Peerelowskiego cyrku w Krakowie C.D.: Bajki Majchrowskiego

   Cztery lata temu w czasie swej trzeciej kadencji prezydent Krakowa Jacek Majchrowski zapowiedział że kadencja trzecia będzie jego kadencją ostatnią.
   Jak donosi krakowska prasa, wczoraj (4.12.2014), towarzysze z SLD, towarzysze z PO oraz towarzysze ze stronnictwa sojuszniczego PSL a także urzędnicy, prezesi miejskich spółek i dyrektorzy krakowskich instytucji zjawili się tłumnie na uroczystości ślubowania prezydenta miasta Krakowa, którym został… kandydat niezależny Jacek Majchrowski. Na kadencję czwartą.
- Możemy tworzyć piękne tereny zielone, powiedział Majchrowski stojący od lat na czele władz słynących z systematycznej likwidacji terenów zielonych poprzez zamianę ich w tereny pod inwestycje dla powiązanych układami rodzinno-towarzyskimi z urzędnikami deweloperów.
- Teraz możemy zadbać o poziom edukacji, powiedział znany z likwidacji szkół i przedszkoli Majchrowski deklarując, że postara się, aby powstały nowe przedszkola.
- Jedyną drogą dla lokalnego samorządu jest niezależność oparta na własnej sile i inicjatywie oraz na współpracy z mieszkańcami - powiedział, znany z pozorowania dialogu społecznego i panicznego unikania bezpośredniej konfrontacji z argumentami mieszkańców, nowowybrany prezydent.
- Chciałbym, aby Kraków był bliski swoim mieszkańcom, żeby podnieść komfort życia – powiedział rozpoczynające swoją czwartą kadencję prezydent miasta, w którym wykonanie kilkudziesięciu metrów chodnika jest przez lata inwestycją przekraczającą urzędnicze możliwości.
- Bez uprawiania polityki – wyjaśnił zebranym swe oczekiwania co do współpracy z partiami politycznymi, będący historykiem doktryn politycznych, niezależny polityk Majchrowski. – podaje Gazeta Krakowska.
   Wszyscy mieli 15 minut na to, aby złożyć prezydentowi gratulacje, wręczyć kwiaty i prezenty – donosi na temat uroczystości ślubowania Jacka Majchrowskiego  Dziennik Polski.

*  *  *

   Co bym mógł dodać do tego cyrku? Chyba tylko tyle, że na miejscu jakiegokolwiek polityka chciałbym mieć taką „opozycję”, jaką w Krakowie ma Jacek Majchrowski…
-------------
   O recydywie peerelu w Krakowie pisałem m.in.:
Jak dokopać Lasocie, czyli krakusy jak cholera... na łamach Krakowskiej Gazety Internetowej
i na niniejszym blogu: Jak w PRL. Tow. Sekretarz obwieścił Krakowowi wolę partii

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika marsie

06-12-2014 [00:23] - marsie | Link:

Taaak, Kraków dał ciała chyba jeszcze bardziej niż Poznań!

Obrazek użytkownika Pitek Antropus

06-12-2014 [08:32] - Pitek Antropus | Link:

Obrazek użytkownika Lektor

06-12-2014 [18:09] - Lektor | Link:

Kraków ma takiego prezydenta na jakiego sobie zasłużył, i jakiego sobie wybrał. Jedno jest tylko smutne, że tak wiele lewackiego nasienia nalazło do tego pięknego miasta. Skąd to się bierze ? Czy ich wskaźnik rozpłodu jest tak wysoki, czy co ?
A ta reszta krakowiaków, to co ? Leżą na kanapach i myślą - a niech tam lewacy wybiorą !!!