Idioci ze Stronnictw Narodowych.

Mam naprawdę dość działalności niektórych organizacji takich jak ONR i Stronnictwa Narodowego, które nic nie robią w sprawie obrony dobrego imienia Polski, tylko robią zamęt i przez swoje zachowanie dają powód antifie i innym antypolskim organizacjom przedstawiania Polaków w złym świetle. Tymczasem takie antypolskie organizacje hasają sobie bez żadnego problemu w Polsce, a te niby polskie organizacje nic w tej sprawie nie robią. Dla mnie to są idioci. Jak się z tym nie zgadzają, to niech to udowodnią.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Jabe

21-11-2017 [20:40] - Jabe | Link:

To narodowcy są winni, że antypolskie organizacje hasają bez żadnego problemu w Polsce? Są winni, skoro je sprowadzają. Powinni za przykładem prawdziwych partiotów siedzieć na tyłkach i złorzeczyć wszystkim innym. Wtedy to nie będą cioty.

Obrazek użytkownika Gniewko

22-11-2017 [06:57] - Gniewko | Link:

Jak się dyżurny ruski troll odezwał w obronie idiotów, to znaczy, że mam rację.

Obrazek użytkownika Stoczniowiec

22-11-2017 [07:55] - Stoczniowiec | Link:

"Narodowcy sprowadzają do Polski antife" - tak skrajnej manipulacji czy całkowicie absurdalnej linii myślenia dawno nie było. Ale idąc tym tropem można zostać felietonistą niezaleznej czy nawet GP.
Idźmy dalej, bo takie myślenie ma przyszłość: "aborcja ratuje życie", a przepraszam, to już było... "Rozliczenia UPA chcą tylko pachołki putina", szit, też było... "Kaczyński realizuje plan Putina" - było?

Obrazek użytkownika Stoczniowiec

22-11-2017 [08:17] - Stoczniowiec | Link:

http://www.radiomaryja.pl/info...

Podtrzymując ton 'felietonu' - jesteś idiotą gniewko, udowodnij że nie.
"Antypolskie organizacje hasają sobie bez żadnego problemu w Polsce" - kto rządzi w tej Polsce gdzie oni hasają? Ile razy PiS stanowczo zadziałał przeciw tym 'hasającym'? Czego się spodziewasz po narodowcach - że pobiją pedałów? Wtedy byś uznał że są ok? Wtedy by dopiero była jazda, że nie dość że narodowcy to jeszcze bandyci.
W Szczecinie tylko 'młodzież wszechpolska' organizuje porządne manifestacje, czy profesjonalnie zabezpiecza 'marsz dla życia' izolując nas od lewackich antydemonstracji. PiS to najwyżej może se spotkanie z politykiem zorganizować albo wyjście do kina na religijny film.

Obrazek użytkownika Gniewko

22-11-2017 [09:05] - Gniewko | Link:

To nie chodzi o fizyczne sprowadzanie antify tylko przez swoje głupie hasła i swoje zachowanie dają powód do tego, że antifa i inne antypolskie ośrodki mogą się, do czego czepiać. To powinno być święto Polaków, a nie jakiś ich głupich ideologii. Oni namącili, to oni powinni po sobie sprzątać, a nie rząd PiS-u, który z tym nie ma nic wspólnego.

Obrazek użytkownika Jabe

22-11-2017 [09:14] - Jabe | Link:

To może też zrezygnować z grup rekonstrukcyjnych, by antyfaszystów nie prowokowali?