DLA DOROSŁYCH Erotyczna Rosja.Wpis estetyczno-seksuologiczny

                Czasem bywa w wersji soft, jak resortowe huśtanie nóżką, czasem siermiężno-skansenowo-standardowo-biuściasto-pansłowiańska, czasem znów brutalnie prymitywna, niczym mądrości Putina o zaletach seksu grupowego. Przeważnie nie dostaje jej, czy też może raczej nie staje, wyrafinowania, fantazji i finezji. Ma też swoją wyraźną cechę. Erotyka otaczająca swą aurą putinowskie imperium (jak też i jego ekspozytury) nierozerwalnie związana jest z władzą.
zdjęcia: Salon 24, facebook, wikipedia


Pierwszy raz? Oczywiście tylko z Putinem.
Złote myśli jego samego o tych sprawach przeczytać można:
http://www.fakt.pl/Grupowy-sek...


Miłość na Krymie czyli prokurator Pokłońska i erotyka japońska. Wojownicze księżniczki, mundurki, potwory.


Miało być generalnie estetycznie i seksuologicznie. Ale to już przypadek wręcz zootechniczny: Metafizyka seksu po rosyjsku czyli zwierzenia ...hmmm... osobnika zdolnego do użytkowania rozpłodowego, będącego nosicielem genów wielkorosyjskich idei:
Niemal cała elita politologiczna w Rosji jest dziś intelektualnie przeze mnie zapłodniona. - Aleksander Dugin (na zdjęciu na okupowanych terenach Gruzji)
http://niezalezna.pl/53674-zly...
 


Między siermiężną postkomuną a równie siermieżną postępowością czyli sadomasochizm w wydaniu rosyjskich partii Kraju Nadwiślańskiego: pejczyki, czasem średniowieczna scenografia, ścinanie głów (do tego szczególnego rodzaju dewiacja wyrażająca się fascynacją paleniem kotów).

A w polskojęzycznych czerskich mediach naśladujących Russia 24: nagroda Najki, wysokie obsasy i inne ekscytujące, fetyszystyczne wielbione różnorakie obiekty przemysłu obuwniczego...

YouTube: