Z Krymu Няш, мяш. Z plaży Kasia Tusk. A w krakówku jest...

Uwaga, filmy przeznaczone tylko i wyłącznie dla osób o stalowych nerwach!

Film 1. Władza, krew, niasz, miasz: Znane już osobliwości cyrku Putina.
Film 2. Prosto z trójmiejskiej plaży: Charytatywna Kasia Tusk czyli biały kruk, albo ostatnie nierozpakowane pudełko z wybranymi przez Kasię Tusk miniaturkami kosmetyków marki Glossybox by Kasia Tusk.
Film 3. To już z krakówka, czyli intelektualne ...kasztany z Placu Pigalle (na pierwszym miejscu listy konkursowej klipów wyborczych).

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika alchymista

17-04-2014 [12:28] - alchymista | Link:

E tam. Przy tym putinowskim cyborgu Kasia Tusk czy Hartman są arcysympatyczni ;-)
Myślę, że nadchodzi ogólnie epoka cyborgów, ludzi o czole nie tyle "miedzianym", ile po prostu z miedzi albo włókien węglowych. Ta pani ewidentnie wzoruje mimikę na swoim szefie, tylko, psia kość, łysiny jej brakuje. Ale i to przyjdzie z czasem. Zresztą niewykluczone, że ona tą łysinę ma w genach - w końcu Putin miał dość czasu, by rozprzestrzenić swoje geny.