Wolne sondy tip top

Młoda dziewczyna, przed którą całe życie, została wtrącona do więzienia przez bezduszne sądy na lata izolacji i pogardy za znieważenie tęczowego rekwizytu.  Sąd ten banalny spór, który nie przyniósł żadnych szkód, uznał za rozbój i próbę kradzieży. Niewinna dziewczyna odsiedziała już ROK! Za okoliczność obciążającą sąd uznał działalność Mariki w Młodzieży Wszechpolskiej. I dostała 3 lata więzienia za szarpanie za torbę wartą 15 zł! Z takimi sqrwionymi sądami przypominają się czasy stalinowskie.
Czy to już kolejny totalitaryzm, czy prezydent Andrzej Duda ułaskawi skazaną i przetnie ten lewacki obłęd niszczenia ludzi?


A ile podobnych wyroków bandyci w togach już wydali olewając konstytucję, prawo ,urząd i porządek społeczny. Arogancka bezkarna V kolumna.Praktyka stosowania wysokich kar za zachowanie niezgodne z przekonaniem sądów ma początek w ściganiu członków Solidarności. Za roznoszenie ulotek byli karani bezwzględną karą więzienia. Potem wprowadzili stan wojenny i wszystkich, którzy myśleli i mówili nie po myśli powsadzali.

Te stalinowskie bękarty, zwane Kastą czują się bezkarne

Pijany bandyta (2,7 promila) za kierownicą staranował samochody stojące na przejeździe kolejowym i ZABIŁ jednego z kierowców. Mimo, że sprawca jest recydywistą z zakazem prowadzenia auta, sędzia wypuściła go na wolność.
24-letnia dziewczyna za potarmoszenie tęczowej torby należącej do jakiejś aktywistki została skazana na 3 lata więzienia, z czego odsiedziała już rok."Dziennikarz" Piotr Najsztub bez prawka, dokumentu ubezpieczenia i przeglądu technicznego samochodu potrącił panią na przejściu dla pieszych i został uniewinniony. 77letnia Pani wtargnęła na jezdnię i miała czarną parasolkę na czarnym tle, nie zdążyła przeprosić i zmarła.Nie zapominajcie o człowieku, który pod wpływem narkotyków lamal przepisy ruchu drugowego, który zabił dwie kobiety i nawet nie czuł skruchy, mówiąc, że to starcie dobrego samochodu z trumną na kółkach.

Gdzie jest Lempart , Strajki Szmat, Tusk, Biedroń, Nowacka, Szpurek i te obrończynie praw i wolności kobiet? Widać że obrońcom praw kobiet, walczących o zapisy Konwencji Stambulskiej i Karty Praw Podstawowych, zależy tylko by była swobodna aborcja, a potem można kobietę do paki

Oto oblicze antypolskiej kasty!
To jest niewyobrażalne, to jakiś turbo komunizm! Dlatego, tak ważna była, gruntowna reforma sądów!

To dowód na to, że KE i TSUE mają rację: Polska ma problem z praworządnością. Najprostszy sposób, aby naprawić problem praworządności w Polsce, to wyjebać na zbity pysk mafię w togach udającą sędziów, odebrać im wszystkie przywileje łącznie z emeryturami i zrobić audyt finansowy.To nie są anonimowi sędziowie, Każdy powinien znać ich nazwiska.Czas się budzić wielki narodzie Polski. Czas zrobić porządek dla naszych dzieci żeby nie musiały zetknąć się z tym sqrwysyństwem
Oczekuję od rządu żeby zaczął wreszcie coś działać w kwesti rozpolitykowanych "partyjnych działaczy w togach". Koniec bezkarności kasty. Nazwiska i bezwzględny zakaz sprawowania urzędu. Posiedzą w Biedroncie na kasie - to może się wyleczą z politykowania.
Natychmiast!

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Jabe

15-07-2023 [18:43] - Jabe | Link:

A patriotyczna prokuratura oskarżyła.

Obrazek użytkownika Siberian Husky Dog

15-07-2023 [18:52] - Siberian Husky Dog | Link:

Niestety lemingu
Musiała
Z urzędu

​Rozumiesz co to znaczy?

