Wątpliwa wiarygodność PiS-u !

Jeśli ktoś łamie swoje słowo w najważniejszej swojej obietnicy wyborczej, która to obietnica sprawiła, że wygrał wybory, to nie ma prawa twierdzić, że jest wiarygodny. Taką obietnicą było to, że po wygraniu wyborów nie będzie przyjmował imigrantów i zamiast dotrzymać swojej obietnicy, zalał nasz kraj największą falą imigrantów w całej Europie. Podobno, dlatego że Naczelnik i jego Bankster ma wizję, że Polska dogoni zachód, przez sprowadzanie taniej siły roboczej. Jeśli ktoś ma wizję, to powinien udać się do psychiatry, a nie zmieniać bezpowrotnie swój kraj na podobieństwo zgniłego zachodu. Trzeba powstrzymać tych świrniętych wizjonerów, bo albo sami zniszczą Polskę, albo sprawią, że do władzy dojdą z powrotem POpaprańcy.

Nie taki diabeł straszny jak go malują - proponuję zapoznanie się z programem Ruchu Narodowego, bo bez silnej opozycji patriotycznej PiS będzie skręcał w stronę mitycznego centrum a tak naprawdę liberalno-lewicowym; https://ruchnarodowy.net/wp-co...

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

15-12-2018 [11:12] - zbieracz śmieci | Link:

 Facio ,widzisz coś a ponieważ żyjesz w zamkniętym świecie pełnym urojeń i natręctw a ubogie słownictwomi niewiedza nie pozwala zjawiska ani nazwać ani zdiagnozować .Ponieważ jak wyżj to wszystko co widzisz z założenia uważasz za złe a jak złe to PIS winien ! 
Facio ,ze szczerego serca ci radzę udaj się do miejsca gdzie prez półtora miesiąca był trzaskowski to może sobie pomożesz ,mo,że ale warto spróbować .Jemu nic nie dało ale nie należy tracić nadziei !

Obrazek użytkownika Gniewko

15-12-2018 [13:04] - Gniewko | Link:

@śmieciarzu opamiętaj się i nie obrażaj ludzi, bo tylko szkodzisz swoim mocodawcom. Posłuchaj Winnickiego i zobaczysz, że nie wszystko krytykuje, a jak nie znosisz żadnej krytyki, to przeprowadź się do Korei Północnej.

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

15-12-2018 [16:37] - zbieracz śmieci | Link:

Wujku "dobra rada" musisz coś z sobą zrobić bo długo nie pociągniesz ! Tobie się podoba winnicki a ja w innych klimatach operuję.

Obrazek użytkownika Gniewko

15-12-2018 [17:12] - Gniewko | Link:

@śmieciarzy jesteś jak ci stalinowcy, co to polskich patriotów nazywali „zaplutymi karłami reakcji”. to nie świadczy dobrze o PiS-ie, jeśli zatrudniają takie idywidum jak ty.

Obrazek użytkownika maks jamnicki

15-12-2018 [12:27] - maks jamnicki | Link:

Kochany Panie Gniewko. Ja wiem, że na jesieni wybory, ale litości. Szanuję młodzież narodową  ale to nie powód aby czytać 100 stron jednego z odłamów narodowców pod kierunkiem Winnickiego. Do tego w koalicji z prorosyjskim i lewicowym liberałem i  miłośnikiem Putina, Korwinem Mikke. Iluż to "napoleonów" takich jak Winnicki przemawiało z sejmowej ambony przez te lata.Taki "narodowy" Giertych kiedyś dużo  gadał i gdzie wylądował? Wysługuje się dziś układowi i liczy stan swojego konta.  A Kaczyński pomimo potężnych przeszkód uczciwie  trwa na swojej drodze i daj mu Bozia zdrowie, trochę jeszcze zdziała, nawet jeśli wolniej, na ile pozwala sytuacja.Też bym chciał szybciej i więcej, ale  gadanie, takie jak Winnickiego, to trochę za mało, energicznie pogadać każdy potrafi. Lubię młodzież narodową, ale poczekajmy jeszcze z 5 lat. Może się kiedyś znajdzie jakiś sensowny lider.    

