WYBUCH I ORDERY – CO WIE KOMOROWSKI?

Szanowni, od pierwszej informacji o wybuchu gazu i widoku jego skali takie podejrzenia, jakie ujawniła Ewa Stankiewicz (teraz glanowana z politycznego lewa i prawa) na temat dziennikarzy śledczych i o zniszczeniu prawie całej kamienicy w Katowicach, gdzie nieżyjący mieszkali, każdemu znającemu system propagandy PRL-u Bis się nasuwały. Najpierw szybciutko pojawiła się wrzuta z ADM-u Katowice, że ktoś z tego budynku miał być rzekomo eksmitowany (w domyśle: menel, który p..li wszystko, rozcina brzeszczotem rurę z gazem i owijając łącze mokrymi szmatami wężem od pralki podłącza kuchenkę gazową przywleczoną ze śmietnika, by ugotować sobie zupę w puszce...). Dlaczego (i czy) ten KTOSIK żyje? A może z zemsty, że idzie na bruk lub pod most, zrobił wybuch i na rodzinę Kmiecików padło? I czy akurat w mieszkaniu dziennikarzy było epicentrum tej detonacji? Bardzo trudne pytania i zagadki, które zapewne trzeba będzie rozwiązywać latami, korzystając ze strażaków-ekspertów np. mieszkających w Szczecinie...

Postawmy sprawę dobitnie: jeśli prezydent przyznaje młodziutkim dziennikarzom pośmiertne odznaczenia, Złote Krzyże Zasługi, to znaczy, że zginęli oni podczas pełnienia obowiązków służbowych. Ergo: był zamach!, a nie tragiczna eksplozja gazu czy też katastrofa budowlana... Czy tak, Panie WSI-owy Żyrandolu?

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika contessa

27-10-2014 [23:50] - contessa | Link:

Mój komentarz adresuję głównie do dziennikarzy ! Wszystko jedno "których"...
Po pierwsze - jeśli np.Paradowskim, Kublikom itd.  wolno głośno twierdzić, że Tu154M walnął w brzozę bo była mgła, leciał za nisko, za szybko itd. to Stankiewiczom wolno mieć podejrzenia.
Po drugie - "Państwo polskie zdało egzamin"  -  tusko-komorowski wypierdek i wrzód na dupie Polski w jej tysiącletnich dziejach - sprawiło niestety, że czerwona lampka w głowie pali się już non stop bo wszystko jest możliwie, nawet to najbardziej absurdalne. Reklamacje za to należy zgłaszać nie do Ew Stankiewicz, a do kancelarii obu urzędów na "P".

Co do Komorowskiego to mam wrażenie, że ostatnio bardzo mu zależy by jego publiczne działania (bez znaczenia czy kretyńskie czy nie) były uważane za odruch Pawłowa bo kampania wyborcza do samorządów, potem prezydencka, a w rzeczywistości Bronek coś kombinuje na boku bo proszę zauważyć, że on ostatnio jest do bulu proNATOwski, do bulu lojalny względem atlantyckiego sojusznika ale... do dziś nie ma oficjalnego dokumentu, zrywającego lub przerywającego na czas nieokreślony umów z FSB, które w imieniu Polski i głównodowodzącego SZ RP i z jego pełnomocnictwa  podpisywał w Moskwie jego lokaj  gen.Koziej !!! Bóg jeden wie z kim jeszcze B.K. i o co coś podpisywał. Oczywiście żaden mainstreamowy  żurnalista mu takiego pytania nie zada, niestety nie zadają mu go i prawicowi dziennikarze.
Brak odpowiedzi to też odpowiedź.
Zamiast sekować Ewę Stankiewicz, sekujący powinni zadać pytanie - co wiedzieli w katowickiej kamienicy, że Komorowski szybko przyznał ordery by po tamtadracku... zamknąć temat.
Pozdrawiam.

Obrazek użytkownika gość z drogi

28-10-2014 [10:19] - gość z drogi | Link:

co wiedzieli dziennikarze i co chcieli przekazać na łamach merdiów ?
co chciał zakryć koMOruski przyznając medale pośmiertne i tym samym odwracając uwagę od "wybuchu" ?
i jeszcze ta komedia z oznaczaniem Piłkarzy od siatki,właśnie...TERAZ, gdy wybucha GAZ i dzwonią telefony grożąc bombami
na dodatek "wysyp" info na temat mafii paliwowej....
tak, to wszystko jest bardzo,bardzo dziwne...a ludek dalej klaszcze w łapki i wybiera mafię...teraz już mafię w białych kołnierzykach...i drogich garniturach...z zębami wartymi kilku samochodów :(
pozdr z drogi do normalnej Polski,bez zielonych ludzików,razwiedek i legałów ,czy nielegałów

Obrazek użytkownika Zygmunt Korus

28-10-2014 [21:10] - Zygmunt Korus | Link:

Dzięki za pozdrowienia z TEJ drogi, choć mam coraz mniej nadziei, że zmiany są możliwe... Raczej mi wygląda na nadchodzącą milowymi krokami kasację Polski.

