Sukcesów Radka CD. Białoruski MSZ objawia Polsce Wolę Bożą

   Sukcesy polskiej dyplomacji są coraz bardziej imponujące. Osiągają wymiar transcendentny...
   Jak wiadomo ze słów ministra Sikorskiego, Polska gra o najwyższą stawkę. Wiadomo także, że Polska nie musi brać udziału w każdym spotkaniu. W końcu liczą się spotkania na prawdę ważne. No i wczoraj mieliśmy w Warszawie taki właśnie ważny szczyt międzynarodowy! Szumnie od paru dni zapowiadany.
   Szczyt poświęcony był głównie poinformowaniu polskiego ministra spraw zagranicznych przez białoruskiego ministra spraw zagranicznych Uładzimira Makieja, co takiego działo się przed paru dniami na szczycie w Mińsku. Do czasu wczorajszego szczytu warszawskiego Radosław Sikorski, będący ważnym graczem w unijnej dyplomacji, na temat szczytu mińskiego wiedział niewiele, czym raczył się nawet dyplomatycznie pochwalić (bo, jak wiadomo Polska nie musi brać udziału w każdym spotkaniu).
   Na szczycie warszawskim minister spraw zagranicznych Białorusi objawiał również Sikorskiemu Wolę Bożą, wcześniej objawioną prezydentowi Łukaszence:
Jesteśmy krajami sąsiedzkimi, i jak mówi nasz prezydent, przez Boga skazani jesteśmy żyć razem. - to słowa przekazane przez białoruskiego ministra w Warszawie.
   Amen...

źródła wypowiedzi:
Wpolityce.pl
Polskie Radio

Kresy24.pl

O szczycie w Mińsku i szczycie w Warszawie pisałem:
Szczyt w Mińsku. Jak Putin przeczołgał unijną dyplomację
Radosław Sikorski też będzie miał swój szczyt

Na deser z jutuba:
Jacek Kaczmarski, Krajobraz po uczcie

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Studentka

29-08-2014 [13:57] - Studentka | Link:

Niestety, głos Jacka Kaczmarskiego, to jeden z wielu głosów "wołających na puszczy".
Dlaczego nie słuchamy tych głosów, kiedy są jeszcze między nami!

Obrazek użytkownika alchymista

30-08-2014 [07:29] - alchymista | Link:

@Studentka
Dlatego, że Ś. P. Jacek Kaczmarski poparł kiedyś Tadeusza Mazowieckiego, a my popieraliśmy Lecha Wałęsę :-))) Jak się okazuje wszyscy byliśmy w błędzie... ale utwory JK są ponadczasowe i nic się nie starzeją. On przeszedł do wieczności dzięki nim.

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

29-08-2014 [14:01] - NASZ_HENRY | Link:

Putinowi Sikorski powinien flaszkę pokoju z cydrem wysłać ;-)