Obrazek użytkownika Gniewko

15-12-2018 [13:13] - Gniewko | Link:

Jestem patriotą polskim, a nie partyjnym, pomimo że wcześniej wspierałem PiS, ale teraz uważam, że PiS zdradził swoich wyborców i przyjął 300 tysięcy imigrantów muzułmańskich, co ujawniła Pani poseł Pawłowicz z PiS-u w czasie wotum zaufania dla rządu Morawieckiego. Dlatego PiS potrzebuje patriotycznej opozycji na prawicy. Ja w Ruchu Narodowym widzę dużo mówiących sensownie ludzi, trzeba tylko dać im szansę, bo za 5 lat nie będzie co zbierać.

Obrazek użytkownika xena2012

15-12-2018 [15:41] - xena2012 | Link:

A jak ta szansa ma wygladać?

Obrazek użytkownika Gniewko

15-12-2018 [16:09] - Gniewko | Link:

Niepodległość ! Zdaje sobie sprawę że dla niektórych jest to słowo nic nieznaczące.

Obrazek użytkownika Zunrin

16-12-2018 [13:46] - Zunrin | Link:

Oj daj pan spokój. Jeszcze ostatnio Gniewko dawał godzinne filmiki, a teraz już zszedł poniżej pół godziny. Jeszcze trochę i nauczą się pisać zwięzłe programy w punktach.

Obrazek użytkownika AŁTORYDET

15-12-2018 [14:07] - AŁTORYDET | Link:

Po tym co Pan napisał, naturalne wydaje się pytanie: z kim zamierzają narodowcy zawrzeć koalicję rządową? No bo jeżeli nie z PiS-em o "wątpliwej wiarygodności", to z kim? A może istnieje plan, dający nadzieję na samodzielne rządy? Z PiS-em już się Pan rozprawił, ale jak pokonacie POKO?

Obrazek użytkownika mmisiek

15-12-2018 [15:48] - mmisiek | Link:

Akurat takie pytanie o koalicję to można przyłożyć do wszystkich - PiSu również. Zwłaszcza, że przyszła samodzielna większość wygląda coraz bardziej wątpliwie.

Obrazek użytkownika Gniewko

15-12-2018 [15:53] - Gniewko | Link:

Nie chodzi o to, żeby Ruch Narodowy, zawiązywał jakąś koalicję, ale o to, żeby PiS nie wspierał lewą nogę, tylko słuchała się społeczeństwa i postępował w interesie Narodu Polskiego, a nie korporacji czy Izraela, czy podległej im koloni zwanej USA. Na pewno nie z PO.

Obrazek użytkownika mmisiek

15-12-2018 [15:59] - mmisiek | Link:

Gdyby PiS nie działał w interesie "korporacji czy Izraela" to już by dawno nie rządził. Tylko nie jest jasne jak szczegółowe instrukcje dostał i gdzie one się kończą, a zaczyna już inwencja własna.

Obrazek użytkownika Gniewko

15-12-2018 [16:21] - Gniewko | Link:

Jak by PiS miał poparcie społeczeństwa to mógłby olać tak samo jak Orban naciski z zagranicy, ale PiS zaprzepaścił swoje poparcie odwołując rząd Beaty Szydło który miał poparcie 50% wyborców. Rząd bez poparcia jest zawsze słaby.

Obrazek użytkownika mmisiek

15-12-2018 [18:18] - mmisiek | Link:

Niestety najpierw trzeba mieć służby i w miarę normalne media bo samo poparcie to dużo za mało. Nie wiem jak u Orbana ze służbami, ale media uspokoił dosyć szybko i sprawnie. PiS w obu sprawach nie zrobił praktycznie nic więc musi się posłusznie słuchać i nie ma innego wyjścia nawet jakby chciał. A chyba i tak raczej nie chce i nie ma takich ambicji.

Obrazek użytkownika Warmia

16-12-2018 [16:56] - Warmia | Link:

Orban jednak skutecznie uciszył Jobbik.
 

Obrazek użytkownika Gniewko

15-12-2018 [16:13] - Gniewko | Link:

Koalicja z PiS-em zależy od tego czy PiS powróci do wartości Narodowych a nie będzie forsował podejście globalistyczne. 

Obrazek użytkownika Gniewko

15-12-2018 [17:14] - Gniewko | Link:

Jak PiS przestanie wspierać POKO to znikną ze sceny politycznej. Widocznie jest to im na rękę żeby podtrzymywać ich w mediach.