Obrazek użytkownika Tomaszek

15-07-2023 [19:10] - Tomaszek | Link:

Srała a nie musiała . Postępowanie to śledztwo i kwalifikacja czynu , to robi prokuratura . A jak już zakwalifikuje ( rozbój czy szarpanie za torbę a może nic się nie stało bo torba za rękę się  zaczepiła ) to jest akt oskarżenia zgodnie z kwalifikacją prokuratury . Problem dziewczyny w tym że wybory były daleko . Gdyby nie to że się zbliżają , dziewczyna pierdziałaby w pasiaki dalej . Jeszcze pół roku i wyszłaby na warunkowe . Tylko że wybory coraz bliżej . Kto wie czy nie "hodowali" sprawy bliżej wyborów . 

Obrazek użytkownika Jabe

15-07-2023 [19:19] - Jabe | Link:

A sąd nie musiał? Z urzędu, oczy­wiście. Paragraf był? Był. Sądy w tym kraju takie nie­stety już są, że przy­klepują decyzje pro­kuratury.

Z drugiej strony minister z urzędu musiał prze­prowadzić wybory, a choć tego nie zrobił, włos mu z głowy nie spadł. Da się?

Obrazek użytkownika Siberian Husky Dog

15-07-2023 [19:38] - Siberian Husky Dog | Link:

Czytałeś wpis?
Zobacz pajacu na wyroki.wolnych skurwionych sądów
Dam Ci kolejnych przykładów dziesiątki na to kim są ci bandyci w togach
Ile można dostać za kradzież przez sędziego wiertarki a ile można dostać za kradzież batonika w sklepie przez upośledzonego

Obrazek użytkownika Pani Anna

15-07-2023 [19:49] - Pani Anna | Link:

@syberian
Zależy od KWALIFIKACJI czynu, pajacu, co jest w gestii PROKURATORA.

Obrazek użytkownika Kaczysta

15-07-2023 [20:15] - Kaczysta | Link:

anna
Blondynko
Portalowa lemingozo
Znasz przypadek gdy trzy strzały w plecy to było jednak samobójstwo a nie zabójstwo
​I zamilcz też ty walnięta prawniczko

Obrazek użytkownika Pani Anna

15-07-2023 [20:21] - Pani Anna | Link:

@kaczysta
Chciałbys, żebym zamilkła co? Niedoczekanie. Ponadto zastanów się debilu, kto zadecydował o tym samobójstwie, sąd,  czy prokuratura? Chociaż nie wiem,  czy ty w ogóle odróżniasz te dwie instytucje.

Obrazek użytkownika Kaczysta

15-07-2023 [20:42] - Kaczysta | Link:

Anna
[Od Admina: Ostrzeżenie]

Obrazek użytkownika Tomaszek

15-07-2023 [21:05] - Tomaszek | Link:

To była diagnoza Kaczysto .

Obrazek użytkownika Jabe

15-07-2023 [19:51] - Jabe | Link:

Oczywiście sądy po­winny bronić oby­wateli przed zakusami pro­kuratury. Jednak w tym kraju szary oby­watel nie może na to liczyć. Miałem nadzieję, że roz­budzanie nie­nawiści do sądów przez partię, która dzierży władzę wy­konawczą, do której na­leży pro­kuratura, zmieni na­stawienie są­dów do oby­wateli. Chyba nie w tym wy­padku.

Obrazek użytkownika Pani Anna

15-07-2023 [20:17] - Pani Anna | Link:

Wymiar sprawiedliwości na każdym etapie, od prokuratury po sądy powinien przede wszystkim przestrzegać prawa, bez względu na to, kim jest podsadny. W tym akurat wypadku ciekawe jest to, że to właśnie ten wraży i niezreformowany sąd okazał oskarżonej większą łagodność niż  "prawa" prokuratura i zmniejszył wymiar kary z wnioskowanych 4 lat do 3, czyli najmniejszej przewidzianej w art. 180k.k. Ale jak widać ciemny lud wszystko kupi. Następną ciekawostką jest to, że  Młodzież Wszechpolska zupełnie wypiela się na koleżankę,  która nie MIAŁA NAWET PEŁNOMOCNIKA!!!! A teraz mają swoją "męczennicę ".

