|
|
sake2020 @Admin......Czy nadal wg pańskiego wczorajszego apelu mam nie reagować na ubliżanie mi przez tą smieszną paniusię? |
|
|
Pani Anna @sake3
Powodem oślico byla napaśc 4 osob na jedną kobietę, w wyniku czego kobieta doznała obrażeń w postaci siniaków i złamanego palca. Rozumiem, że gdybyś była na jej miejscu, to pialabys z zachwytu, oslico. |
|
|
Pani Anna @siberian
To ty tak twierdzisz. |
|
|
Pani Anna @Alina
Pisałam już, że Marika nie miała pełnomocnika, bo wszyscy się na nią wypieli. Jak grochem o ścianę. |
|
|
Pani Anna @Jabe
Pisałam już chyba 6 razy, ale rozumiem, że nie ma obowiązku czytać. PROKURATURA ZADAŁA 4 (CZTERECH) LAT. Sąd złagodził wyrok do dolnych widelek 3 lat. Ponadto TEN SAM SĄD W TYM SAMYM SKŁADZIE po roku przychylił się do wniosku o ułaskawienie, które złożyła sama skazana, po czym zgodnie z procedurą skierował to do Prokuratora Generalnego. I w tym momencie rozpoczął się cyrk w wykonaniu Ziobry i Ordo Juris. |
|
|
sake2020 Przede wszystkim należy powiedzieć że po obu stronach wymiaru sprawiedliwości -prokurator- sędzia pracują ludzie mający swoje zdania i motywacje.To tylko ludzie.Niepotrzebnie szufladkuje się prokuraturę jako prawicę i ziobrystów,a sądy jako opozycję Nie zarzucam nieznajomości prawa tylko fakt niesprawiedliwego podejścia do niego.Jeśli mówimy dura lex ,sed lex to w porządku,prawo powinno być surowe,ale dla wszystkich.Wyżej podałam dla porównania dwa przypadki dokonania rozboju ,więc w świetle prawa wyrok powinien być zbliżony.Jednak nie był i to bardzo i to jest zastanawiające. |
|
|
Admin Naszeblogi.pl Było tak jak napisał Wielgucki. Gdyby prokuratura żądała mniej, a sąd zaostrzył, to już by się tym na pewno Ziobro nie omieszkał pochwalić. Sąd może też złagodzić kwalifikację, więc to był wspólny lincz prokuratury i sądu na tej dziewczynie. Chłopaka nie wspomnę bo naziol. |
|
|
Jabe Ile żądała prokuratura? |
|
|
sake2020 @Chatar Leon.......A ten 1% to do kogo należy? Może zamiast ekscytować się wiedzą Matka Kurki lepiej zestawić obok siebie równolegle wyroki w sprawach zbliżonych do przypadku pani Mariki.Ile lat dostał aktywista lgbt każący nazywać się Margot za napaść na furgonetkę pro-life,zdewastowanie jej,pocięcie opon,wywleczenie z szoferki kierowcy i pobicie go na ulicy.Otóż dostał wyrok 30 godzin prac społecznych na które zresztą się nie stawił.To nie była w ocenie sądu przemoc,nie był rozbój,nie było pobicie?.Chyba nawet mozna powiedzieć,że waga wykroczenia dziewczyny i tego osobnika nie została sprawiedliwie przez sąd oceniona..Czyli wniosek,że niektórym wolno więcej? Dlaczego właścicielkę torby traktuje się jako ofiarę i męczennicę a pobitego kierowcę nie? Matka Kurka też nie widzi dysproporcji? |
|
|
Alina@Warszawa O sierpach może publika już zapomniała, ale gdyby oskarżona miała obrońcę- jakiegoś rebego, to albo zostałaby uniewinniona, albo dostała max wymiar kary. |
|
|
Tomaszek Co ma żona sędzi do tego ? I jakiego sędzi ? I w ogóle za co ? |
|
|
Jan1797 Przypomnij mi,kto zawetował pierwszą Ustawę Sądową?
--
Sugerujesz opinię Adama Justyna Strzembosza profesora nauk prawnych? Nauczyciela i ministra sprawiedliwości w rządzie Tadeusza Mazowieckiego i powołanego ówcześnie rzecznika praw obywatelskich oraz całej plejady autorytetów „doradców” Solidarności wybranych w wolnych wyborach? |
|
|
chatar Leon Oczywiście 99% zabierających głos nie na pojęcia o sprawie.
Sprawę nieco rozjaśnia Marka Kurka w ostatnim wpisie na patrzymy.pl . |
|
|
sake2020 Jak widać powód sprawy sądowej w postaci torby w kolorach tęczy z nadrukiem jest tak cenny,ze jego miejscem powinno być muzeum,a sam obiekt objęty całodobowym monitoringiem i w gablocie. Lato w pełni więc chyba wytwórcy toreb powinni postawić na tę konkretna,to będzie hit tegorocznego sezonu i odpowiednia cena.Oczywiście większa niż 15 zł,za modowe nowości płacić trzeba. |
|
|
Siberian Dog Husky Gdyby była w rosyjskim mundurku i symbolami sierpa i młota zostałaby uniewinniona
Zgadzamu sie? |
|
|
Pani Anna @Siberian
podsumowując widać jak na dłoni, że wielki Pan bloger i polityczny zagończyk nic ale to nic nie zrozumiał. Nawiasem mówiąc męczennica Marika dokonała napaści chuligańskiej w towarzystwie swojego chloptasia i jeszcze 2 innych typów. W CZWÓRKĘ napadli na JEDNĄ KOBIETĘ, łamiąc jej przy okazji palec. Marika, jako że posiada sweet focie w bereciku z orzełkiem, nieważne, że w niemieckim mundurku, kwalifikuje się do zwolnienia. Reszta jej kolegów siedzi, jako że robili sobie zdjęcia z hitlerowskimi symbolami i deklarowali przynależność do "frontu oczyszczenia narodowego", więc na "męczenników kasty" raczej średnio się nadają. |
|
|
Tezeusz Odszkodowanie z kilka milionów a kto ma zapłacić..pani sędzina.... |
|
|
Siberian Dog Husky Podsumowując tą dyskusję wiadac jak na dłoni że przydałby się nam Erdogan
On wiedział co zrobić z tamtejszą kastą |
|
|
Jabe Po co to pyskowanie? |
|
|
Jabe „Wam” |
|
|
Kaczysta jabe
A co złego zrobiło PiS?
Konkrety, konkrety!
Ja myślę że PiS zabrało Wam możliwość kradzieży, niszczenia Polski!
A najgorsze że chcecie ojczyzne sprzedać i zniszczyć nas Polakòw! |
|
|
Czesław2 Ruscy w konfederacji. |
|
|
Kaczysta Agnieszka Cabrera-Kasprzak to jest ona.
pbs.twimg.com
Przez nią siedziała ponad rok w więzieniu z dewiantem w jednej celi Marika z Poznania. Ona skazała ja na 3 lata mimo,że miała złamaną nogę i nie pozwolono Marice na rehabilitację...
Bestia w todze to delikatnie powiedziane. |
|
|
NASZ_HENRY @Siberian Husky Dog
Wolne sądy😉 |
|
|
Adam66 @ Ijontichy
Pierwszy podstawiacz pleców do poklepania przez wypierdków sorosów czy też innch szwabów, czyli sam andrju dudaczewski... |