DEPOPULACJA IGŁAMI

Oto porażający list, jaki otrzymałem na skrzynkę mejlową, z prośbą o rozpowszechnianie.
ORWELL w najczystszej postaci z hitlerowskim segmentem farmaceutycznym w tle.
A jeszcze niedawno ostrzegał przed takim rozwiązaniem... niemiecki lekarz na konferencji w Berlinie, apelując do swoich rodaków, że za chwilę neofaszyści-farmakolodzy rozpętają trzecią wojnę światową.

PRZERAŻAJĄCA perspektywa - ratunku !!!

OBOWIĄZKOWE SZCZEPIENIA DLA KAŻEGO
- nowy projekt ustawy

( data wysłania: Monday, 2 lipca 2012 )

             Ważna informacja !

Nowy projekt ustawy dotyczącej obowiązku szczepień po cichu uchwalanej  w sejmie.

http://orka.sejm.gov.pl/Druki7...

Tym razem rząd ani minister zdrowia nie będą mieli nic do powiedzenia.  Będą MUSIELI kupić szczepionki a wszyscy Polacy będą PRZYMUSZENI do ich  wstrzyknięcia. I to nie jest teoria spiskowa. Właśnie teraz przez sejm  (z tylko jednym głosem przeciwnym) przepychana jest zmiana Ustawy o  zapobieganiu epidemiom oraz Ustawy o inspekcji sanitarnej.

Zmiany polegają między innymi na rozszerzeniu obowiązku szczepień na  wszystkich Polaków (nie tylko jak dotąd dzieci), zmianie definicji  choroby zakaźnej (teraz to będzie po prostu każda choroba wywołana przez  biologiczny czynnik chorobotwórczy), rozszerzenie uprawnień inspekcji  sanitarnej o nadzór nad wykonywaniem obowiązku szczepień (dotąd był to  tylko ogólny nadzór nad szczepieniami), oraz zmiany w zasadach  stosowania przymusu bezpośredniego (czyli siły fizycznej) przy  aplikowaniu procedur medycznych. Teraz będzie to wyłącznie pod nadzorem  lekarza i pracowników medycznych, nie trzeba już ani policji ani wyroku  sądu, wystarczy decyzja lekarza.

Dotąd polski Minister Zdrowia decydował o ogłoszeniu epidemii, teraz będzie "decydował" główny inspektor sanitarny na polecenie  unijnych instytucji zajmujących się bezpieczeństwem epidemicznym.  Minister zdrowia zostaje kompletnie pominięty, jego rola zostaje  zredukowana do płatnika rachunków za szczepionki. Utajnione zostają też dane dotyczące zachorowań (planowany płatny dostęp do danych, tylko dla  podmiotów mających umowę z systemem Sentinel, których jedynym  właścicielem będzie sanepid). Projekt eliminuje też wszelką kontrolę  społeczną i rządową nad działaniami sanepidu.

Znosi się rejestrację i przechowywanie danych o zachorowaniach w  szpitalach, przychodniach i laboratoriach - wszystko wyłącznie w  sanepidowskim komputerowym systemie Sentinel. Zmiany ustawy likwidują  też finansowanie zgłaszania niepożądanych odczynów poszczepiennych.  Uprawnienia sanepidu podczas prowadzenia dochodzenia epidemicznego będą  większe niż wojska, policji, prokuratury i sądów i będą prowadzone bez  możliwości żadnej kontroli. Sanepid będzie miał prawo wglądu do  wszystkich kontaktów (również telefonicznych i elektronicznych) osób  podejrzanych lub zagrożonych chorobami zakaźnymi (czyli według nowej  definicji- wszystkimi chorobami), do wejścia do mieszkania, zastosowania  siły wobec każdego obywatela - i to wszystko bez konieczności uzyskania  pozwolenia sądu, bez kontroli policji. Inspekcja sanitarna będzie miała  uprawnienia większe niż służby specjalne a minister zdrowia traci prawo  wydawania rozporządzeń regulujących jej prace i stosowane procedury  wewnętrzne.

Ta zmiana Ustaw jest już po pierwszym głosowaniu w sejmie (odbyło się  15,06,2012, posiedzenie nr 16, głosowanie nr 15) i została poparta przez  wszystkie partie i kluby parlamentarne. Nikt się nie wstrzymał, jeden  głos przeciw.

(Proszę  kopiowanie i rozpowszechnianie tego tekstu w dowolnych mediach i miejscach pod warunkiem niedokonywania w nim żadnych zmian)"

Więcej informacji:
http://orka.sejm.gov.pl/Druki7...

http://www.wykop.pl/ramka/1186159/obowiazkowe-szczepienia-dla-wszystkich-prezent-rzadu-dla-lobby-farmaceutycznego/
 

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Marcin Bienkowski

09-07-2012 [13:43] - Marcin Bienkowski | Link:

Prawdopodobnie firma niemiecka, bo przecież tylko z tego powodu niemieccy podatnicy godzą się płacić na ratowanie Grecji, żeby dokończyć proces jednoczenia Europy dla potrzeb businessu niemieckiego zaczęty przez Hitlera.

Obrazek użytkownika neatus

09-07-2012 [18:01] - neatus | Link:

Ciekawe dlaczego dotąd żaden polityk na ten temat się nie wypowiedział w mediach (a może się mylę). I dlaczago tylko jedna osoba głosowała przeciwko? Czyżby była na to pytanie tylko jedna odpowiedź?

Obrazek użytkownika fritz

09-07-2012 [20:41] - fritz | Link:

Moze znowu powierzyl sprawe najblizszemu a zaufanemu otoczeniu z dobrze znanym wynikiem?

Sprawa jest bardzo powazna chodzby na tryb wprowadzania.

Jestem pewien, ze ustawa niby unijna nie zostala wprowadzona w takiej formie (totalnego przymysu) w Niemczech i ze jest sprzeczna z unijnymi prawami czlowieka