Obrazek użytkownika Kaczysta

15-07-2023 [20:30] - Kaczysta | Link:

Pytanie ile powinien posiedzieć synek posłanki Arent

Obrazek użytkownika Pers

16-07-2023 [23:25] - Pers | Link:

@qvak
//Pytanie ile powinien posiedzieć synek posłanki Arent//
Z pewnością dużo mniej niż ty.
Z tą jednak różnicą, że on w Rawiczu a ty w Tworkach.

Obrazek użytkownika Tezeusz

18-07-2023 [20:55] - Tezeusz | Link:

@Rus  gówno
Tęsknisz za Rawiczem..może twoje marzenia się wreszcie spełnią kto to wie ?
 

Obrazek użytkownika Kaczysta

16-07-2023 [09:22] - Kaczysta | Link:

jabe

A co złego zrobiło PiS?
Konkrety, konkrety!
Ja myślę że PiS zabrało Wam możliwość kradzieży, niszczenia Polski!
A najgorsze że chcecie ojczyzne sprzedać i zniszczyć nas Polakòw!

Obrazek użytkownika Jabe

16-07-2023 [09:51] - Jabe | Link:

„Wam”

Obrazek użytkownika u2

17-07-2023 [15:18] - u2 | Link:

PiS zabrało Wam możliwość kradzieży, niszczenia Polski!

Prywatyzacja kopalń i likwidacja polskiego przemysłu wydobywczego to tylko czubek góry lodowej. Doniesienia ostatnich tygodni obnażają obłudę rządu i dowodzą, jak głęboko zakrojony był plan wyprzedaży polskiego majątku. Po zniszczeniu stoczni, hut, kopalń, fabryk  i przetwórni dobrano się do ostatniego bastionu. Platforma Obywatelska, obłudnie zapewniając, jak bardzo troszczy się o polską ziemię i państwowe lasy, konsekwentnie parła do ich prywatyzacji
— pisze Marzena Nykiel.

opublikowano: 19 stycznia 2015

https://wpolityce.pl/polityka/...

Obrazek użytkownika Kaczysta

15-07-2023 [20:12] - Kaczysta | Link:

Husky
Z lemingami nie ma dyskusji, bo one są na to za głupie i zbyt zaczadzone. Na nie działa wyłącznie zmasowana, zręczna propaganda i emocjonalne bodźcowanie, a nie dyskusja. Co z tego, że fakty i prawda są po stronie PiS, to nie ma znaczenia — liczy się to, czym ta gąbka, którą są, zostanie wypełniona.

Obrazek użytkownika Ijontichy

15-07-2023 [19:04] - Ijontichy | Link:

Przypomnij mi,kto zawetował pierwszą Ustawę Sądową? 
 

Obrazek użytkownika Kaczysta

15-07-2023 [20:53] - Kaczysta | Link:

Na swirgolu zadano takie oto pytanie

Skoro Marika za szarpanie torby LGBT dostała 3 lata więzienia, to ja rozumiem, że Margot, czyli Michał Szutowicz i jego ferajna za tę akcję na ulicy odsiaduje wyrok 25 lat pozbawienia wolności?
Czy kuriozalne wyroki kasty działają w tylko jedną stronę?
To pytanie retoryczne.

https://twitter.com/i/status/1680145680474554370

Obrazek użytkownika Pani Anna

15-07-2023 [21:21] - Pani Anna | Link:

@kaczysta
Jezusiemario, ale banda idiotow.  Tutaj masz paragraf, z którego prokuratura wniosła oskarżenie w sprawie Margot: "Art. 254.
§ 1. Kto bierze czynny udział w zbiegowisku wiedząc, że jego uczestnicy wspólnymi siłami dopuszczają się gwałtownego zamachu na osobę lub mienie, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3." Przeczytaj że raz ze zrozumieniem,  do może dotrze do ciebie dlaczego Margot dostał taki, a nie inny wyrok. Za trudne? Mówiłam,  że najpierw trzeba odróżnić prokuraturę od sądu, dobre i to byłoby w tym oceanie bredni.

Obrazek użytkownika Adam66

15-07-2023 [22:34] - Adam66 | Link:

@ Ijontichy
Pierwszy podstawiacz pleców do poklepania przez wypierdków sorosów czy też innch szwabów, czyli sam andrju dudaczewski...

