Co to są wartości europejskie ???

Chciałbym wiedzieć dokładnie jaka jest wykładnia wartości europejskich, ponieważ chciałbym mieć świadomość, w jakim kołchozie żyje. Europejczycy w tym także Polacy powinni domagać się jasnego zdefiniowania, co to określenie dokładnie oznacza, bo nikt nie powinien uczestniczyć w czymś, co jest wbrew jego przekonaniom. Następna sprawa to, co to jest praworządność, bo według tego, co się ostatnio dzieje, to według Komisji Europejskiej to niepodzielna władza skorumpowanych sędziów i Sądów, w których ten wygrywa, kto więcej posmaruje i dotyczy to w szczególności tych biedniejszych krajów.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

23-02-2018 [20:47] - Imć Waszeć | Link:

Zapytanie trzeba przetłumaczyć na angielski i wysłać e-mailem na adres EP. Ewentualnie zagadnąć jakiegoś polskiego europosła, czy ma chęć popracować w tym miesiącu.

https://img5.demotywatoryfb.pl...

Obrazek użytkownika Ptr

23-02-2018 [23:32] - Ptr | Link:

Sam Pan wie , że na taką petycję otrzyma Pan odpowiedź ogólnikową, kwiecistą i obszerną (jak sala PE). A jednak równie dobrze można przewidzieć ,że przy rzeczywistej próbie zastosowania tak opisanych "wartości" do konkretnego przypadku interpreatcja będzie zapewne zgodna z polityką głównych graczy. Czyli wartości są niejednoznaczne i zależne od "politbiura".
A co do samych wartości unijnych jest to w ogólności zniesienie niektórych przykazań Dekalogu , a co do części , postępujące ich ograniczenie.