Gender – w mózgu blender

Mówimy tutaj o gniocie legislacyjnym, z którym trzeba koniecznie coś zrobić!!!
Wartościowy chrześcijański miesięcznik z Krakowa "Polonia Christiana" wypuścił bezpłatnie w obieg film dokumentalny własnej produkcji o podstępnych metodach rozbijania rodziny. W zajawce do obrazu czytamy m.in.:
"To bezkompromisowy i szczery dokument, który rozwiewa wszelkie wątpliwości na temat tak zwanej „konwencji przemocowej”. Konwencji, która w swej istocie jest niczym innym jak zwykłą mistyfikacją; konwencji forsowanej przez lobby LGTB; konwencji mającej na celu wprowadzenie przymusowego oswajania dzieci z transseksualizmem i innymi dewiacjami seksualnymi. Co więcej, pod płaszczykiem „ochrony praw kobiet”, konwencja ogranicza prawa rodziny i degeneruje polski system nauczania oraz otwarcie atakuje chrześcijaństwo, w którym widzi… czynnik generujący przemoc w rodzinie, pomijając takie aspekty jak choćby alkoholizm lub narkomania."

Przybliżmy sprawę. Konwencja Stambulska nazywana Konwencją Przemocową jest dokumentem silnie dyskutowanym przez wszystkie strony sceny politycznej. Dla jednych jest zbiorem przepisów niezbędnym do prowadzenia skutecznej walki z przemocą, dla innych czołowym narzędziem pędzącej przez Europę genderowej rewolucji.
Jakie niesie ze sobą zagrożenia? – pytają zwykli ludzie związani z parafialną Polską. Czy w ręku władzy o charakterze lewicowo-liberalnym (czy deklarującej się jako prawicowa, ale mimo tego kapitulanckiej wobec nacisku tzw. poprawności politycznej) Konwencja posłuży do przeprowadzenia obyczajowej rewolucji?

Chodzi tutaj o bulwersującą sprawę związaną także z obecnie rządzącymi naszym krajem, o czym przypominają autorzy filmu pt. „Konwencja Stambulska. Walka z przemocą czy walka z rodziną?”. W czym rzecz? Materiał jest emitowany za darmo, ale redakcja portalu PCH24.pl prosi "o jak najszersze udostępnianie tego dokumentu. Jeszcze nie jest za późno, aby wycofać konwencję, która stanowi realne zagrożenie dla fundamentów rodziny. Rząd PiS jeszcze przed wyborami obiecał wypowiedzenie konwencji gdy tylko wygra wybory – czas, aby politycy dotrzymali danego nam słowa."

Smrodliwe "bagno stambulskie" zostawili nam w spadku POprzednicy "POsrańcy", dlatego zapewne jeden z komentatorów o imieniu Arturo zaproponował dosadne hasło: "Gender-srender – w mózgu blender!"
Ale jest także i taki głos, Tadeusza, który pisze, że jest fatalniej niż myślimy: "Wypowiedzenie tej konwencji spotyka się z groźbą załatwienia Polski; że skończy gorzej jak Ukraina z natychmiastową wymagalnością długów i sprzeciwem większym niż przy ustawie o walce z antypolonizmem i odesłaniem sędziów na emeryturę...".

Uprawnione jest zatem pytanie, czy Dobra Zmiana to Tchórzliwa Zmiana?

Na portalu pod filmem umieszczono także przekierowanie do podpisywania oświadczeń woli w tej sprawie: Podpisz apel - zatrzymaj gender! [tutaj: https://zatrzymajgender.pl/ ]

Link do obrazu: https://www.youtube.com/watch?...

URL: https://youtu.be/jIpnZzEbxCQ

[Tekst ukazał się na łamach tygodnika na obczyźnie "Głos" nr 10 (06–12.03.2019 r.) Toronto / Nowy Jork ]

Istnieje możliwość prenumeraty czasopisma w wersji elektronicznej, oto komunikat redakcji:
Szanowni Państwo, którzy otrzymujecie GŁOS w formacie pdf przez internet w Polsce.
Uprzejmie proszę o wsparcie naszego wspólnego tygodnika “GŁOS”, wpłacając lub przelewając na podane niżej polskie konto kwotę 50 zł za całoroczną prenumeratę. Proszę wpłaty dokonywać na: Wiesław Magiera, PKO - Bank Polski, Oddział 13, 31-548 Kraków, Al. Pokoju 5. Nr rachunku: 42 1020 2906 0000 1702 0403 5648. Dziękuję. Umożliwi to wydawanie “GŁOS-u”, każdy “grosz” się liczy, jeśli mamy być niezależni i bez “sponsorów”, którzy zawsze dyktują warunki i profil pisma.
Wiesław Magiera – red. Naczelny.