Obrazek użytkownika Jan1797

16-07-2023 [16:43] - Jan1797 | Link:

Przypomnij mi,kto zawetował pierwszą Ustawę Sądową?
--

Sugerujesz opinię Adama Justyna Strzembosza profesora nauk prawnych? Nauczyciela i ministra sprawiedliwości w rządzie Tadeusza Mazowieckiego i powołanego ówcześnie rzecznika praw obywatelskich oraz całej plejady autorytetów „doradców” Solidarności wybranych w wolnych wyborach?

Obrazek użytkownika sake3

15-07-2023 [19:36] - sake3 | Link:

Wymiar sprawiedliwości z założenia ma być apolityczny.Tak nie jest,a sędziowie uważając się za pierwszą władzę w Polsce angażują się w aatakowanie demokratycznie wybranej władzy w Polsce.i uzurpują sobie prawo do bezkarności.Jeżeli dziewczyna popełniła tak niewielkie wykroczenie i dostała wyrok 3 lat pozbawienia wolności to ile powinien dostać sędzia kradnący 5o zł klientce na stacji benzynowej.? W rzeczywistości został zwolniony od jakiejkolwiek kary co prowadzący sprawę sędzia tłumaczył roztargnieniem i zmęczeniem choć tego roztargnienia jakoś nie pokazały kamery monitoringu.Podobnie zwolniono od kary sędziego kradnącego części elektroniczne w markecie i panie sędzie które kradły książki i spodnie.Czy waga ,,przestępstwa'' jakie popełniła dziewczyna jest naprawdę większa od kradzieży.? Teraz próbuje się zrzucić odpowiedzialność na Ziobrę i prokuraturę ironizując na temat patriotycznych prokuratorów.I jak zwykle sędzia wydający tak kuriozalny wyrok będzie broniony przez opozycję.Może nawet sam pan Neumann będzie bronił sędziego jak niepodległości?.Ci co uważają,że nic się nie stało powinni wiedzieć,że to niebezpieczny precedens i skierowany tylko przeciw jednej opcji politycznej.Powód tak wysokiego wyroku nie jest tajemnicą -dziewczyna w przeszłości należała do Młodzieży Wszechpolskiej.Byłoby dobrze gdyby baczniej przyglądać się paniom i panom w togach,bo takich wyroków będzie coraz więcej.Nie na darmo pani sędzia Kamińska okreśjająca sędziów szczególną i nadzwyczajną kastą .ludzi nie utrzymała ozora na uwięzi i przyznała że prowadzi krucjatę przeciw PiS-owi słowami ,,że to jej prywatna zemsta'' Co to ma wspólnego z niezawisłością i od czego? Od rozumu i przyzwoitości z pewnością. .Co taka osoba jeszcze robi w sądach?

Obrazek użytkownika Siberian Husky Dog

15-07-2023 [19:41] - Siberian Husky Dog | Link:

Sędzia odpokutuje na Sądzie Ostatecznym dopiero. Do tego doprowadziło w Polsce "rodzinne" przekazywanie zawodu prawnika. Głównie wśród rodzin, powiedzmy, mniejszości narodowej pochodzącej oryginalnie z Azji zachodniej.

Obrazek użytkownika Pani Anna

15-07-2023 [19:46] - Pani Anna | Link:

@sake3
[]. Honorowa przewodnicząca sekcji prawnej N.B. 100000000 razy można tłumaczyć,  że to prokurator zakwalifikował czyn jako rozbój  i z paragrafu 280k.k. wniósł oskarżenie żądając 4 lat pozbawienia wolności ( dolna granica to 3 lata),  a ta idiotka dalej swoje. Nie znasz się na prawie, nie znasz w ogóle tej sprawy, nie odróżniasz wykroczenia od jednego z najcięższych przestępstw p/mieniu w K.K., ale musisz wygłosić swoje. Zrozum tlumoku, że w TEJ sprawie, to właśnie wraży sąd złagodził karę. 

[Od Admina: Anna, przytemperuj też język]

Obrazek użytkownika Czesław2

15-07-2023 [19:50] - Czesław2 | Link:

Przyjazny "sąd" nie może zmienić kwalifikacji czynu?