Obrazek użytkownika Novalia47

15-12-2018 [14:11] - Novalia47 | Link:

DOWCIP ROKU
„Polska jest bijącym sercem Europy. Jesteśmy inspiracją Europy!”
(Morawiecki Mateusz, premier rządu RP na plenum KC PiS)

Obrazek użytkownika Gniewko

15-12-2018 [15:55] - Gniewko | Link:

Dokładnie pełny komunizm.

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

15-12-2018 [16:28] - zbieracz śmieci | Link:

ZOMO było bijącym sercem pzpr,RM i ONR bijącą rezerwą PO jak ORMO !
Dajcie mi władzę a ja was urządzę i urządził -I -szy sekretarz stołecznej jaczejki.
Co prawda to urządzenie dotyczy nieznanych mi ludzi niemniej cieszy ...

Obrazek użytkownika Gniewko

15-12-2018 [17:16] - Gniewko | Link:

Jesteś niespełny rozumu tak jak twój prowadzący pisząc takie bzdury.

Obrazek użytkownika kukuo

15-12-2018 [14:25] - kukuo | Link:

Z sympatią patrzę na  RN ale przykro mi patrzeć na wyniki tego ugrupowania. I jeszcze to o..ywanie Pisu ?
Komu to jest potrzebne?
Winnicki powinien odejść z polityki.

Obrazek użytkownika Gniewko

15-12-2018 [15:58] - Gniewko | Link:

Wyniki zależą od tego kto je robi. PiS sam siebie wy...bał wzmacniając lewą nogę zamiast patriotów.

Obrazek użytkownika Gniewko

15-12-2018 [14:59] - Gniewko | Link:

Widzę, że nikt nie ma sensownej odpowiedzi na moją krytykę PiS-u, bo obecnego działania PiS nie da się obronić, jeśli ktoś ma inne zdanie, proszę o komentarze.

Obrazek użytkownika Pani Anna

15-12-2018 [15:38] - Pani Anna | Link:

Panie, a co tu komentować, jak pan w kółko jedno i to samo. A jak się komu nie podoba Winnicki, albo nie kocha Bosaka to wypad do Korei Północnej. Można obstawiać w ciemno, co pan odpowie. Poza tym Święta idą.

Obrazek użytkownika Gniewko

15-12-2018 [16:23] - Gniewko | Link:

Oczywiście musi pani zapalić świece szabasowe.

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

15-12-2018 [17:03] - zbieracz śmieci | Link:

Jak będzie chciała to zpali więcej niż siedem a ty po powrocie do kanału ciepłowniczgo też sobie zapalisz tyle ile wyniesiesz zniczy z cmentarza.

Obrazek użytkownika Gniewko

15-12-2018 [17:18] - Gniewko | Link:

Miałem rację że jesteś z żydowskiego czyli antypolskiego nadania tu na naszychblogach.

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

15-12-2018 [16:51] - zbieracz śmieci | Link:

Ta miłość do winnickiego to dowód,że i w naturze zdarzają się pomyłki.On ma prawo żyć a my z nim musimy chociaż trudno!

Obrazek użytkownika Gniewko

15-12-2018 [17:20] - Gniewko | Link:

Musisz się jednak przebadać psychiatrycznie.

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

15-12-2018 [19:12] - zbieracz śmieci | Link:

Ja ciebie nie potępiam bo wszak nie pci sa ważne ale uczucie

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

15-12-2018 [19:12] - zbieracz śmieci | Link:

Ja ciebie nie potępiam bo wszak nie pci sa ważne ale uczucie

Obrazek użytkownika mmisiek

15-12-2018 [15:54] - mmisiek | Link:

PiS nie po to został wyciągnięty do władzy żeby zrobić Polsce dobrze, to chyba oczywiste. A jeśli Polska na tym na jakimś odcinku korzysta to niejako przy okazji jako efekt uboczny. I tyle.

Obrazek użytkownika Gniewko

15-12-2018 [16:25] - Gniewko | Link:

Jednak tak zapowiadał ale tylko robi dobrze dla wrogów Polski.

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

15-12-2018 [16:41] - zbieracz śmieci | Link:

Produkt uboczny-ja sie po ciebie nie schylę bo do niczego sie nie nadajesz tylko do utylizacji !