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika xena2012

03-03-2019 [18:06] - xena2012 | Link:

Pyta Pan-Dobra Zmiana czy Tchórzliwa Zmiana?Może należałoby raczej okreslić jako Zmaiana Lawirująca,bo zmuszona do lawirowania pod wpływem nieustannego ostrzału.Czy tak trudno dostrzec,że nie da się w warunkach jakie stworzono PiS łatwo ustosunkowywać się do konwencji i nieustannych ataków czy przyjmować nowe ustawy,bo nawet nie da się efektywnie pracować.Pan naprawde tego nie widzi?W zasadzie wszystko co PiS robi jest złe,niepotrzebne albo za późno.Choćby sprawy z ostatnich dni,zbiegło ich sie tyle,której nadałby Pan priorytet? Ustawa stambulska,haniebne wypowiedzi Grossa w Newsweeku któremu w oskarżaniu PiS-u o antysemityzm równie haniebnie basuje Cimoszewicz,wtracanie się UE w wewnetrzne sprawy Polski,choćby ostatnio w sprawe przekopu Mierzei Wiślanej,nieustanne kłamstwa,poniżajace pomówienia,wymyślanie sytuacji które nigdy nie miały miejsca,tworzenie wokół Kaczyńskiego atmosfery nienawiści i wizerunku aferzysty.Nawet na NB bloger nazywa sprawę Srebrnej aferą Towergate. Która z tych spraw rozpatrywałby Pan gdyby przykładowo był w tak pogardzanej przez siebie Dobrej Zmianie zwłaszcza ,że każdy dzień przynosi jakies niemiłe niespodzianki?

Obrazek użytkownika ruisdael

04-03-2019 [08:05] - ruisdael | Link:

To trza było o tym jasno powiedzieć przed wyborami i ponadto nie puszyć się buńczucznym wypowiedziami a potem hyc do tyłu i głowa w piasek. To wk....a

Obrazek użytkownika krystal

04-03-2019 [11:21] - krystal | Link:

Tchórzliwa Zmiana?- chyba gorzej... Oznaki są widoczne już od przejęcia władzy- wrzask i szum, komisje do badania tej czy innej afery (podatnik płaci wynagrodzenia członkom komisji), relacje w TVP, ale nie ma żadnych konkluzji "uporczywych prac". Jedynie jęk, że "opozycja" przeszkadza i uniemozliwia; a jak podobno pojawiły sie jakieś nowe ustalenia , to nie ogłasza się ich, aby "nie bulwersować opinii publicznej"! Po pierwsze, żadnej opozycji nie ma -niestety,bo to kontroluje poczynania władzy- po drugie, czemu słuzy nagłasnianie ataków "opozycji", po trzecie, jesli ktoś podejmuje się rządzenia, to -w demokracji- musi się liczyć z tym, że opozycja będzie istnieć i będzie przeszkadzać.
Nawet prawdy historycznej Dobra Zmiana nie broni.

 

Obrazek użytkownika HenrykHenry

04-03-2019 [18:17] - HenrykHenry | Link:

Ten komentarz nie powinien sie tu ukazac nie ma on nic wspolnego z P.Korusem ... pomimo roznicy naszych pogladow . Komentarz ten wiec kasuje a jest on umieszczony na stronie K.Pasierbiewicza.

Obrazek użytkownika Dorota M

05-03-2019 [22:33] - Dorota M | Link:

Myślę, żę rząd oczekuje aktywności społecznej w przeciwstawieniu się przemocy genderowej wobec Polski. Dla tego bardzo ważne są wszelkie inicjatywy społeczne przeciwstawiania sie seksualizacji dzieci. Rząd musi mieć czym szrmować w UE. Na przykład kilkoma milionami podpisów Polaków, ządających wycofania sie z konwencji antyprzemocowej. Teraz jest dobry czas po głupocie, jaka rozpętał Trzaskowski, do podjecia na powazne tego tematu i doprowadzenia do mocnego stanowiska Polski w tej sprawie.