Obrazek użytkownika Siberian Husky Dog

15-07-2023 [19:56] - Siberian Husky Dog | Link:

Nie może, bo pomroczność jasna nie jest dla każdego
8-)))))

Obrazek użytkownika Jabe

15-07-2023 [20:05] - Jabe | Link:

@Czesław  Sąd „sądem”, ale oskarżenie upichciła nasza „patrio­tyczna” władzu­chna. I którzy dobrzy?

Obrazek użytkownika Czesław2

16-07-2023 [09:17] - Czesław2 | Link:

Ruscy w konfederacji.

Obrazek użytkownika Jabe

16-07-2023 [09:52] - Jabe | Link:

Po co to pyskowanie?

Obrazek użytkownika sake3

15-07-2023 [19:55] - sake3 | Link:

No to Polska ma wielkie szczęście mając takich intelektualistów jak nabzdyczona paniusia Jak dotąd nie potrafisz nic paniusiu oprócz jazgotania i obrażania innych.Bzdycz dalej miło patrzeć jak się pienisz.Mam dla ciebie nową ksywkę-mydełko Fa.

Obrazek użytkownika Pani Anna

15-07-2023 [20:07] - Pani Anna | Link:

@sake3
[OdA: Ostrzeżenie] Panienka szarpała się z poszkodowaną w towarzystwie 3 mężczyzn, wszyscy poszli siedzieć.  Może się zainteresujesz, co się z nimi dzieje?

Obrazek użytkownika sake3

15-07-2023 [20:20] - sake3 | Link:

Nie,ja się interesuję co się z paniuśką dzieje.Wykorzystała już paniuska swoje 5 minut na obrażanie mnie czy jeszcze zamierza dalej bluzgać? Nie wiesz krynico mądrości że mamy wolność słowa a ja prawo do własnego zdania i przekonań? Może już niedługo bo po wyborach nawet to mi odbierzesz pieniaczko,ale poczekaj tę trochę do tych wyborów.Wściekając się tak paskudnie możesz do nich nie dociągnąć.

Obrazek użytkownika Pani Anna

15-07-2023 [20:23] - Pani Anna | Link:

@sake3
Nie chce mi się z tobą dyskutować

[OdA: To nie dyskutuj! A przede wszystkim nie obrażaj, bo się skończy pisanie bez wstępnej moderacji]

Obrazek użytkownika sake3

15-07-2023 [20:35] - sake3 | Link:

Nabzdyczona paniusiu ,a kto ci każe ze mną dyskutować? Przecież nie ja.Dostałaś na mnie zlecenie? Podyskutuj sobie z koleżanką babcią Kasią,idzcie na jakiś protest,to właśnie odpowiednia partnerka dla paniuśki do dyskusji.Przy okazji możecie kogoś opluć ,zwyzywać,pogryźć,poszarpać a nawet poszczekać.I żaden sąd do was się nie przyczepi. 

Obrazek użytkownika Pani Anna

15-07-2023 [21:12] - Pani Anna | Link:

@sake3
[]

Obrazek użytkownika sake3

15-07-2023 [21:23] - sake3 | Link:

Nabzdyczona paniusiu,ja będe spadać wtedy kiedy zechcę i to jest niezależne od paniusi.Jak widzę przekwit przechodzi paniusia bardzo ciężko,ale przecież są środki łagodzące.Nawet bez recepty. 

[Od Admina: Sake, zgłaszaj następnym razem obrażające wpisy, bo odpowiadanie na nie do niczego nie prowadzi, czy raczej prowadzi na manowce i Adm ma więcej roboty]

Obrazek użytkownika Pani Anna

15-07-2023 [21:35] - Pani Anna | Link:

@sake3
[]

Obrazek użytkownika sake3

15-07-2023 [21:44] - sake3 | Link:

Znowu ,,ty tłumoku''? Nie może być paniusia odrobinę oryginalniejsza i zacząć uzywać jakiegos innego zwrotu? Nie ma nic gorszego niż brak inwencji twórczej niż powtarzanie jednego i tego samego.Proszę się zwrócić do Strajku Kobiet albo do pani Lempart.One tak barwnie i gwiazdkowo się wyrażają.

