Radosław Sikorski też będzie miał swój szczyt!

   Miejsce w którym znajduje się dziś polskie państwo (wymownie opiewane w poetyckiej sienkiewiczowskiej prozie jako "ch.. d.. i kamieni kupa") wydarzenia ostatnich dni określają coraz bardziej konkretnie.
   Dziś mamy znowu ważny szczyt międzynarodowy! I to w Warszawie!
   Co prawda Radosław Sikorski jeszcze do końca nie wie, co działo się na niedawnym szczycie w Mińsku, ale pochwalił się, że się dowie. I to od kogo!!! Odwiedzi nas sam minister spraw zagranicznych Białorusi!
   "Za kilka godzin tu w Warszawie poinformuje mnie o szczegółach tego szczytu minister spraw zagranicznych Białorusi. - powiedział Radosław Sikorski, dodając: "Mamy nadzieję omówić i sprawy dotyczące Ukrainy."
   Wypowiedź polskiego ministra nie pozostawia chyba wątpliwości, jak wysokiej kategorii graczem w polityce międzynarodowej jesteśmy. Jakby ktoś nie wiedział, to jak pan minister dziś przypomniał, Donald Tusk nawet z samym Aleksandrem Łukaszenką rozmawiał. No i ten owocny dialog trwa!
   "Premier Donald Tusk rozmawiał swego czasu z prezydentem Łukaszenką już w trakcie tego kryzysu ukraińskiego i ten dialog polsko białoruski w sprawach naszego regionu kontynuujemy."
   I jeszcze jeden pełen wdzięku wątek z wypowiedzi pana ministra. Na temat kryzysu w kryzysie, który staje się pilniejszy:
   "Ważne jest to, że w obecności komisarza Unii Europejskiej zaczęto wreszcie rozmawiać o sprawach gazowych. To jest kryzys w kryzysie ukraińskim, który staje się tym pilniejszy, im szybszymi krokami zbliża się zima."

  (wypowiedzi zaczerpnięte z Polskiego Radia)

*  *  *

I na deser z jutuba...

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika xena2012

28-08-2014 [15:51] - xena2012 | Link:

rozmowy z białoruskim ministrem będą zapewne równie owocne jak cała szumna ,,polityka wschodnia'' Sikorskiego.Zastanawiam się tylko czy on przy swojej głupocie i arogancji widzi jak odstawiany jest na boczny tor,czy też udaje.

Obrazek użytkownika Homofob i Rasista

28-08-2014 [17:34] - Homofob i Rasista | Link:

No coz widac na tym clipie tzw milusinskich czeczencow, ulubionych ruskich psow wojny i milusinskich wszelkiej masci pieknoduchow od lewa do prawa! A to niestety trzeba sobie powiedziec jest narod bandytow i psow wojny, ruskiego platnego miecha armatniego wykorzystywanego w ten sposob od 200lat, jak nawet ruskie nie mieli na cos wystarczajaco mocnych zoladkow to wysylali tam czeczenow! Na miejscu Ukraincow kazdego z tych drani poilbym goracym smalcem!

Obrazek użytkownika Chatar Leon

28-08-2014 [18:58] - Chatar Leon | Link:

No nie, jeżeli ktoś pojmuje to jako filmik antyczeczeński, to interpretuje to dziwacznie. Komuś, kto to zmontował chodziło przecież o coś innego.
A Czeczenów to swoją drogą należało dozbroić ze dwadzieścia lat temu.

Obrazek użytkownika Homofob i Rasista

28-08-2014 [19:20] - Homofob i Rasista | Link:

No przeciez to sa mahmuty!, panie kolego! A ruscy czeczenow uzywaja do mokrej roboty od 200lat! dlaczego to wlasnie oni sa 'zolnierzami' ruskiej mafi?! Wycie allah akbar przyprawia o ciarki! Przeciez oni tam wypelniaja tez 'obowiazek religijny' mordujac Ukraincow! I prosze nie mowic mi ze tak nie jest! Dla mahmutow nie mozna miec zadnych skrupulow, zadnych!

Obrazek użytkownika Chatar Leon

28-08-2014 [20:11] - Chatar Leon | Link:

Nie utożsamiał bym ludzi Kadyrowa (niedawno zresztą przyjeto go do gangu Nocnych Wilków) z całością narodu Czeczeńskiego.
Poza tym ilu z przedsatwionych na filmie to Czeczeni?

Obrazek użytkownika Homofob i Rasista

29-08-2014 [02:35] - Homofob i Rasista | Link:

Nie dbam o Kadyrowa, czy nie Kadyrowa! PANIE TO SA MAHMUTY!!!! Nie wszyscy Niemcy byli tez hitlerowcami, ale mowi sie ze to Niemcy! Oni tam zabijaja 'niewiernych' za pieniadze! To dziki zbojecki narod!!! Popatrz pan chocby co wyprawiaja w Lomzy! Wycie allah akbar mrozi krew w zylach, mam nadzieje ze tych schwytanych czeczenskich drani Ukraincy potraktuja z laskawoscia banderowcow! Bo tylko to moze ich czegos nauczyc! Ja szczerze nienawidze islamu I obojetne mi czy to Arab, Czeczen, Murzyn czy 'nawrocony' blond-Norweg! Kazdy z nich to smiertelny wrog!

Obrazek użytkownika Chatar Leon

29-08-2014 [09:55] - Chatar Leon | Link:

Nooo nie, no bez jaj.

Obrazek użytkownika tadeusz.K

29-08-2014 [14:10] - tadeusz.K | Link:

##Radosław Sikorski też będzie miał swój szczyt!##

Jak to będzie miał?- przecież on cały czas szczytuje...