Polacy chcą dobrej pracy, nie zasiłków także dla Ukraińców

Zasiłki 500+ na dzieci nie poprawią demografii, jeśli rodzicom tych dzieci odbierze się pracę przez sprowadzanie imigrantów z Ukrainy a tym bardziej z krajów obcych kulturowo. Polacy przegrywają rywalizację z imigrantami, ponieważ oni pracują niezgodnie z polskim kodeksem pracy po 12 godzin i za niższe stawki. Polacy są zwalniani z pracy i zastępowani nieuczciwą konkurencją. Imigranci dodatkowo są promowani takimi samymi zasiłkami jak Polacy. Wychodzi na to, że rząd PiS-u promuje demografie na Ukrainie i zadłuża nasz kraj na korzyść Ukraińców. Ja mogę się zgodzić na wspieranie polskich dzieci, ale dlaczego mam sobie odbierać chleb od ust dla wspierania imigrantów.

Nie taki diabeł straszny jak go malują - proponuję zapoznanie się z programem Ruchu Narodowego, bo bez silnej opozycji patriotycznej PiS będzie skręcał w stronę mitycznego centrum a tak naprawdę liberalno-lewicowym; https://ruchnarodowy.net/wp-co...

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika mmisiek

05-12-2018 [19:37] - mmisiek | Link:

Dokładnie. 500+ czy mieszkanie+ są reklamowane ludowi jako programy wsparcia polskich rodzin, a w rzeczywistości są tak skonstruowane żeby można było z nich było finansować Ukraińców. Tylko mało kto u nas zdaje sobie z tego sprawę.

Obrazek użytkownika krystal

07-12-2018 [12:24] - krystal | Link:

Nie tylko Ukrainców: http://www.prisonplanet.pl/tre...