Obrazek użytkownika Pani Anna

15-07-2023 [21:52] - Pani Anna | Link:

@sake3
[]

Obrazek użytkownika Pers

17-07-2023 [00:23] - Pers | Link:

@sake
//Znowu ,,ty tłumoku''?//
Faktycznie Pani Anna trochę przesadziła z tym tłumokiem.
Przecież starczy "maglareczka" :))

Obrazek użytkownika Pani Anna

17-07-2023 [09:29] - Pani Anna | Link:

@Pers
tak, racja. Ale ile razy można tłumaczyć tak oczywiste sprawy i to nie językiem prawniczym ale  dobranym do poziomu szkoły podstawowej, żeby tak kompletnie nic nie rozumieć? Rozumiem politrukow, oni muszą,  ale sake3 ma na wszystko jedną odpowiedź "pomidor ". Dla mnie liczy się prawda i tylko prawda, która nie wybiera opcji politycznych, nie wybiela "swoich" i "tamtych",  i zawsze leży tam, gdzie leży. Tylko to ma w życiu znaczenie i warto pamiętać,  że bez prawdy niczego nowego, ani wartościowego nie zbudujemy. Kto nie potrafi stanąć w prawdzie,  przyznać się do błędu,  ten jest nic nie wart. Rozumiem,  że wszyscy politycy kłamią i kłamać nie przestaną,  ale czym innym od politycznych gierek jest urządzanie tak ordynarnej, topornej hucpy przy założeniu a priori, że ciemny lud wszystko kupi, a reszta mordy w kubeł.

Obrazek użytkownika Tezeusz

18-07-2023 [20:46] - Tezeusz | Link:

Zajmowanie się rusofilowym scierwem NEonowym na NB  to strata czasu... ich się podpierd...wróć komentuje na stronkach ABW..za treści jakie zamieszczają ...To obowiązek obywatelski i patriotyczny

Obrazek użytkownika Pers

16-07-2023 [23:58] - Pers | Link:

@admin
//[Od Admina: Anna, przytemperuj też język]//
Czepiasz się Pani Anny?
Ciebie już całkiem porąbało :))))

Uwierzę, że masz jakieś pojęcie o administrowaniu jak wywalisz na zbitą mordę banderowskie śmieci typu:
- fekaliusz
- qvak
- u-beczek
- jasiło
- niezalogowany
Pokaż, że masz jaja :))

(I tak tego nie puścisz:)

Obrazek użytkownika Tezeusz

18-07-2023 [20:30] - Tezeusz | Link:

@Rus... gówno
Od kiedy rusofile scierwoneonowe mają jaja oni mają tylko  gówno bandyty putlerka i ten smród terorystycznej roSSji. Ciebie na zbity pysk wywalili z Niepoprawnych i Salonu 24 za chamstwo..W NB też pokazałeś chama ..przykłady ? jest ich wiele
 A jak scierwoneonek jeszcze dycha jak twój blog z literką "Z" jeszcze go nie zlikwidowano ?
Tyle poszło komentarzy i idą kolejne same konkrety na rusofilowe żydowskie scierwa adminowe NEon24

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

16-07-2023 [05:26] - NASZ_HENRY | Link:

@Siberian Husky Dog

Wolne sądy😉

Obrazek użytkownika Kaczysta

16-07-2023 [09:06] - Kaczysta | Link:

Agnieszka Cabrera-Kasprzak to jest ona.
https://pbs.twimg.com/media/F1GKxC-XgAAnAWQ?format=jpg&name=240x240
Przez nią siedziała ponad rok w więzieniu z dewiantem w jednej celi Marika z Poznania. Ona skazała ja na 3 lata mimo,że miała złamaną nogę i nie pozwolono Marice na rehabilitację...
Bestia w todze to delikatnie powiedziane.

Obrazek użytkownika Siberian Husky Dog

16-07-2023 [11:29] - Siberian Husky Dog | Link:

Podsumowując tą dyskusję wiadac jak na dłoni że przydałby się nam Erdogan
On wiedział co zrobić z tamtejszą kastą

Obrazek użytkownika Pani Anna

16-07-2023 [13:16] - Pani Anna | Link:

@Siberian
podsumowując widać jak na dłoni,  że wielki Pan bloger i polityczny zagończyk nic ale to nic nie zrozumiał. Nawiasem mówiąc męczennica Marika dokonała napaści chuligańskiej w towarzystwie swojego chloptasia i jeszcze 2 innych typów.  W CZWÓRKĘ  napadli na JEDNĄ KOBIETĘ,  łamiąc jej przy okazji palec. Marika, jako że posiada sweet focie w bereciku z orzełkiem,  nieważne,  że w niemieckim mundurku, kwalifikuje się do zwolnienia. Reszta jej kolegów siedzi,  jako że robili sobie zdjęcia z hitlerowskimi symbolami i deklarowali przynależność do "frontu oczyszczenia narodowego", więc na "męczenników kasty" raczej średnio się nadają. 

