Uczmy się na czyichś błędach, a także na swoich!

Wygrane wybory w 2015 roku przez PiS uchroniły nas przed najazdem muzułmańskich barbarzyńców. Widzimy na przykładzie państw europy zachodniej, że są oni jak pasożyty niszczące organizm swojego nosiciela. Wiadomo już z różnych danych, że 90% z nich nie chce pracować a tylko żyć na zasiłkach ewentualnie z rozbojów i handlu narkotykami. Co do przyjmowania muzułmańskich imigrantów myślę, że większość Polaków się ze mną zgodzi, że byłoby to samobójstwo, ale jak pokazuje nasza historia dotycząca Krzyżaków, wpuszczanie większej liczby obcych do naszego kraju może przyczynić się do naszego upadku albo co najmniej poważnych kłopotów. Dlatego dziwię się niektórym politykom i dziennikarzom, że się cieszą jak dzieci ze zwiększonej imigracji ze wschodu, a także z zachodu. Według mnie imigracja powinna być ograniczona do jak najmniejszej ilości, a powinniśmy się skupić stworzeniu warunków do powrotu Polaków, którzy wyjechali na zachód w poszukiwaniu pracy. Na pewno nie przyczyni się do tego utrzymywanie tak niskiej płacy minimalnej, bo nie czarujmy się, większość Polaków zarabia na poziomie płacy minimalnej albo lekko ją przekracza. Podawaną płacę średnią zawyżają zarobki w budżetówce, a do budżetówki mogą trafić tylko ludzie ze znajomościami. Wszystkie wskaźniki powinny odnosić się do płacy minimalnej, a nie do płacy średniej. Ściąganie z zagranicy pracowników do wykonywania najniżej opłacanych prac właśnie przyczynia się do upadku krajów zachodnich.

Chyba nie zależy nam na popełnieniu takich samych błędów!!! Myślę, że nie potrzeba nam żadnej większej imigracji, żeby polepszyć nasze współczynniki demograficzne już 500+ na to wskazuje, a jak jeszcze zaczną się pojawiać mieszkania dla młodych z programu mieszkanie+ młode małżeństwa będą mogły myśleć o powiększaniu rodziny. Przy odpowiedniej polityce medialnej promującej posiadanie dzieci i godnych zarobkach będzie można z optymizmem spojrzeć w przyszłość.
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Jabe

19-09-2017 [20:39] - Jabe | Link:

Administracja administracyjnie ma wprowadzić w tym kraju dobrobyt. Ma nakazać, żeby płacono lepiej, a zbiegli tubylcy zaczną wracać. Cóż za przebłysk ekonomicznego geniuszu!

Panie Gniewko, czy Pan się kiedykolwiek zastanawiał, jak by funkcjonował kraj, w którym płacy minimalnej nie byłoby wcale?

p.s.

 płacę średnią zawyżają zarobki w budżetówce – Ma Pan na myśli urzędy centralne i resorty siłowe? Nie jestem przekonany, że większość budżetowców się z Panem zgodzi.

żeby polepszyć nasze współczynniki demograficzne – Wasz współczynnik demograficzny jest prywatną sprawą Pana i Pańskiej żony.
 

Obrazek użytkownika Gniewko

20-09-2017 [06:09] - Gniewko | Link:

Zastanawiam się, kto ci płaci trollu. W każdym razie nie jest to przyjaciel Polski i Polaków. Szkoda nawet z tobą dyskutować. Więc spadaj.

Obrazek użytkownika michnikuremek

20-09-2017 [11:48] - michnikuremek | Link:

Jemu nikt nie płaci. To jest gimbus, któremu wydaje się, że przemądrzalstwo = mądrość.