Rzeczpospolitej zdaje się zaszły za daleko. Wrogie Niemcy, Unia, rozpychanie się POLIN, żyrowane przez USA, na stołecznych stolcach decyzyjnych same szczurołapy, po to tylko, żeby nas wyprowadzać na manowce – konstatacje i wnioski płynące z wywodu gościa Mediów Narodowych to dramatyczny obraz kraju na drodze ku zapaści, to wypełnione konkretami bystrej obserwatorki życia gospodarczego i przemian ustrojowych larum, które winniśmy koniecznie wziąć sobie do serca.

Choć po obejrzeniu tego materiału, tak po prawdzie, niech Matka Boska ma nas w swej opiece!

Link dostępu (data wpisu):
https://www.youtube.com/watch?... (link is external)

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Czesław2

04-04-2019 [07:08] - Czesław2 | Link:

Sadząc po sondażach, 40% polaków jest za rozwaleniem polski, 25% nigdy nie trzeźwieje. Reszta nie wie, co się dzieje.

Obrazek użytkownika krystal

05-04-2019 [09:31] - krystal | Link:

Mam wrażenie, że Pański rozkład procentowy pokrywa się z rzeczywistym. Może te 40% pragnących rozwalenia Polski jest nieco zawyżone, chociaż, z drugiej strony, gdy porozglam się wśród moich dawnych znajomych, to okazuje się, że jesli w istocie nie byli oni Obcy, to w te pędy dla kariery wpisali sie/wpisują na listę folkspucybutów. Obraz skutecznie zaciemnia fakt, że Oni coraz częściej zaczynają grać role patriotów i chrześcijan, co daje jeszcze wiekszy efekt ogłupienia naiwnych. Zostaje juz, jak pokreśla p. Korus, jedynie Matka Boska, o ile zechce wspomóc naród, który na ogól tylko powierzchownie jest katolicki. Oddanie sie pod opieke Chrystusa Króla, błaganie o opiekę Matki Boskiej nic nie da, jesli ludzie za nic mają 10 Przykazań chociażby.