Obrazek użytkownika Siberian Husky Dog

16-07-2023 [14:07] - Siberian Husky Dog | Link:

Gdyby była w rosyjskim mundurku i symbolami sierpa i młota zostałaby uniewinniona
Zgadzamu sie?

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

16-07-2023 [21:03] - Alina@Warszawa | Link:

O sierpach może publika już zapomniała, ale gdyby oskarżona miała obrońcę- jakiegoś rebego, to albo zostałaby uniewinniona, albo dostała max wymiar kary. 

Obrazek użytkownika Pani Anna

16-07-2023 [22:04] - Pani Anna | Link:

@Alina
Pisałam już,  że  Marika nie miała pełnomocnika, bo wszyscy się na nią wypieli. Jak grochem o ścianę. 

Obrazek użytkownika Pani Anna

16-07-2023 [22:04] - Pani Anna | Link:

@siberian
To ty tak twierdzisz. 

Obrazek użytkownika Tezeusz

16-07-2023 [12:52] - Tezeusz | Link:

Odszkodowanie z kilka milionów a kto ma zapłacić..pani sędzina....

Obrazek użytkownika Tomaszek

16-07-2023 [19:27] - Tomaszek | Link:

Co ma żona sędzi do tego ? I jakiego sędzi ? I w ogóle za co ? 

Obrazek użytkownika Pers

17-07-2023 [00:19] - Pers | Link:

@Tomaszek
//Co ma żona sędzi do tego ? //
Te ptysie nie rozróżniają takich niuansów :))
To tępe dzidy są.

Obrazek użytkownika Tezeusz

19-07-2023 [07:15] - Tezeusz | Link:

@Pers
Ty nie jesteś " tępa dzida" a smród sowieckiego....

Obrazek użytkownika sake3

16-07-2023 [14:10] - sake3 | Link:

Jak widać powód  sprawy sądowej w postaci torby w kolorach tęczy z nadrukiem jest tak cenny,ze jego miejscem powinno być muzeum,a sam obiekt objęty całodobowym monitoringiem i w gablocie. Lato w pełni więc chyba wytwórcy toreb powinni postawić na tę konkretna,to będzie hit tegorocznego sezonu i odpowiednia cena.Oczywiście większa niż 15 zł,za modowe nowości płacić trzeba. 

Obrazek użytkownika Pani Anna

16-07-2023 [22:10] - Pani Anna | Link:

@sake3
Powodem oślico byla napaśc 4 osob na jedną kobietę,  w wyniku czego kobieta doznała obrażeń w postaci siniaków i złamanego palca. Rozumiem, że gdybyś była na jej miejscu, to pialabys z zachwytu, oslico.

Obrazek użytkownika Chatar Leon

16-07-2023 [15:52] - Chatar Leon | Link:

Oczywiście 99% zabierających głos nie na pojęcia o sprawie.
Sprawę nieco rozjaśnia Marka Kurka w ostatnim wpisie na patrzymy.pl . 

Obrazek użytkownika sake3

16-07-2023 [21:04] - sake3 | Link:

@Chatar Leon.......A ten 1% to do kogo należy? Może zamiast ekscytować się wiedzą Matka Kurki lepiej zestawić obok siebie równolegle wyroki w sprawach zbliżonych do przypadku pani Mariki.Ile lat dostał aktywista lgbt każący nazywać się Margot za napaść na furgonetkę pro-life,zdewastowanie jej,pocięcie opon,wywleczenie z szoferki kierowcy i pobicie go na ulicy.Otóż dostał wyrok 30 godzin prac społecznych na które zresztą się nie stawił.To nie była w ocenie sądu przemoc,nie był rozbój,nie było pobicie?.Chyba nawet mozna powiedzieć,że waga wykroczenia dziewczyny i tego osobnika nie została sprawiedliwie przez sąd oceniona..Czyli wniosek,że niektórym wolno więcej? Dlaczego właścicielkę torby traktuje się  jako ofiarę i męczennicę a pobitego kierowcę nie? Matka Kurka też nie widzi dysproporcji?