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

15-12-2018 [16:41] - zbieracz śmieci | Link:

Produkt uboczny-ja sie po ciebie nie schylę bo do niczego sie nie nadajesz tylko do utylizacji !

Obrazek użytkownika Gniewko

15-12-2018 [17:21] - Gniewko | Link:

Widocznie jesteś z plemienia nazistów jeśli chcesz utylizować Polaków.

Obrazek użytkownika TvM

15-12-2018 [15:29] - TvM | Link:

W wyborach do parlamentu UE zagłosuję na Ruch Narodowy, tam potrzeba twardej reprezentacji eurosceptycznej, w wyborach do Sejmu mam nadzieję, że będę mógł zagłosować na PiS jeśli się opamięta i wróci do polityki, na którą głosowałem w 2015 roku.

Obrazek użytkownika Gniewko

15-12-2018 [16:01] - Gniewko | Link:

Jeśli PiS się opamięta to by była dobra decyzja.

Obrazek użytkownika mmisiek

15-12-2018 [16:02] - mmisiek | Link:

"W wyborach do parlamentu UE zagłosuję na Ruch Narodowy"
- - -
Żeby tylko było na kogo tam głosować. W ostatnich wyborach, co prawda tylko samorządowych, na listach były same jakieś 20-to letnie, za przeproszeniem, dzieci. Jeśli to samo się powtórzy teraz to raczej nie wróżę wielkich sukcesów.

Obrazek użytkownika gajw

16-12-2018 [21:06] - gajw | Link:

To opamiętanie zapewne będzie kolejną metamorfozą na potrzeby wyborów. Słyszeliśmy i słyszymy nadal ze strony PISu retorykę patriotyczną a w praktyce ustawy nam pisze mosad , departament stanu i timermans, do tego migracja islamska i kupa innych lewackich przekrętów mających osłabić Polskę i naród. Jeśli przyjdzie opamiętanie to dobrze ale na oszustów nie zagłosuję bo dzień po wyborach wrócą do swoich pokrętnych idei.

Obrazek użytkownika Gniewko

15-12-2018 [16:36] - Gniewko | Link:

Czy PiS czeka na to, że na polskie ulice i drogi wyjdą żółte kamizelki wypchnięte ze swoich miejsc pracy przez imigrantów sprowadzanych na masową skalę z całego świata także z krajów muzułmańskich? Już się to dzieje, ale nie na masową skalę.

Obrazek użytkownika angela

15-12-2018 [16:41] - angela | Link:

Gniewko, a ile to procent ma teraz RN, i jakie jego jest zaplecze pilityczne/ludzie do rządzenia, w terenie tez po ewent.objeciu władzy.

Obrazek użytkownika Gniewko

15-12-2018 [17:24] - Gniewko | Link:

Nie dowiesz się ile ma bo najpierw trzeba by odkomunizować sondażownie.

Obrazek użytkownika Zygmunt Korus

15-12-2018 [23:53] - Zygmunt Korus | Link:

Wniosek jest prosty: jeśli Ruch Narodowy ma niskie notowania, to tylko z winy tych, co pytają, dlaczego tak jest? I zamknięte koło PO-PiS-u się nie odmyka/rozrywa, natomiast przedłuża się i zapętla co jakiś czas coś na kształt Wstęgi Möbiusa, która to sytuacja jest dla Polski przekleństwem. Dlatego tak dużo Polaków nie chce słyszeć o pójściu do urn: "- Co, ciemiężców sami sobie palcem będziemy wskazywać?!" Mając mandat 25% narodu niczego dobrego dla kraju się nie zrobi... Taka jest gorzka prawda. Tym bardziej, że w tej grupie wybranych jest 50% nieudaczników, a druga połowa to sprzedawczyki. Efekt? Katastrofa nieunikniona. Masz Gniewko rację. Trzeba szukać teraz za wszelką cenę osób związanych z narodowcami, kościołem, ojczyzną. Prawdziwie, poważnie i głęboko. Taka partia - nowego otwarcia - wisi w powietrzu. TV Trwam i Radio Maryja mają tutaj duże szanse: elektorat i media na tyle potężne, że mogą sporo zmienić na polskiej scenie politycznej. Oby!