Obrazek użytkownika Zygmunt Korus

28-10-2014 [21:07] - Zygmunt Korus | Link:

Dziękuję. Pełna zgoda.

Obrazek użytkownika jazgdyni

28-10-2014 [08:41] - jazgdyni | Link:

Witam Panie Zygmuncie

Za kurtyną milczenia wiele dziwnych spraw dotyczy węgla. To już jest cały łańcuch zdarzeń. Ta nieszczęsna Blida i jej przyjaciółka Alexis, nota bene też Kmiecik. Potem afera podsłuchowa z wielkim importerem ruskiego węgla w tle, a teraz dziwny wybuch w kamienicy i dziwna śmierć.
Coś jest w tym węglu tajemniczego... Pewnie wielkie lewe pieniądze, jak zawsze.

Pozdrawiam

Obrazek użytkownika Zygmunt Korus

28-10-2014 [21:06] - Zygmunt Korus | Link:

Panie Januszu, nic dodać, nic ująć. Choć należałoby słowko bąknąć na temat zbieżności nazwisk: abiturient szybko dostaje etat w TV, a np. wśród powinowatych dużo się gada o tym i o owym...; może być ambitny, familijny wyrodek, więc wie gdzie poszperać... To są ścieżki, które należałoby posprawdzać - a gdzież są obecni reporterzy? Nawet jeśli wynik byłby ujemny, to kagiebiści dobrze znają stalinowską zasadę "zamieszania" przy zastraszaniu: głupcy powiedzą, że mafia się pomiędzy sobą poharatała (dintojra na Alexis), a mądrzy dostaną ostrzeżenie, że w PRL-u 2 wtykanie nosa w  nie swoje sprawy to nie przelewki. 
A może specjalnie doprowadzono do katastrofy w kopalni Mysłowice? Wagony z węglem z Donbasu do Lachów po trupach naszych górników... Wie Pan to, jak jest naprawdę!?... Proszę spojrzeć na takie dane (cytat z sąsiada):
"[...] należy zwrócić uwagę na fakt spadku produkcji wszystkich elementów wytwarzania energii. I tak wydobycie węgla kamiennego spadło za 9 mies. 2014 r. w porównaniu do analogicznego okresu ub. r. z 57,1 do 54,0 mln ton, a węgla brunatnego z 48,6 do 47,5 mln ton, wydobycie gazu ziemnego z 4.218 hm3 do 3.982 hm3. Spadła też produkcja benzyny o 3% mimo zwiększenia liczby samochodów. Najwyraźniej nie stać nas na zakup ciągle drogiej benzyny mimo znacznego spadku cen ropy.
W konsekwencji spadła produkcja energii elektrycznej ze 121,4 TW do 116,5 TW, a jest to wyraźne świadectwo ogólnego spadku produkcji." ( A. Owsiński, http://naszeblogi.pl/50277-ubostwo-materialne-i-moralne-osiagniecia-wladzy-w-polsce )

Takich ciągów myślowych, jakich Pan dokonał, robi sporo ludzi, bo coraz bardziej widać, że żyjemy "pod zmimikrowanym okupantem", a totalitaryzm w takich "ustrojstwach" szczerzy kły poprzez siły jawnej opresji 99% urzędników, wszystkich mundurowych, zawsze w prokuratorii i pseudosądach, no i poprzez skrytobójstwa.
Pozdrawiam ze Śląska! (znaczy się Pana i Wybrzeże)

Obrazek użytkownika Jean Bart

29-10-2014 [16:01] - Jean Bart | Link:

to jeszcze ja! hmm, no bo wlasnie jeszcze tam pan napisales ze jestes "trained lifequard" czy jakos tak a wczesniej ze "lifesaver" to moze ma pan na mysli ze maslo jest maslane? bo wie pan ja ze wsi i taki niegramotny....
edytuj
odpowiedz

.

Obrazek użytkownika Jean Bart

Jean Bart
2014-10-29 [15:28]

jeszcze zapomnialem zapytac bo jestes pan panie z gdyni tez "lifesaver"...co prawda ja niegramotny ale stukajac w komputer to znalazlem ze pan ratujesz zycie! jestes pan takim ratownikiem z pogotowia ratunkowego?
edytuj
odpowiedz

. to takie ogolne ptanie bo ten pan z gdyni nie chce odpowiedziec na moje skromne pytania wiec moze tutaj ktos mnie niegramotnemu odpowie?

Obrazek użytkownika Jean Bart

Jean Bart
2014-10-29 [15:13]

przepraszam pana panie z gdyni a co to takiego "medical advisor"? bo ja ze wsi i tak malo kumam.
edytuj
odpowiedz