Obrazek użytkownika Jabe

16-07-2023 [21:23] - Jabe | Link:

Ile żądała prokuratura?

Obrazek użytkownika admin

16-07-2023 [21:35] - admin | Link:

Było tak jak napisał Wielgucki. Gdyby prokuratura żądała mniej, a sąd zaostrzył, to już by się tym na pewno Ziobro nie omieszkał pochwalić. Sąd może też złagodzić kwalifikację, więc to był wspólny lincz prokuratury i sądu na tej dziewczynie. Chłopaka nie wspomnę bo naziol. 

Obrazek użytkownika sake3

16-07-2023 [21:59] - sake3 | Link:

Przede wszystkim należy powiedzieć że po obu stronach wymiaru sprawiedliwości -prokurator- sędzia pracują ludzie mający swoje zdania i motywacje.To tylko ludzie.Niepotrzebnie szufladkuje się prokuraturę jako prawicę i ziobrystów,a sądy jako opozycję Nie zarzucam nieznajomości prawa tylko fakt niesprawiedliwego podejścia do niego.Jeśli mówimy dura lex ,sed lex to w porządku,prawo powinno być surowe,ale dla wszystkich.Wyżej podałam dla porównania dwa przypadki dokonania rozboju ,więc w świetle prawa wyrok powinien być zbliżony.Jednak nie był i to bardzo i to jest zastanawiające.

Obrazek użytkownika u2

17-07-2023 [15:23] - u2 | Link:

to był wspólny lincz prokuratury i sądu na tej dziewczynie

Tak zwana ustawka. Sąd może wszystko, moze zmienić kwalifikację, ale może i i uniewinnić jak w przypadku "babci" Kasi, czy posłanki Sawickiej. Uniewinnia tylko tych chronionych doktryną Neumanna. Resztę surowo każe.

Obrazek użytkownika Pani Anna

16-07-2023 [22:00] - Pani Anna | Link:

@Jabe
Pisałam już chyba 6 razy, ale rozumiem, że nie ma obowiązku czytać.  PROKURATURA ZADAŁA 4 (CZTERECH) LAT. Sąd złagodził wyrok do dolnych widelek 3 lat. Ponadto TEN SAM SĄD W TYM SAMYM SKŁADZIE po roku przychylił się do wniosku o ułaskawienie,  które złożyła sama skazana, po czym zgodnie z procedurą skierował to do Prokuratora Generalnego. I w tym momencie rozpoczął się cyrk w wykonaniu Ziobry i Ordo Juris.

Obrazek użytkownika sake3

16-07-2023 [22:44] - sake3 | Link:

@Admin......Czy nadal wg pańskiego wczorajszego apelu mam nie reagować na ubliżanie mi przez tą smieszną paniusię? 

Obrazek użytkownika JanAndJan

17-07-2023 [00:04] - JanAndJan | Link:

Hau hau hau, spod stołu. Hau! Odszczekałem Adminie, ciężkie słowa, kalumnie i..co tylko chcesz. No.. orka na ugorach wielu. Tomuś z Czereśniakiem, mogliby się od Ciebie uczyć. Jeśli pozwolisz - pokora, wynikająca z szacunku (... zmilczałem, komment odautorski) - Pani Anno. Na co, po co, ku cze mu? Z kim? Z czym? W ramach wstrząso terapi and i, proszę spróbować polemiki z niejakim kuźmiuk, towarzysz od ważenia, zważony na pasku, czerwonym TVP. Pani sake..to, nie jest przeciwnik godny..chwały. To, nie jest przeciw..nikt
Wie Pan, Adminie...Nie znam Pana. Ogarnąć ich nich.. no, no ..pokora i madrość. Ekstrapolując - miś Uszatek.
Kto nie ogarnia..? Ten, nie ogarnia.
Pozdrawiam Pana
Ps. A, baba z jajamy - to, gdzie? Samotny biały żagiel - prawdy, odwagi i honoru. Gdzież ona? Urszuli mi trza, Urszuli!!!

Strony